2021 burç yorumları yıllık astroloji yorumu Mutlu Astrolog yorumluyor. Aşk, iş, sağlık hayatı, hepsi. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar! Listede burcunuzun üzerine tıklayarak ilgili alana hızlı geçiş yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu 2021 Yıllık Yorumu

Oğlak Burcu 2021 Aşk Hayatı
Oğlak Burcu 2021 aşk hayatı kimi zaman inişli kimi zaman çıkışlı olacak gibi görünüyor fakat yılın bazı dönemleri hiç umulmadık seyirler gelişebilir. Örneğin; iyi giden bir ilişkiniz varken her şey durduk yere bir anda bozulabilir veya kötü giden bir ilişkide ansızın düzelme olabilir. Bu durum evli Oğlaklar için de geçerli sevgili konumunda olan Oğlaklar için de! Yalnız Oğlaklar ise tam aşkı yakalıyorum derken nedensizce bu aşkı avuçlarından kayarcasına kaçırabilir veya aşka inancını kaybetmiş bir Oğlak ise ummadığı anda aşkı yakalayabilir. Hem de burnunun dibinde! 2021 yılı gönül ilişkilerinde böyle tuhaf bir yıl olacak Oğlaklar için. Evli ya da sevgililik ilişkisi olanlara bu yıl da bu tavsiyede bulunacağız; partnerinizin ailesiyle olan ilişkilerinizde dikkatli olun. Yersiz alınganlıklar olabilir ve bu durum ilişkinize yansıyarak irili ufaklı tartışmalara sebep olabilir.

Oğlak Burcu 2021 İş Hayatı
Oğlak burcu 2021 iş hayatı da aynen gönül ilişkilerinde olduğu gibi tuhaf şeylerin olacağı bir yıl olabilir. Üzerinde çalışıyor olduğunuz bir projede çalışma ortaklarınız bir anda yan çizebilir veya bu işi yalnız nasıl yapacağız dediğiniz bir anda beklenmedik ortaklık teklifi gelebilir. İşsiz Oğlaklar birden çok seçenek bulabilir ve hangisini seçmesi gerektiği konusunda kararsız kalabilir. Özellikle Nisan ayı ve sonrasında iş fırsatlarının çıkacağını söyleyebiliriz. Şirket sahibi ve üst düzey çalışanlar stresli bir yıl geçirebilir. Altınızdaki çalışanların özel meseleleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bunu ihmal etmeyin çünkü manevi geri dönüşü yüksek olacak. Çalışanlarınızın motivasyonunu da bu şekilde artırmış olacaksınız. Mali açıdan tüm Oğlaklar için güzel bir yıl olacağını söyleyebiliriz.

Oğlak Burcu 2021 Tılsımlı Görevi
Oğlak Burcu 2021 yılı için tılsımlı görevi ‘Yardımseverlik’. Hayatınızın çoğu anında yardımsever tavırlarınız hep oldu zaten ama bu sene özellikle gerçekten yardıma muhtaç olanlara öncelik vermeniz iyi olacak. Yardım eli uzatmanın yaşatacağı huzur ve size edilen duaların gücü, Oğlak burcuna 2021 yılında bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekecek. Tılsımlı görevi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi yakalamak için şu tarihlere dikkat edin; 10 Eylül 17 Eylül aralığı ve 25 Kasım 12 Aralık tarihleri arası.

Oğlak Burcu 2021 Sağlık Durumu
Oğlak Burcu 2021 sağlık durumunda kaygılanacak bir rahatsızlık yok sadece küçük kas zedelenmeleri ya da kas yırtıkları görülebileceğini söyleyebiliriz. Bu rahatsızlıklar illa olacaktır diye bir şey yok, olası durumları bildiriyoruz. Protein açısından zengin besinler tüketerek kas yapınız için tedbir alabilirsiniz.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bu sayfanın en altındaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

Kova Burcu 2021 Yıllık Yorumu

Kova burcu insanın en belirgin özelliklerinden biri taşıyıcılıktır. Aile bireylerinin yükünü taşır, sevgililerinin yükünü taşır, onların çözemedikleri işleri çözümleme yükünü taşır, yeğenlerinin dertlerini taşır, iş yerindeki sorunları taşır, taşır da taşır. Bu yüzden genel olarak yorgunluk haline sahiptir. Fiziken dinç görünse de ruhu erken yaşlanmış olabilir. 2021 kova burcu insanın yaşayacağı en önemli değişim bu olacaktır. O artık kendine öncelik vermeyi, diğerlerini ise incitmeden ikinci plana almayı öğrenecektir.

2021 Kova Burcu İş Hayatı
2021 Kova Burcu iş hayatı için olumlu gelişmeler olacak denebilir. Kova burcu insanı kariyerine çok odaklı değildir. İş yaşamını pek sevmez ama bu haliyle bile başarısız değildir. Odaklı olsa neler olabileceğini siz hayal edin! Sosyal konulara olan ilgisi onu zaman zaman hüzünlü hale sokabilir. Çünkü sosyal olayların içerisinde birebir bulunmuyor olsa da olaylardan etkilenir ve ruh hali negatif etkilenebilir. 2021 yılında kova burcunun yaşayacağı değişimlerden biri de bu olacak. Sosyal olaylar içerisinde aktivist biçimde yer almalar başlayabilir. Özellikle hayvan hakları gibi konularda aktif rol alabilir.

2021 Kova Burcu Aşk Hayatı
2021 Kova Burcu aşk hayatı da iyileşiyor. Beklenmedik gelişmeler söz konusu. Normalde karşı cinsle olan ilişkilerinde pek tecrübeli değildir. Çünkü bugüne kadar hep kendinden önce başkalarının hayatıyla ilgilenmiştir. Dolayısıyla kendini geliştirecek vakit bulamamış olabilir. Bir diğer sebep de; Cinsiyeti nedeniyle sahip olduğu enerjiyle barışık olmamasıdır. Kadınsa dişil enerjisinde, erkek ise eril enerjisinde dalgalanmalar yaşamış olabilir. Bu enerjisini yükseltmeye çalışan kovalar, 2021’de ektiği tohumların kısa sürede yeşermeye başladığını görecekler. İçine girecekleri bu gelişim karşı cinsle olan ilişkilerinin düzelmesine de hayli katkı sağlayacak. 2021 kova burcu insanı için en önemli gelişmelerden biri; Ani bir evlilik kararı almak olabilir. Zaten evli olan kovalar ise evliliğinin gidişinde radikal kararlar alabilirler.

