Kategoriler
2018 Burç Yorumları

Aslan Burcu 2018 Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:25

Aslan Burcu 2018-2018 Aslan burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Aslan Burcu 2018 Aşk Hayatı

Aslan burcu 2018 aşk hayatı ilgi çekici değişimlerin olacağı bir yıl. Geçen yılki yorumunuzda ‘Aşkı sonraki senelere bırakabilir ve bu yıl iş/ekonomik yaşamınızı daha iyi bir seviyeye getirmek için çaba sarf edebilirsiniz.’ demiştik. Bunu becerebilmiş olan Aslanlar bu sene iş konularında rahat edecekleri için aşka öncelik verecekler gibi görünüyor.

Hayata eskisine nazaran daha eğlenceli tarafından bakmayı öğrenen Aslanlar bu eğlenceyi aşk hayatlarında da yaşayacaklar. Fakat eğlencenin dozunu kaçırıp aynı anda birkaç partneri idare etmeye çalışan Aslanlar da olabilir. Dikkat!

Aslan Burcu 2018 İş Hayatı

Aslan Burcu 2018 iş hayatı beklenmedik olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir yıl. Eğlenceli ve espritüel tavırlarınızdan son derece keyif alan çevreniz için iş hayatında da aranılan bir karaktersiniz. Bu haliniz üst düzey yöneticilerin ya da patronların gözünden kaçmayacak. Bu nedenle yeni teklifler almanız olası.

Hiç ummadığınız kariyer teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Terfi edebilir ya da daha büyük bir firmada çalışmaya başlayabilirsiniz. Yalnız bu seneki iş yaşamınızda daha planlı olmanız gerekecek. Çünkü unutkanlık gibi sorunlar nedeniyle bıraktığınız olumlu intibayı zedeleyebilirsiniz.

Aslan Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Aslan burcu 2018 tılsımı görevi ‘Vefa’. Hayatınızı geçmişten bu yana gözden geçirin. Kimlere vefa borcunuz olduğunu hatırlamaya çalışın ve borcunuzu ödeyin.

Eğer bu görevi yerine getirmezseniz 2018 yılında Aslan burcu mensuplarına bahşedilmiş tüm mucizelerden mahrum kalacaksınız.

Yaşamınıza ivme kazandıracak mucizeler bu yıl 3 kez yaşanacak. İlki 2 Mart ve 12 Mart arasında, ikincisi Haziran ayı sonu gibi, üçüncüsü ise Kasım ayı ortalarına doğru olabilir. Verdiğimiz bu tarihlerde dikkatli olun ve sessizce yaklaşan bu mucizeleri görmeye çalışın. Tılsımlı görevinizi de yıl boyunca unutmayın ve mucizelerinizin yaşamınıza doğru su gibi akmasını sağlayın!

Aslan Burcu 2018 Sağlık Durumu

Aslan Burcu 2018 sağlık durumu planında yine sinir sistemi ve sindirim sistemine dikkat etmeli. Kendinizi mümkün olduğunca moralli tutmaya çalışmalı ve sevdiğiniz şeylerle uğraşmaya vakit ayırmalısınız. Ek olarak göz ve görme problemlerine de dikkat edin.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Aslan Burcu 2018 Aslan Burcunu Neler Bekliyor?” için 174 yanıt

Merhaba, 05.08.1997 doğumluyum saat 05.45 2019 evlilik durumum nedir ve en uygun tarih düğün için?

Slm ben 2018 yılında iş bulaçakmıyım kariyerim nasıl olaçak ilgilenirseniz sevinirim (15.08.1978)doğum saati 10:30

Merhaba, evet önümüzdeki 3 ay içerisinde iş başı yapabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

Sizde çok tatlısınız 🙂
Sizi tanımıyoruz fakat hepimiz seviyoruz; İşte tılsımlı, insanların yüzüne tebessüm getiren MUTLU YAZAR!
Tabiiki Sizi görsel olarak bir yerlerden tanıyoruz ve zaten seviyoruz.

Çok değerli Mutlu Yorumcu,

daha önce kullanmış olduğum ‘Kalbime bir ev arıyorum’ cümlesini dün akşam Prens Harry ile yapılmış olan bir repörtajda rastladım: ‘ 12 yaşında Annesini kaybettikten sonra, artık Prens Harry Kabine Bir Ev Buldu’. Tabiiki Sizi düşündüm.
Umarım Siz’de kalbinize bir ev bulmuşsunuzdur.

Sevgilerimle
Ahsen Kayasu

Merhaba Ahsen Hanım, çok tatlısınız. Maalesef ben de henüz kalbime bir ev bulabilmiş değilim. Sevgiler,

Merhaba sanır benim hakkımdaki tahminleriniz çıkmadı tarih.15.08.1978 (10.30)doğum saati ben 2017 de işsizlikden bahsetmişdim siz oçak sonu gibi demişdiniz ama olmadı

2018 aslan burcu yorumu genellikle iyi seyirde Sevgili Ramazan yani şansınız sizin de bu yıl çok iyi görünüyordu ama tutturamamış olmamıza üzüldük. Umarız başka bir ay çok gecikmeden iş bulursunuz. Sevgiler,

Tşk inanmakla alakalı kalpen inandığın herşey olur geleceği yanlız Allah bilir inandığın şeyleri sana verir her neye inanırsan onu sana verir

Merhaba, 15.08.1985, 16:30 civari dogmusum. Bu sene yurtdisindan bekledigim 6 aylik bir is teklifi var. Birkac aydir netlesmesini bekliyorum ancak haber bir turlu gelmedi. Sonucu nasil olabilir, yorumlayabilirseniz sevinirim. Tesekkurler.

Merhaba, olumlu sonuçlanacak gibi görünüyor. Yurtdışına çıkış yapabilirsiniz Mart-Nisan ayı gibi.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.