Kategoriler
2017 Yılı Burç Yorumları

2017 Koç Burcu

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:56

2017 Koç Burcu-2017 Koç burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Koç burcu insanı, hayatının her döneminde gözde olmayı, göz önünde olmayı, beğenilmeyi, takip edilmeyi isteyen bir karakterdir. ‘İyide bunu herkes ister ki!’ dediğinizi duyar gibiyiz ama hayır, herkes göz önünde olmayı ve çevresinden sürekli ilgi görmeyi istemez. Ayrıca; koç burcu bu ilgiye diğer her burçtan çok daha büyük ihtiyaç duyar. 2017 koç burcu insanının bu ilgiye duyacağı ihtiyacın yavaş yavaş azalmaya başladığı yıl olacak ve haliyle çevrenizdeki insanlarla daha kuvvetli ve gerçek ilişkiler kurabileceksiniz. Koç burcunun bu yönü, çevresindeki insanları bunaltan bir hale gelmesi durumunu ortadan kaldıracak. Örneğin; iltifat beklentisi yüksek olan koç insanına, temelinde nezaket yatan iltifat etme zorunluluğu hissetmek zorunda kalmayacaklar! İşte bu sene koç burcunun yaşayacağı en büyük değişimlerden biri bu olacak.

2017 Koç Burcu İş Hayatı

2017 Koç Burcu iş hayatı- Kariyerine çok odaklı olan Koç burcu insanı 2017 yılında iş ve kariyer anlamında neler yaşayacak? Ön evrede dikkate değer değişimler görülmüyor ama kötüye doğru ilerleyen bir durum da görülmüyor. Yani herşey olağan halinde güzel şekilde devam edecek. Belki yılın yarısından sonra olumlu gelişmeler görülebilir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Koç burcu insanın 2017 yılında yaşayacağı diğer bir değişim de kıskançlık duygusunun törpülenmesi olacak. Çünkü kendisini gerileten özelliklerinden birinin bu olduğunu bizzat yaşayarak görecek. 2017’de böylesi bir olaya karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu olay, sevgiliniz/eşiniz ya da bir arkadaşınızı kıskanıp aşırı tepkiler vereceğiniz nahoş bir olay olarak karşınıza çıkabilir. O an yaşadıklarınızdan sonra sakinleştiğinizde durup biraz düşünecek ve geçmişte yaptığınız tüm kıskançlıkları hatıranıza getirerek kendinizden memnuniyetsizlik duyacaksınız. En sonunda da böylesi bir değişime gerek duyabilirsiniz. Bu konuda Akrep burçlarını örnek almanızı tavsiye ederiz. Çünkü Akrep burcunun kıskançlığı dünya üzerindeki en olumlu kıskançlık türüdür. Yüksek meziyetlere yönelik, içerisinde takdir barındıran olumlu bir kıskançlığa sahiptirler. Diğer burçlar ise kıskançlıklarında kişileri hedef alırlar.

2017 Koç Burcu Aşk Hayatı

2017 Koç Burcu aşk hayatı içerisinde bazı değişimler yaşayacak. Bazı koçlar bu değişimlerden çok etkilenecek. Koç burcu karşı cinsle olan ilişkilerinde ilk dönemlerde gayet keyifli, ilerleyen zamanlarda ise demoralize olabilecek yapıdadır çünkü zaman ilerledikçe partneri nazarındaki cazibesini koruyamaz. İlişkilerinin neredeyse tamamında hep bu döngü benzer biçimde yaşanır. 2017 yılında koç burcunun  yaşayacağı en önemli değişimlerden biri bu olacak. Karşı cinsle sıkça yaşadığı bu döngüyü tersine çevirme şansı yükselecek.

2017 Koç Burcu Tılsımlı Görevi

Koç burcunun 2017 tılsımı ‘Dostluk’. Hayatınızda önemli bir yer edinmiş, size isteyerek ya da istemeyerek katkılar sağlamış ama bir şekilde uzaklaşmış olduğunuz dostunuza/dostlarınıza sözlü ya da davranışsal olarak teşekkürlerinizi sunmalısınız. Bunu yapmaktan kaçınmadığınız sürece 2017’de burcunuza bahşedilen mucizelerini hayatınıza çekebileceksiniz. Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2017 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki,  Mart ayı civarında ikincisi ise 1o Kasım 13 Kasım aralığında olabilir. Bu tarihlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve böylece mucizelerinizin hayatınıza eksiksizce gelmesini sağlayın.

2017 Koç Burcu Sağlık Durumu

2017 Koç burcu sağlık durumu konusunda akciğerler ve göğüs bölgenize dikkat etmeniz tavsiye edilir. Sağlık konusunda 2017 de ciddi problemler yaşamayabilirsiniz ama özellikle solunum yollarına dikkat etmeniz tedbir amaçlı iyi olabilir.

Son söz olarak 2017’de koçlar için en önemli gelişmelerden birinin; Yurtdışına yerleşme kararı almak olacağını da belirtelim.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“2017 Koç Burcu” için 5 yanıt

15.04.1997 sabah 11:00 de dogdum.
Aşık olduğum biri var ve beni sevmesi olası bile değil. Sizce ne yapmalıyım ? Ondan vazgecmek de istemiyorum ve duygularımı bildigi halde benimle ilgilenmiyor … Çıkmaz sokaktayım..

Bizce bu kadar umutsuz olmayın! Hayatta her şey mümkün. Ayrıca yıldız haritanıza göre 2018’de gayet güzel ilerleyecek bir ilişkiniz olacağı görülüyor. Bu ilişki bahsettiğiniz erkekle mi olacak bunu görebilmemiz imkansız ama size astrolojik yorum dışında başka bir faydamız daha dokunsun. Bir erkeği kendime nasıl aşık ederim üzerine tıklayarak bu yazımıza göz atabilirsiniz, çok faydalı bilgiler bulacağınız bir yazıdır. Bahsettiğiniz erkeğin kalbini kazanmanın yollarını bu yazı ile keşfedebilirsiniz belki.

merhaba ben derin kızımın rahatsızlığı ile ilgili iyileşme sürecine ne zaman gireceği hakkında bilgi verebilir misiniz. Dogum tarihi 30/03/2000 saat sabah 10,30da doğdu.Teşekkürler.

Merhaba Derin. 2017 ve 2018 yıllarında Koç burcunun geneli için ciddi boyutta olmayan solunum, ciğer, göğüs rahatsızlıkları görünüyor. Ek olarak 2018’de sinir sistemi zayıflıkları da görülebilir fakat bunları illa her koç yaşayacak diyemeyiz. Kızınızın özel yıldız haritasına göre sanki daha çok enerji düşüklüğü nedeniyle yaşayabileceği bir sağlık sorunu olabilir tahmininde bulunabiliriz. Bu enerji düşüklüğü Eylül ayı gibi yükselişe geçiyor. Bu yükseliş rahatsızlığına iyi gelecektir. Bu süreci hızlandırmak isterseniz vücudundaki faydalı bakteri sayılarını artıracak besinler tüketmesini sağlayın. Psikolojik hastalıklardan fiziksel hastalıklara kadar pek çok derde devadır probiyotik besinler. Geçmiş olsun dileklerimizle, umarız güzel bir yıl geçirirsiniz.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.