2021 Kova Burcu Tılsımlı Görevi
Kova burcunun 2021 tılsımı ‘Vefa’. Hayatınızda size önemli katkıları olmuş, olaylara bakış açınızı değiştirmiş, ufkunuzda/vizyonunuzda artışa sebep olmuş biri ya da birileri varsa ve bir şekilde uzaklaşmışsanız o kişilere vefa borcunuzu bir şekilde ödemeniz gerekiyor. Aksi halde 2021 yılında kova burcuna bahşedilen mucizeleri elinizin tersiyle itmiş olacağınızı şimdiden belirtelim. Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2021 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, Haziran ayı civarında ikincisi ise 11 Kasım tarihinde olabilir. Bu tarihlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve böylece mucizelerinizin hayatınıza eksiksizce gelmesini sağlayın.

2021 Kova Burcu Sağlık Durumu
2021 Kova Burcu sağlık durumu konusunda ciddi problemler görünmüyor fakat ayak sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. 2021 yılı boyunca ara sıra kan tahlili yaptırmanız da faydalı olabilir. Kan değerlerinizi ihmal etmeyin, değerleri düzenli takip edin.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bu sayfanın en altındaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

Balık Burcu 2021 Yıllık Yorumu

Balık burçları genellikle çok alçakgönüllü insanlardır. Çevrelerindeki insanlardan çok sayıda üstün meziyetleri olsa bile bunu kolay kolay dile getirmezler. Balık burcunun bu özelliği aslen hayranlık uyandıran bir olgunluk örneği olsa da günümüz konjonktüründe bu özellik balık burcuna pek çok şey kaybettirebilir hale gelmiştir.

2021 Balık Burcu İş Hayatı
2021 Balık Burcu iş hayatında yaşayacağı büyük değişimler herkesi şaşırtacak. Örneğin; Az önce yukarıda bahsettiğimiz meziyetlerini övmeme konusundan devam edelim. Belli bir kariyer yapabilmek için en gerekli karakter özelliklerinden biri olan ‘Kendini Pazarlamak’ yani olabildiğince fazla insanın beğenisini kazanmak olan kendini ifade etme şekli balık burcuna uygun bir tavır değil ve bu sebeple balık burçları maalesef ki yakalayabileceği kariyer olanaklarını elinin tersiyle itmektedir. 2021’de balıkların yaşayacağı en büyük değişimlerden biri bu olacak. Balık artık ‘Madem işler böyle yürüyor, öyleyse haydi bunu yapalım’ diyecek ve yepyeni bir balık olmaya başlayacak. 2021 senesi balık burcunun kendini genel olarak olumlu yönde değiştireceği bir yıl olacak. Diğer değişimler; İnsan ilişkilerinde fazla verici olmaya yavaş yavaş son vermesi ve eskisine nazaran daha planlı bir hayat yaşamaya başlaması gibi çok olumlu değişimler olacak. Kısa vadeli ve uzun vadeli olmak üzere kendi geleceğine dair yapacağı planlar sonrasında hayatındaki tıkanıklıkların hızlıca açılmaya başladığına birçok balık tanık olacak.

2021 Balık Burcu Aşk Hayatı
2021 Balık Burcu aşk hayatı büyük değişimlere uğrayacak. 2021’de aşk konusunda da balıkları büyük gelişmeler bekliyor olacak. Ruh ikizinizi ya da mantık çerçevesinde mutluluğu yakalayabileceğiniz partner 2021’de büyük ihtimalle hayatınıza girecek. Evli olup evliliği kötü giden balıklarda hızlı bir iyileşme olabilir. Aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz orta ve üstü seviyede. Yıl içerisinde şans derecenizde dalgalanmalar olabilir fakat genel olarak iyi bir seyirde ilerleyecek.

2021 Balık Burcu Tılsımlı Görevi
2021 balık burcuna ait tılsımlı görev ‘Kararlılık’. 2021 senesi boyunca hayatının her alanında kararlı olur ve alacağı kararların arkasında sağlam durup yoluna böyle devam edecek olursa, kendi burcuna ait mucizeleri de hayatına çekme şansı yakalayabilir. Balık burcunun hayatına ivme kazandıracak mucizeler bu sene 3 kez yaşanacak. Biri Ocak ayı sonu gibi, ikincisi Nisan ayı içerisinde, üçüncüsü ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu dönemlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi hayatınıza çekin!

2021 Balık Burcu Sağlık Durumu
2021 Balık Burcu sağlık durumu için eklem ve kas yapısı ile ilgili sıkıntılar yıl içerisinde zaman zaman görülebilir. Ciddi endişe ettirecek bir rahatsızlık yok ancak yine de dikkatli olunmasında fayda var. Son olarak, 2021’de balıklar için en önemli gelişmelerden birinin; Hayalperest yönünü kalıcı somut bir eser yapımında kullanmak olabileceğini ekleyelim.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bu sayfanın en altındaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

Koç Burcu 2021 Yıllık Yorumu

Koç burcu insanı, hayatının her döneminde gözde olmayı, göz önünde olmayı, beğenilmeyi, takip edilmeyi isteyen bir karakterdir. ‘İyide bunu herkes ister ki!’ dediğinizi duyar gibiyiz ama hayır, herkes göz önünde olmayı ve çevresinden sürekli ilgi görmeyi istemez. Ayrıca; koç burcu bu ilgiye diğer her burçtan çok daha büyük ihtiyaç duyar. 2021 koç burcu insanının bu ilgiye duyacağı ihtiyacın yavaş yavaş azalmaya başladığı yıl olacak ve haliyle çevrenizdeki insanlarla daha kuvvetli ve gerçek ilişkiler kurabileceksiniz. Koç burcunun bu yönü, çevresindeki insanları bunaltan bir hale gelmesi durumunu ortadan kaldıracak. Örneğin; iltifat beklentisi yüksek olan koç insanına, temelinde nezaket yatan iltifat etme zorunluluğu hissetmek zorunda kalmayacaklar! İşte bu sene koç burcunun yaşayacağı en büyük değişimlerden biri bu olacak.

2021 Koç Burcu İş Hayatı
2021 Koç Burcu iş hayatı- Kariyerine çok odaklı olan Koç burcu insanı 2021 yılında iş ve kariyer anlamında neler yaşayacak? Ön evrede dikkate değer değişimler görülmüyor ama kötüye doğru ilerleyen bir durum da görülmüyor. Yani herşey olağan halinde güzel şekilde devam edecek. Belki yılın yarısından sonra olumlu gelişmeler görülebilir. Koç burcu insanın 2021 yılında yaşayacağı diğer bir değişim de kıskançlık duygusunun törpülenmesi olacak. Çünkü kendisini gerileten özelliklerinden birinin bu olduğunu bizzat yaşayarak görecek. 2021’de böylesi bir olaya karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu olay, sevgiliniz/eşiniz ya da bir arkadaşınızı kıskanıp aşırı tepkiler vereceğiniz nahoş bir olay olarak karşınıza çıkabilir. O an yaşadıklarınızdan sonra sakinleştiğinizde durup biraz düşünecek ve geçmişte yaptığınız tüm kıskançlıkları hatıranıza getirerek kendinizden memnuniyetsizlik duyacaksınız. En sonunda da böylesi bir değişime gerek duyabilirsiniz. Bu konuda Akrep burçlarını örnek almanızı tavsiye ederiz. Çünkü Akrep burcunun kıskançlığı dünya üzerindeki en olumlu kıskançlık türüdür. Yüksek meziyetlere yönelik, içerisinde takdir barındıran olumlu bir kıskançlığa sahiptirler. Diğer burçlar ise kıskançlıklarında kişileri hedef alırlar.

