2017 Balık Burcu-2017 Balık burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Balık burçları genellikle çok alçakgönüllü insanlardır. Çevrelerindeki insanlardan çok sayıda üstün meziyetleri olsa bile bunu kolay kolay dile getirmezler. Balık burcunun bu özelliği aslen hayranlık uyandıran bir olgunluk örneği olsa da günümüz konjonktüründe bu özellik balık burcuna pek çok şey kaybettirebilir hale gelmiştir.

2017 Balık Burcu İş Hayatı

2017 Balık Burcu iş hayatında yaşayacağı büyük değişimler herkesi şaşırtacak. Örneğin; Az önce yukarıda bahsettiğimiz meziyetlerini övmeme konusundan devam edelim. Belli bir kariyer yapabilmek için en gerekli karakter özelliklerinden biri olan ‘Kendini Pazarlamak’ yani olabildiğince fazla insanın beğenisini kazanmak olan kendini ifade etme şekli balık burcuna uygun bir tavır değil ve bu sebeple balık burçları maalesef ki yakalayabileceği kariyer olanaklarını elinin tersiyle itmektedir. 2017’de balıkların yaşayacağı en büyük değişimlerden biri bu olacak. Balık artık ‘Madem işler böyle yürüyor, öyleyse haydi bunu yapalım’ diyecek ve yepyeni bir balık olmaya başlayacak.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

2017 senesi balık burcunun kendini genel olarak olumlu yönde değiştireceği bir yıl olacak. Diğer değişimler; İnsan ilişkilerinde fazla verici olmaya yavaş yavaş son vermesi ve eskisine nazaran daha planlı bir hayat yaşamaya başlaması gibi çok olumlu değişimler olacak. Kısa vadeli ve uzun vadeli olmak üzere kendi geleceğine dair yapacağı planlar sonrasında hayatındaki tıkanıklıkların hızlıca açılmaya başladığına birçok balık tanık olacak.

2017 Balık Burcu Aşk Hayatı

2017 Balık Burcu aşk hayatı büyük değişimlere uğrayacak. 2017’de aşk konusunda da balıkları büyük gelişmeler bekliyor olacak. Ruh ikizinizi ya da mantık çerçevesinde mutluluğu yakalayabileceğiniz partner 2017’de büyük ihtimalle hayatınıza girecek. Evli olup evliliği kötü giden balıklarda hızlı bir iyileşme olabilir.

Aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz orta ve üstü seviyede. Yıl içerisinde şans derecenizde dalgalanmalar olabilir fakat genel olarak iyi bir seyirde ilerleyecek.

2017 Balık Burcu Tılsımlı Görevi

2017 balık burcuna ait tılsımlı görev ‘Kararlılık’. 2017 senesi boyunca hayatının her alanında kararlı olur ve alacağı kararların arkasında sağlam durup yoluna böyle devam edecek olursa, kendi burcuna ait mucizeleri de hayatına çekme şansı yakalayabilir.

Balık burcunun hayatına ivme kazandıracak mucizeler bu sene 3 kez yaşanacak. Biri Ocak ayı sonu gibi, ikincisi Nisan ayı içerisinde, üçüncüsü ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu dönemlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi hayatınıza çekin!

2017 Balık Burcu Sağlık Durumu

2017 Balık Burcu sağlık durumu için eklem ve kas yapısı ile ilgili sıkıntılar yıl içerisinde zaman zaman görülebilir. Ciddi endişe ettirecek bir rahatsızlık yok ancak yine de dikkatli olunmasında fayda var.

Son olarak, 2017’de balıklar için en önemli gelişmelerden birinin; Hayalperest yönünü kalıcı somut bir eser yapımında kullanmak olabileceğini ekleyelim.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***