Aslan Burcu 2018-2018 Aslan burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Aslan Burcu 2018 Aşk Hayatı

Aslan burcu 2018 aşk hayatı ilgi çekici değişimlerin olacağı bir yıl. Geçen yılki yorumunuzda ‘Aşkı sonraki senelere bırakabilir ve bu yıl iş/ekonomik yaşamınızı daha iyi bir seviyeye getirmek için çaba sarf edebilirsiniz.’ demiştik. Bunu becerebilmiş olan Aslanlar bu sene iş konularında rahat edecekleri için aşka öncelik verecekler gibi görünüyor.

Hayata eskisine nazaran daha eğlenceli tarafından bakmayı öğrenen Aslanlar bu eğlenceyi aşk hayatlarında da yaşayacaklar. Fakat eğlencenin dozunu kaçırıp aynı anda birkaç partneri idare etmeye çalışan Aslanlar da olabilir. Dikkat!

Aslan Burcu 2018 İş Hayatı

Aslan Burcu 2018 iş hayatı beklenmedik olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir yıl. Eğlenceli ve espritüel tavırlarınızdan son derece keyif alan çevreniz için iş hayatında da aranılan bir karaktersiniz. Bu haliniz üst düzey yöneticilerin ya da patronların gözünden kaçmayacak. Bu nedenle yeni teklifler almanız olası.

Hiç ummadığınız kariyer teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Terfi edebilir ya da daha büyük bir firmada çalışmaya başlayabilirsiniz. Yalnız bu seneki iş yaşamınızda daha planlı olmanız gerekecek. Çünkü unutkanlık gibi sorunlar nedeniyle bıraktığınız olumlu intibayı zedeleyebilirsiniz.

Aslan Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Aslan burcu 2018 tılsımı görevi ‘Vefa’. Hayatınızı geçmişten bu yana gözden geçirin. Kimlere vefa borcunuz olduğunu hatırlamaya çalışın ve borcunuzu ödeyin.

Eğer bu görevi yerine getirmezseniz 2018 yılında Aslan burcu mensuplarına bahşedilmiş tüm mucizelerden mahrum kalacaksınız.

Yaşamınıza ivme kazandıracak mucizeler bu yıl 3 kez yaşanacak. İlki 2 Mart ve 12 Mart arasında, ikincisi Haziran ayı sonu gibi, üçüncüsü ise Kasım ayı ortalarına doğru olabilir. Verdiğimiz bu tarihlerde dikkatli olun ve sessizce yaklaşan bu mucizeleri görmeye çalışın. Tılsımlı görevinizi de yıl boyunca unutmayın ve mucizelerinizin yaşamınıza doğru su gibi akmasını sağlayın!

Aslan Burcu 2018 Sağlık Durumu

Aslan Burcu 2018 sağlık durumu planında yine sinir sistemi ve sindirim sistemine dikkat etmeli. Kendinizi mümkün olduğunca moralli tutmaya çalışmalı ve sevdiğiniz şeylerle uğraşmaya vakit ayırmalısınız. Ek olarak göz ve görme problemlerine de dikkat edin.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***