2021 Koç Burcu Aşk Hayatı
2021 Koç Burcu aşk hayatı içerisinde bazı değişimler yaşayacak. Bazı koçlar bu değişimlerden çok etkilenecek. Koç burcu karşı cinsle olan ilişkilerinde ilk dönemlerde gayet keyifli, ilerleyen zamanlarda ise demoralize olabilecek yapıdadır çünkü zaman ilerledikçe partneri nazarındaki cazibesini koruyamaz. İlişkilerinin neredeyse tamamında hep bu döngü benzer biçimde yaşanır. 2021 yılında koç burcunun yaşayacağı en önemli değişimlerden biri bu olacak. Karşı cinsle sıkça yaşadığı bu döngüyü tersine çevirme şansı yükselecek.

2021 Koç Burcu Tılsımlı Görevi
Koç burcunun 2021 tılsımı ‘Dostluk’. Hayatınızda önemli bir yer edinmiş, size isteyerek ya da istemeyerek katkılar sağlamış ama bir şekilde uzaklaşmış olduğunuz dostunuza/dostlarınıza sözlü ya da davranışsal olarak teşekkürlerinizi sunmalısınız. Bunu yapmaktan kaçınmadığınız sürece 2021’de burcunuza bahşedilen mucizelerini hayatınıza çekebileceksiniz. Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2021 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, Mart ayı civarında ikincisi ise 1o Kasım 13 Kasım aralığında olabilir. Bu tarihlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve böylece mucizelerinizin hayatınıza eksiksizce gelmesini sağlayın.

2021 Koç Burcu Sağlık Durumu
2021 Koç burcu sağlık durumu konusunda akciğerler ve göğüs bölgenize dikkat etmeniz tavsiye edilir. Sağlık konusunda 2021 de ciddi problemler yaşamayabilirsiniz ama özellikle solunum yollarına dikkat etmeniz tedbir amaçlı iyi olabilir. Son söz olarak 2021’de koçlar için en önemli gelişmelerden birinin; Yurtdışına yerleşme kararı almak olacağını da belirtelim.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bu sayfanın en altındaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

Boğa Burcu 2021 Yıllık Yorumu

Boğa burcu insanı, hayatı boyunca pek çok derdi bünyesinde biriktirmiş çok sabırlı bir karakterdir. Onun sinirli olarak adlandırılması aslında hayli yanlıştır. Çünkü onun sinirli haline tanık olana kadar içine ne çok şey atmış olduğunu ve artık sabrının taştığı noktada sinirini gösterdiğini bilmeniz gerekir. 2021 boğa burcu için bu sabrı artık sadece kendi iyiliği için kullanacağı döneme giriş yaptığı yıl olacak. Boğa burcunun yaşayacağı en faydalı değişimlerden biri bu.

2021 Boğa Burcu İş Hayatı
2021 Boğa Burcu iş hayatı kimi boğalar için değişim dolu olacakken kimi boğalar ise büyük değişimler yaşamayacaklar. Büyük değişim yaşayacak olanların, istedikleri iş yaşamına dair ideal normları şimdiden belirlemelerini tavsiye ederiz. Ki böylece o değişim anı geldiğinde sakin kalabilir ve ideal normlarınızı önceden belirlemiş olduğunuz için ona en yakın en mantıklı tercihi yapabilirsiniz.

2021 Boğa Burcu Aşk Hayatı
2021 Boğa Burcu aşk hayatı dalgalanmalara gebe olacak gibi görünüyor. Çünkü Boğa burcu insanı aşkta hayli etkileyici bir karaktere sahip olmasıyla birlikte biraz huysuzdur da! Kadınları genellikle uyumlulukları ile öne çıkarlar ama ansızın beklenmedik çıkışlar yapabilir. 2021 yılında bu imajları sarsılmadan devam edecek. Fakat özellikle boğa burcu kadınlarına 2021’de aşk ilişkilerinde dikkatli olmalarını öneririz. Dişil enerjinizin düşeceği bu dönem sebebiyle partneriniz olan erkekle aranızda bir uzaklaşma yaşayabilirsiniz. Sosyal hayatla ilgili de şunları söyleyebiliriz; 2021 yılında boğa burçlarının da tıpkı ikizlerde olduğu gibi, aile bireylerinin artması söz konusu olabilir. Kendi çekirdek ailenizde ya da yakın akrabalarınızın hanesinde bir bebek gözlerini dünyaya açabilir. Ya da sokakta karşılaşacağınız yardıma muhtaç bir kedi/köpek evlat edinebilirsiniz. Hangisi olursa olsun bu yeni bireyin size uğur getireceğini şimdiden bilmelisiniz! Görüşmeyi kestiğiniz ama içten içe özlem duyduğunuz biri varsa o kişiyle ilişkinizi yeniden yapılandırmanız size iyi gelebilir. Küslük ya da görüşmeme esnasında kişi bunu anlamayabilir ama yeniden görüşmeye başladığınızda üzerinize bir ağırlık çökmüş olduğunu ve görüşmeye başladığınızda bu yükün yok olduğunu hissedeceksinizdir. Gereksiz yere hayatınızdan çıkarmış olduğunuz bir arkadaş ya da bir akrabanız varsa bu konuya mutlaka el atın.

2021 Boğa Burcu Tılsımlı Görevi
Boğa burcunun 2021 tılsımı ‘Keşif’. Hayatınızın her alanında yeni şeyler keşfetmekten kaçınmadığınız sürece burcunuza bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekebileceksiniz. Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2021 senesinde 3 kez yaşanacak. İlki, 25 Temmuz 10 Eylül aralığında, ikincisi 18 Ekim 10 Kasım aralığında ve üçüncüsü de Aralık ayı sonuna doğru olabilir. Bu tarih aralıklarına dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizin hayatınıza eksiksizce gelmesini sağlayın.

2021 Boğa Burcu Sağlık Durumu
2021 Boğa Burcu sağlık durumu konusunda ciddi cilt hastalıkları yaşamayabilirsiniz ama az da olsa cildinizde hassasiyetler görülebilir. Vücudunuzun sesini dinlediğinizde farklılıklar sezerseniz ihmal etmeden bir cildiye uzmanına görünmelisiniz. Son olarak; 2021’de boğa burcu için en önemli gelişmelerden birinin; Dini konularda değişim yaşayabileceği olduğunu söyleyelim. Dinine bağlı bir insansanız belki biraz uzaklaşacak olabilirsiniz. Derin düşüncelere dalabilir, her şeyle ilgili yeni keşifler yapabilirsiniz.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bu sayfanın en altındaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

İkizler Burcu 2021 Yıllık Yorumu

İkizler burcu, uzun yıllardır yanlış aktarım sebebiyle ‘Bir öyle bir böyle’ ya da ‘Sağı solu belli olmaz’ türünde bir kişilik olarak bilinse de işin aslı pek böyle değildir. Onların değişkenlikleri, her şart ve ortama adaptasyon sağlayabilme güçlerinden kaynaklanır. 2021 ikizler burcu insanının bu yeteneği bu yıl da artarak devam edecek.

2021 ikizler Burcu İş Hayatı
2021 ikizler burcu iş hayatı bu sene çok ama çok başarılı geçecek. Buna sebep olan şey az önce yukarıda bahsettiğimiz adaptasyon yeteneği olacak. Örneğin; Şirket yöneticisi bir ikizler düşünün. Yıllardır yapmaya taraftar olmadığı bir uygulamayı bir anda yürürlüğe sokabilir ve işyerindeki herkesi şaşırtabilir. İş yaşamındaki gidişat, ekonomik dalgalanmalar, şartlar içerisinde var olunan noktada şirketi için en ideal durum budur ve o ne gerekiyorsa onu yapar. Onun bu değişkenliği şirketini var olan şartlara adapte etmekle ilgilidir. 2021 yılı ikizler burcunun bu tip beklenmedik kararlar alacağı yoğun bir yıl olabilir. Bu da adaptasyon yeteneğinizi kullanmanıza ve kariyerinizde yükselmenize imkan vermiş olacak. Dünyanın her köşesinde yaşanan hızlı değişimler en çok sizi etkileyecek. Bu etkileşimi kötü olarak nitelendirmemek gerekir çünkü fırsatların çoğu değişim dönemlerinde yakalanır.

2021 ikizler Burcu Aşk Hayatı
2021 ikizler burcu aşk hayatı umulmadık olaylara tanık olabilir. Yaşadığınız aşk ilişkisine dair ufak da olsa kuşkularınız varsa hislerinize güvenmekten çekinmeyin. Her ilişkide belli dönemlerde kuşkular oluşabilir fakat kalbinizin derinliklerinde soru işaretlerinizi destekleyen unsurlar varsa ve yola yalnız devam etmek size ağır gelmeyecekse ilişkinizle ilgili yeni oluşumlara adım atabilirsiniz. 2021 yılı ikizler için bir nevi yeniden yapılanma yılı olacağından alacağınız ilişki kararı da bu yapılanma konusunda mantıklı adımlardan biri olabilir. Sosyal konularda da birkaç şey söyleyelim. 2021 yılında ikizler burçlarının aile bireylerinin artması söz konusu olabilir. Kendi çekirdek ailenizde ya da yakın akrabalarınızın hanesinde bir bebek gözlerini dünyaya açabilir. Ya da sokakta karşılaşacağınız yardıma muhtaç bir kedi/köpek evlat edinebilirsiniz. Hangisi olursa olsun bu yeni bireyin size uğur getireceğini şimdiden bilmelisiniz!

2021 ikizler Burcu Tılsımlı Görevi
İkizler burcunun 2021 tılsımı ‘Macera’. Hayatınızın her alanında maceradan kaçınmadığınız sürece burcunuza bahşedilmiş olan mucizeleri hayatınıza çekebileceksiniz. Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2021 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, 17 Nisan 25 Temmuz aralığında, ikincisi ise 24 Eylül 29 Ekim aralığında olabilir. Bu tarih aralıklarına dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizi yakalayın!

2021 ikizler Burcu Sağlık Durumu
2021 ikizler burcu sağlık durumu konusunda dikkat etmesi gerekenler var. Çünkü geçmişte yaşadığınız üzücü bir olayın etkisi 2021 de yüzeye çıkabilir. Diş problemleri ya da saçlarda dökülme gibi etkiler hissedilebilir. Son olarak; 2021’de ikizler için en önemli gelişmelerden birinin; Daha önce yapmaya cesaret edemediği şeyleri yeniden gündemine alıp, ruhunu tatmin etmek adına bu atılımlarda bulunmak olduğunu ekleyelim.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bu sayfanın en altındaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2021 Yıllık Yorumu

Yengeç burcu dünyanın en tatlı insan gurubundandır. Sevimli, romantik ve merhametli yapısı diğer birçok burç insanına hayli fark atar. Fakat bu özellikleri öyle ince bir çizgi yaratır ki, bazen nasıl dengede duracaklarını kestiremezler. Alıngan yapıları genellikle bundandır! 2021 yengeç burcu alınganlığa biraz ara verecek gibi görünüyor. Ayrıca; yaşadığı bir olayda ‘Gurur yapmalı mı yapmamalı mı?’ çizgisinde sağa mı geçsin sola mı geçsin kestiremediği için, sonrasında pişman olacağı kararlar alabiliyordu. Bu durumda bir nebze rahatlayacak.

2021 Yengeç Burcu Aşk Hayatı
2021 Yengeç Burcu aşk hayatı için harika değişimlerin görüleceği bir yıl olacak. Aslında aşk hayatında pek çok değişimin yaşanacağı bir yıl olacak. Gönül işlerindeki romantik yapısı yerine daha az romantik olan yengeçlere tanık olacağız. Hayata daha esnek bakmayı öğrenen yengeçlere tanık olacağız. Kendi isteklerine öncelik veren yengeçlere tanık olacağız. Bu gibi değişimlerin hepsi yengeç insanlarını aşk hayatında daha keyifli bir hale getirecek. Bu değişimlerle herşeyden önce kırılgan, hassas ve fazla verici yapılarını köreltmiş olacakları için yaşamdan daha çok haz almaya başlayacaklar ama gerçek aşkı bulana dek tam bir tatmin elbette ki yaşayamayacaklar. 2021 yılı yengeç burçları için sahip oldukları cinsiyetle daha uyumlu olacakları bir sene olacak. Kadınlar dişil enerjilerini, erkekler ise eril enerjilerini daha çok fark edecekler. Evli olanlar, zaman zaman ‘Acaba yanlış kişiyle mi evlendim?’ sorusunu kendilerine yöneltebilirler. Her ilişkide belli dönemlerde olan normal bir kuşkudur bu ama kalbinizin derinliklerinde bu kuşkuyu destekleyen sağlam doneler varsa ve yalnız başınıza daha mutlu olacağınıza ya da başkasıyla daha mutlu bir evliliğe sahip olacağınızı derinden hissediyorsanız evliliğinizle ilgili yeni oluşumlara adım atma hakkınızın her zaman var olduğunu bilmelisiniz. Yengeç erkeklerinin mutlu olacakları kadınların akrep burcundan olacağını, yengeç kadınlarının ise kısa vadede yay burcu erkeği ve uzun vadede ise Kova erkeği ile mutlu olabileceğinin altını çizelim.

2021 Yengeç Burcu İş Hayatı
2021 yengeç burcu iş hayatı maddi kazanç anlamında da şanslı bir yıl olarak görülüyor. Siyasi mecralarda yer ve tavır alabileceği bir yıl olabilir. Zaten bu mecralarda bir yeriniz var ise sahip olduğunuz siyasi kariyerin 2021’de hızla ilerleyeceğini bilmelisiniz. Burada bir detayı belirtelim; Siyasi ilerleyiş planınızda hitab ettiğiniz kesim dışında kalan kesime yönelik çalışmalar yapmak çok işinize yarayabilir. Zaten bu yılki tılsımınız olan ‘Boşlukları Doldurmak’ da buna işaret ediyor. Boşlukları doldurmak size daha çok iş arkadaşı, dost ve taraftar sağlayacaktır.

2021 Yengeç Burcu Tılsımlı Görevi
2021 tılsımınız ‘Boşlukları Doldurmak’. Hayatınızın her alanında boşlukları doldurmalısınız ki böylece burcunuza bahşedilmiş mucizelerini hayatınıza çekebilesiniz. Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler bu sene 4 kez yaşanacak. Biri Ocak ayı civarında, ikincisi Nisan ayı içerisinde, üçüncüsü Haziran ayı içerisinde doğum gününüze yakın bir tarihte, dördüncüsü ise 11 Kasım gibi olabilir. Bu tarihlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizin size doğru akmasını sağlayın!

2021 Yengeç Burcu Sağlık Durumu
2021 yengeç burcu sağlık durumu konusunda dikkat edilmesi gereken bölgeler omurga, ağız ve cinsel bölgeler. Omurganızda geçmişten kalan bir hasar bulunuyorsa özellikle kış aylarında havası nemli olmayan ılık bölgeler size iyi gelecektir. Cinsel bölgeler de fiziksel değil ama psikolojik reaksiyonlar olabilir. Aşk duymadığınız biriyle cinsel ilişki kurmayın! Son söz olarak, 2021’de yengeçlerin yaşayacağı en önemli gelişmelerden birinin; Kitap yazmak, resim yapmak gibi sanatsal bir alanda kalıcı şeyler üretmeye adım atmak olabileceğini söyleyelim.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bu sayfanın en altındaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

Aslan Burcu 2021 Yıllık Yorumu

Aslan burcu üyeleri genellikle çok güçlü karakterlerdir. Gururu hayli okşayan bu özellik, kimi aslanlar tarafından iyi yönde kullanılmıyor maalesef. Sırf güçlü görüneceğim diye dominant ve diktatör tavırları abartarak sergileyen pek çok aslan var ve haliyle insan ilişkilerinde bir yerden sonra fena tıkanma yaşamaktalar. 2021 aslan burcu için kendilerini olumlu yönde değiştirecekleri bir yıl olacak. Gereğinden fazla saygı beklemek yerine, başkalarına saygı göstermeyi seçecekler ya da benim dediğim olacak tavrı yerine senin dediğini de yapalım tavrında olacaklar. Bu bir nevi; Baştan aşağı değişim!

2021 Aslan Burcu Aşk Hayatı
2021 Aslan burcu aşk hayatı ilgi çekici değişimlerin olmacağı bir yıl gibi görünüyor. Aşk konusunda 2021’de büyük gelişmeler olmayabilir ama zaten 2021 sizin için daha çok kariyer senesi olacak. Aşkı sonraki senelere bırakabilir ve bu yıl iş/ekonomik yaşamınızı daha iyi bir seviyeye getirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Böylece tek bir şeye odaklanmış olur ve hayatınızın asıl yapı taşlarını daha hızlı şekle sokmuş olursunuz. Yılın ikinci evresinde ise bazı aslanlar için aşk hayatında sıra dışı şeyler olabilir. Sosyal konularda 2021 yılı için bir diğer değişim ise; Hayata daha eğlenceli tarafından bakmaya başlamaları olacak. Bugüne kadar ciddiye aldıkları çoğu şeyin aslında ciddiyeti hiç de hak etmediklerini fark edecek ve mizahi bir bakışla hayatı yeniden kucaklayacaklar. İş yaşamınızı da hayli etkileyecek olan bu durumu 2021’in sonuna geldiğinizde ‘Hayatınızın Baharı’ olarak adlandıracaksınız. O derece güzel geçecek bir yıl olacak! Evlilik, aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz orta seviyede ama bu seviyede zamanla bir artış görülecek. Özellikle ailenizde kalp kırgınlığı yarattığınız kişiler olmuşsa mutlaka gönüllerini alın. Kimin haklı ya da kimin haksız olduğunun inanın önemi yok. Önemli olan; Aile bireylerinin tamamının huzur dolu yaşamasıdır ve bireylerin hepsinin öncelikli görevi bu huzuru arttıracak şeyler yapmasıdır. Bazı aile ilişkilerinde ise birbirinden uzak yaşayıp huzuru bu şekilde devam ettirme durumu olabilir. Eğer durumunuz böyle ise, onlarla irtibata geçmeyebilirsiniz ama uzakta dahi olsanız huzuru kaçıracak şeyler yapmamaya dikkat etmelisiniz.

2021 Aslan Burcu İş Hayatı
2021 Aslan Burcu iş hayatı mizahi yaklaşımınızın gelişmesi nedeniyle ummadığınız kariyer olanakları ile karşılaşabilirsiniz. Unutmayın, ciddiyet kadar espritüel bir zeka da iş hayatında oldukça önemlidir ve geliştireceğiniz bu yönünüz bazı patronların ilgisini çekip, sizi onların gözünde daha cazip hale getirebilir.

2021 Aslan Burcu Tılsımlı Görevi
Aslan burcunun 2021 yılı tılsımı ‘Huzur Koruyuculuğu’. Eğer bu görevi yerine getiremeseniz 2021 de aslan burcuna bahşedilmiş pek çok mucizeden kendinizi mahrum etmiş olacağınızı şimdiden söyleyelim. Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler bu sene 2 kez yaşanacak. Biri Şubat ayı civarında, ikincisi ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu tarihlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi unutmayın ve mucizelerinizin size doğru akmasını sağlayın!

2021 Aslan Burcu Sağlık Durumu
2021 Aslan Burcu sağlık durumu hakkında sinir sistemi ve sindirim sisteminin hassas olabileceğini söyleyebiliriz. Kendinizi olabildiğince mutlu ve moralli tutarsanız olumsuz belirtileri asgariye indirebilirsiniz. Aslan burcuyla ilgili son olarak, 2021’de görülecek en önemli gelişmelerden birinin, kitap yazmak ve bunun gibi kalıcı bir şeyler üretmeye adım atmak olabileceğini de ekleyelim.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bu sayfanın en altındaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

Başak Burcu 2021 Yıllık Yorumu

Başak burcunun kimi üyeleri oldukça hareketli kimi üyeleri ise hayli ağır kanlıdırlar. 2021 senesi aksi yöne doğru kayma yapacağınız bir yıl olacak. Bu hayli olumlu bir gelişme çünkü yıllardır denge kurmaya çalışan pek çok başak bulunmaktaydı. 2021 başak burcu için ağırkanlı olanların ritim kazanacağı, hareketli olanların ise biraz durağanlaşacakları bir yıl olacak. Dolayısıyla iç huzur seviyenizde de bir iyileşme olacak. Kendinizi hiç birşey yapmanıza gerek kalmadan iyi hissetmeye başlayacaksınız.

2021 Başak Burcu İş Hayatı
2021 Başak burcu iş hayatı için sıra dışı gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Son yıllarda, fazla merhamet ve sorumluluk duygularınızla aslında çok da üzerinize vazife olmayan pek çok görevi omuzlarınızda taşımaktaydınız. Bu yıl o yüklerden biraz kurtulacaksınız ve bu durum size çok iyi gelecek. Astrolojik gelişmeler merhamet duygunuzu zaten biraz köreltecek ama siz de buna yardım eder ve kendinizi bu yönde terbiye etme çalışmalarına başlarsanız hayatınızdaki dengeye daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bunu yapın ve sırtınızdaki yüklerin hafifleyişini zevkle izleyin. İş hayatınıza daha az titiz davranıp, özel hayatınıza öncelik vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yapamadığınız tatil, aklınızda kalan ne etkinlikler olmuşsa hepsine yavaş yavaş sahip olacaksınız. Maddi açıdan sıkıntılı bir yıl olmayacak aksine ummadığınız yerlerden gelecek paralarla bile karşılaşabileceksiniz. 2021 yılı tıpkı terazi burçlarında olduğu gibi başakların da yeniliklere merhaba diyeceği bir yıl olacak. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları yeniden yapmak istemeyişiniz sonucunda alacağınız kararları başarılı şekilde devam ettirebilmeniz için 2021 çok ideal bir sene olacak.

2021 Başak Burcu Aşk Hayatı
2021 Başak burcu aşk hayatında biraz daha seçici olması gereken bir yıl olarak görülüyor. Çünkü bu yıl aynı zamanda sizin çok duygusal olacağınız bir yıl olacak. Üzülmemek için hayatınıza sokacağınız insanların kim olacağını ve sizi üzüp üzmeyeceklerini önceden belirlemelisiniz. Aşk hayatında önümüzdeki yıllarda sizi üzmeyecek burçlar olarak Akrep ve Boğa burçlarını önerebiliriz. Partnerinizle olan cinsel uyumu artırmanın yaşadığınız ya da yaşayacağınız ilişkiye hayli ivme kazandıracağını da ekleyelim. Sosyal konularda, özellikle evlilik, aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz orta seviyede. Yakın akrabalarınızdan girdiğiniz beklentilere dikkat edin. Merhametiniz nedeniyle sizin gösterdiğiniz vericiliğin aynısını onlardan beklememelisiniz. Hatırlayın, bu merhamet duygusu sizi de mutlu etmemişti ve ondan kurtulma çabasında olacağınız bir yıla girmek üzeresiniz. Aynı fırsatı onlara da tanıyın. Böylece bencillik yapmamış olursunuz.

2021 Başak Burcu Tılsımlı Görevi
Başak burcunun 2021 yılı tılsımı ‘Çekicilik’. Her anlamda çekici olmaya özen gösterin. Eğer bu görevi yerine getiremeseniz 2021’de burcunuza bahşedilmiş mucizelerden kendinizi mahrum etmiş olacağınızı belirtelim. Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler bu sene 3 kez yaşanacak. Biri yılbaşı civarında, ikincisi Mayıs ayı civarında ve sonuncusu ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu dönemlere dikkat edin ve bu mucizelerinizi yakalamak için tılsımlı görevinizi uygulayın!

2021 Başak Burcu Sağlık Durumu
2021 Başak burcu sağlık durumu konusunda bazı hususlara dikkat etmesi salık verilebilir. Çok ciddi rahatsızlıklar olmayacak gibi görünüyor ama ani gelişen ağrı ve kramplara dikkat etmenizde fayda var. Son söz olarak 2021’in başak burcu insanı için en önemli gelişmelerinden birinin; ikamet ettiği yerin değişimi olabileceğini de eklemiş olalım.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bu sayfanın en altındaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

Terazi Burcu 2021 Yıllık Yorumu

Kendi kendini eğlendirmeyi en iyi bilen burçlardan biri olan terazi burcu, bu sene de eğlence odaklı yaşamaya devam ediyor. Olayların komik yanlarını görme başarınız en eşsiz yeteneklerinizden biri ama bu konuda dengeyi sağlayabilmeniz oldukça önemli! Mesela; Siz eğlenirken başkalarını üzmemeye dikkat etmeniz gerekiyor. 2021 terazi burcu için yeniliklere en çok merhaba diyeceği yıllardan biri olacak.

2021 Terazi Burcu İş Hayatı
2021 Terazi burcu iş hayatı hakkında çok olumlu gelişmeler yaşıyor. Özellikle iş hayatınızda da ciddi ve dengeli olmanız gerektiğini öğretecek bir yıl geçirebilirsiniz. Eğlenceyi ve ciddiyeti gerektiği gibi harmanlayabilirseniz bu hem sizin için hem de iş arkadaşlarınız için olumlu gelişmelere sebep olacak. Yapmış olduğu hataları yeniden yapmak istemeyen teraziler, iş çevrelerinde onlara doğru yolu göstermeye çalışan kişileri 2021’de iyi seçmeliler. Çünkü kimileri bunu iyi niyetle yapmaya çalışıyorken kimileri ise art niyetle yapıyor olabilir. Yani dostunuzu iyi seçmeniz gereken bir sürece merhaba diyeceksiniz ve bu konuda son derece dikkatli olmanız gerekecek. Çünkü teraziler, genellikle oynayacakları at seçimini yanlış yapmakla ünlüdürler! Sizin için faydalı olacak insanları göz ardı edip, bunun yerine yanlış insanları hayatınızda barındırma huyunuzdan vazgeçmelisiniz. İş hayatında dengeli ilerlemeyi seven terazi burçları bazen aceleci davranabilirler. Bu da iş arkadaşları ya da iş ortaklarına kötü intiba bırakma nedeni olabilir. Acele giden ecele gider derler. Biraz sakinleşin! Bu huyunuza engel olamıyorsanız da en azından öncesinde azcık daha sağlıklı düşünüp, ondan sonra adım atma konusunda kendinize hatırlatmalar yapabilirsiniz. Böylece geriye dönüp baştan düzenlemeniz gereken detayların çoğunu önceden halletme şansı yakalamış olur, pişmanlıklar yaşamazsınız.

2021 Terazi Burcu Aşk Hayatı
2021 Terazi burcu aşk hayatı olağanüstü olaylara gebe kalacak gibi görünüyor. Terazi burcu insanı, karşı cinsle olan ilişkilerinde çoğu zaman becerikli değildir diye bilinir. Bu tespit kısmen doğrudur ama birazcık çabayla kadın erkek ilişkilerinde uzman seviyeye yükselmesi an meselesi olabilir. Yapmanız gereken tek şey; Egonuza ve kişisel hırslarınıza yenik düşmeden objektif düşünmek ve geçmiş hatalarınızdan ders çıkarmak. Son ilişkinizi baz almanızı tavsiye edebiliriz. En son ilişki, bir sonraki ilişki için en iyi akıl hocasıdır. Karşı cinste, Akrep burcu hariç tüm burçlarla yakınlaşabilirsiniz çünkü akrep burcu ‘Bir sevgilim olsun’ diye asla ilişki kurmaz, aşkı gerçek ve bir o kadar da olağan üstü yaşamak ister. Siz henüz bu noktada değilsiniz. Kendinizi de onu da üzmemek için özellikle 2021 yılı içerisinde Akrep burcundan biriyle duygusal ilişki kurmamaya dikkat etmelisiniz. Sosyal konularda, özellikle aile, arkadaş ilişkilerinde şans dereceniz size bağlı. Çevrenize ne kadar titiz ve adil davranırsanız ilişkileriniz de o denli düzene girecek.

2021 Terazi Burcu Tılsımlı Görevi
Tılsımlı göreviniz ‘Dürüstlük’. Hayatınıza ivme kazandıracak, terazi burcuna bahşedilmiş mucizeleri kaçırmak istemiyorsanız dürüstlüğünüzü artırın. İkinci adımda dikkat etmeniz gereken şey; Bu mucizeleri görebilmeniz için hayatınızda önemli yer edinmiş insanlardan birinin aurasına ihtiyacınız olduğunu bilmek ve bunu unutmamak. Bu kişi, birlikte iş yaparken iyi sonuçlar elde etmiş olduğunuz biri olabilir. Bazı iş ortaklıklarından etkili bir aura oluşur ve bu auranın devam etmesi, 2021 yılında terazilere bahşedilmiş o mucizeyi yakalamanıza yardımcı olacak. Bugüne kadar ayağınıza gelmiş kısmetleri çoğu kez kaçırmış olduğunuzu siz de biliyorsunuz. Bu yüzden bu sefer dikkat!

2021 Terazi Burcu Sağlık Durumu
2021 Terazi Burcu sağlık durumu konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilir. Beyin ve karaciğere özellikle dikkat etmelisiniz. Ceviz ve enginar gibi bu organlara şifa olacak besinleri beslenme alışkanlıklarınıza sokmanızda fayda var. Son söz olarak, 2021’in sizin için en önemli gelişmelerinden biri; Alacağınız bir ayrılık kararından kısa süre sonra son derece pişman olacağınızdır. Bu ayrılık büyük ihtimalle iş hayatı içerisinde alınmış bir ayrılık kararı olabilir. Dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bu sayfanın en altındaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

Akrep Burcu 2021 Yıllık Yorumu

Altıncı hissinizin ne kadar gelişmiş olduğunu zaten herkes biliyor ama 2021 yılında bu yetenekte öyle bir artış yaşayacaksınız ki insanlara baktığınızda adeta röntgen çeker gibi onların iç dünyalarına dair pek çok şeyi görebileceksiniz. 2021 akrep burcu becerisindeki bu artış, geleceğe dair en doğru tahminleri yapmanızı sağlayacak. Üstelik sadece kendi hayatınızla ilgili değil, başkalarının hayatıyla ilgili tahminleriniz de tutacak! Ayrıca 2021 yılı var olan karizmanıza karizma ekleyeceğiniz bir sene olacak. Çünkü geçmişten bugüne kadar yaptığı gelecek planlarının neredeyse tamamı gerçekleşmiş olacak ve bu başarının keyfi aurasal etkileyiciliğinizi bin kat arttıracak. 2021 yılının akrep burcu insanı için en önemli gelişmelerden biri; Şans oyunlarında gerçekten çok şanslı olacağıdır. Bu yıl şans oyunlarından büyük ikramiye tutturursanız hiç şaşırmayın.

2021 Akrep Burcu Aşk Hayatı
2021 Akrep burcu aşk hayatı yine sıra dışı olacak. Karşı cinsle olan ilişkisi diğer burçlara nazaran çok daha farklı olan Akrepler, özgürlük kurallarına ayak uyduramayan partnerle uzun süre devam edemezler. Sıradan ilişkileri sevmez, aşkı bir sihir gibi yaşamak isterler. Sadece ‘Bir sevgilim olsun’ diye asla ilişki kurmaz, aşkı gerçek ve bir o kadar da olağan üstü yaşamak isterler! Lakin bu beklentilere ayak uydurabilecek partner pek nadir bulunur. 2021 yılında bu beklentilerinize uygun olabilecek partnerlerin Akrep burcundan olacağının müjdesini şimdiden verelim. Bazı seneler başka burçlardan da uygun partnerler olabiliyordu ama bu sene sadece akrepler olacak.

2021 Akrep Burcu İş Hayatı
2021 Akrep burcu iş hayatı müthiş girişimlerle geçecek. İş hayatında son derece girişimci bir ruha sahip olan akrepler, var olan işlerine ek olarak 2021’de yeni projelere girişebilirler. 2021’in uğuruyla bu projelerin çoğunun başarı ile sonuçlanacağını göreceksiniz. Hayatınıza ivme kazandıracak işle ilgili mucizeler bu sene de olacak ama artık sıra dışı olan şeylere normal şeylermiş gibi bakmayı bırakmanız gerekiyor. Genellikle sıra dışı bir yaşamları olduğundan, bu durumu birçok akrep yaşar. Dolayısıyla mucizeleri görme şansınız azalır. Ortaklı iş yapanlar 2021’de ortakları ile son derece uyumlu ve harika işler çıkaracakları bir yıl yaşayacaklar. 2021’de çok iyi yerlerden teklifler alabilirsiniz. İş hayatınızdaki başarıların artarak devam edeceği görülüyor.

2021 Akrep Burcu Sosyal Hayatı
Evlilik, aşk, aile, arkadaş ilişkilerinde şans yine yanınızda olacak. Çevresinden yoğun ilgi görmeye alışkın akrepler biraz yalnız kalmak için kendi köşelerine çekilebilirler. Sanatsal faaliyetlere ağırlık vermek size iyi gelebilir. Akrep burcu insanını hayatta en çok motive eden şeylerden biri; iyiliktir. Hayvanlara, insanlara, olaylara iyilikle yaklaşmayı sever çevrelerindeki insanların da hayata bu şekilde yaklaşmalarını isterler. Bunu göremedikleri taktirde hızlıca soğur ve görüşmeyi keserler. Zaten bir süredir yapıyor olduğunuz insan detoksunu 2021 senesinde de devam ettireceksiniz. Ta ki çevrenizde sade ama sadece iyiliğe hizmet eden insanlar oluncaya dek!

2021 Akrep Burcu Sağlık
2021 Akrep burcu sağlık konusunda da çok şanslı. Geçtiğimiz senelerde mide/bağırsak problemleri, birçok burç insanında görüldü. Sizin de sindirim sisteminizde problemleriniz varsa daha fazla ihmal etmeden ilk etapta bir uzmana görünün fakat fizyolojik bir problem olmadığı görülürse de kendi kendinizin doktoru olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Akrep burçlarında görülen sindirim sistemi bozukluklarının temelinde ‘Yüksek Vizyon Sahibi’ yapıları yatmaktadır. Aynı vizyonu çevresindeki insanlarda bulamazsa dengesi bozulur ve bu durum 2. beyin olarak adlandırılan bağırsaklarda etkisini gösterebilir. 2021 akrepler için bu sıkıntının görülmeyeceği, sadece bunun değil hiçbir sağlık sorununun olmayacağı bir yıl olacak.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bu sayfanın en altındaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

Yay Burcu 2021 Yıllık Yorumu

2021 yılında iletişim becerilerinizin artış göstermesi ve haliyle insanlar üzerindeki etkinizin de artış göstermesi sebebiyle hayatınızı olumlu yönde etkileyecek kolaylıklar yaşayacaksınız. Karşı cinsle ilişkilerden iş hayatınızdaki ilişkilere kadar yaşamınızın her alanında bu avantajın tohumları kısa sürede yeşermeye başlayacak. 2021 yay burcu insanın yaşayacağı en önemli değişimlerden biri bu. İletişim şeklinizin değişmesiyle hayatınızın da ne denli değişebileceğini keşfedeceğiniz farkındalık seneniz olan 2021’den sonra, artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.

2021 Yay Burcu İş Hayatı
2021 Yay Burcu iş hayatı konusunda hayli olumlu atılımlarda bulunacak. İş hayatınızda refah seviyenizi arttırabilecek antlaşmalar için 2021 yılı büyük bir fırsat gibi görünüyor. Kazandığınız parayı elinizde tutma konusunda biraz daha titiz davranacak olursanız mali durumunuzun daha kısa sürede düzene gireceğini göreceksiniz. Yay burcu para kazanma potansiyeli yüksek bir burçtur. Ayrıca iş yerinde otorite sağlamayı da sever. Otoritesini istediği oranda sağlayamazsa hırçınlaşabilir. Bu yıl bu hırçınlığa biraz ara vermeniz gerekiyor. Çünkü insanlar dünya sorunları nedeniyle gitgide daha gergin bir hal almış durumdalar ve bu nedenle umulmadık kavgalar yaşanması söz konusu olabilir dikkat edin. Böylesi tatsız durumlara girmemek için siz de sakin olmalısınız.

2021 Yay Burcu Aşk Hayatı
2021 Yay Burcu aşk hayatı dalgalı olabilir. Partnerinizle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bekar olan yaylar yani evli olmayan ama ilişkisi olanlar ayrılık yaşayabilirler. Evli olanlar ufak tefek sürtüşmeler dışında önemli bir sorun yaşamayacaklar. Hayatında hiç kimse olmayan yaylar ise bu sene aşkı yakalayabilir. Evlilik, aşk, aile, arkadaş ilişkilerinde şans yanınızda olacak. Çevrenizden beklediğiniz ilgiyi fazlasıyla almaya başlayacağınız 2021 yılı hayatınızın en güzel senelerine geçiş yapacağınız bir yıl olabilir. Eğlenceye ve özellikle kişisel bakımınıza yoğun vakit ayıracağınız bir yıl olacak. Aşık olacağınız kişiyle bu alanlarda tanışabilirsiniz. Sporsal ya da hobisel aktivitelerinizi şimdiden listeleseniz iyi olur. Çünkü; enerjinizi kendinize ne kadar çevirirseniz 2021 yılı da aynı oranda huzur, güven ve başarıyla devam edecek. Sosyal hayatla ilgili olarak şunlar söylenebilir; Yay burcu insanını hayatta en çok motive eden şeylerden biri konfordur. Yaşamının her alanında, evde, işte, arabada konforu yerinde olan yay burcu insanı, deposu yakıt dolu bir araç gibidir. Daha keyifli bir yaşam için siz de konforla motive olan yay insanlarındansanız, gelirinizin belli bir kısmını konforunuza ayırabilirsiniz. Böylece; psikolojinize de iyi bir yatırım yapmış olursunuz.

2021 Yay Burcu Sağlık Durumu
2021 Yay Burcu sağlık durumu konusunda sindirim sistemine dikkat etmeli. Geçtiğimiz senelerde mide/bağırsak problemleri, birçok burç insanında görüldü. Sizin de sindirim sisteminizde problemleriniz varsa daha fazla ihmal etmeden ilk etapta bir uzmana görünün fakat fizyolojik bir problem olmadığı görülürse de kendi kendinizin doktoru olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Yay burçlarında görülen sindirim sistemi bozukluklarının temelinde ‘Mükemmeliyetçi’ yapıları yatmaktadır. Yani sinirsel iniş çıkışlar hem midenizi hem de bağırsaklarınızı etkisi altına alır. 2021 bu sıkıntıdan yavaş yavaş kurtulmaya başladığınız bir yıl olacak. Ayrıca ciğer ve nefes konusunda sorun yaşayan yaylar da 2021’de bu sıkıntıdan kurtulabilir.

2021 Yay Burcu Tılsımlı Görevi
Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler yaşayabileceğinizi fakat bu mucizelerin gerçekleşmesi için 2021 Yay burcu tılsımlı özelliği olan ‘İletişim’i çok iyi kullanmanız gerektiğini söyleyelim. İletişim becerilerinizi artırdıkça burcunuza bahşedilmiş olan mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz.

Mutlu Astrolog’dan Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’un ücretli hizmetlerinden faydalanmak isterseniz aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz.

Mutlu Astrolog kayıt