Aslan Burcu 2019-2019 Aslan burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Aslan Burcu 2019 Aşk Hayatı

Aslan burcu 2019 aşk hayatı kimi zaman durağan kimi zamansa hayli hareketli geçecek. Son yıllarda mizah duygusunu aşka yansıtabilmiş Aslanlar aşk ve ilişkiler konusunda hayli yol kat ettiler. Nadiren de olsa aynı anda birkaç ilişki yaşayan Aslanlar oldu. Bu sene ise ne istediğini daha iyi belirlemiş olacaklar ve ilişkilerinde düzeni sağlamaya çalışacaklar.

Evli ya da sevgilisi olan Aslanlar bu yıl aşklarını tazeleme yoluna gidebilirler. Hafta sonu tatilleri için baş başa kalınacak yerlere geziler ya da irili ufaklı hediyeler ile var olan ilişkilerinin refahını yükseltme yoluna gidebilirler. Şüpheci olan Aslanlar ilişkilerinde kuşku, endişe gibi duygulara kapılabilirler. Şimdiden bilin, bunun asıl nedeni gezegen hareketleri olacak. Yani partnerinizi bir şeylerle suçlamadan önce bunu göz önünde bulundurun.

Aslan Burcu 2019 İş Hayatı

Aslan Burcu 2019 iş hayatı çok olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olabilir. İş yerinde aranan insanlardan biri olan Aslan, var olan yeteneklerini bu sene de konuşturacak. Kariyer ve mali durumunuzu oldukça yükseltebileceğiniz bir yıl bu.

Dikkat etmeniz gereken şeylerin başında unutkanlığınızı yok etmek ya da en azından tedbir almak geliyor. Dijital makinalarınızda hatırlatma programları kullanabilir ya da düzenli ajanda tutma alışkanlığınızı geliştirmenizi öneririz. İkinci olarak da hayatı ciddiye alma seviyenizi düşürün. Çünkü bu huyunuz da iş yaşamında size köstek oluyor.

Girişimci, yatırımcı ya da şirket sahibi olan Aslanlar mali hesaplamalar konusunda dikkatli olmalı. İpin ucunu kaçıracak harcamalardan uzak durmanızı öneriyoruz.

Yıldız haritanıza göre; İşsiz olan Aslanlar için bu sene güzel bir iş bulma şansı var.

Aslan Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

Aslan burcu 2019 tılsımı görevi ‘Özveri’. Hayatınızı didikleyin lütfen ve özverili olmanız gereken ama olmadığınız anları bulmaya çalışın. Gerekiyorsa o anlarda muhatabınız olan kişilere bir özür telefonu açın ve gönlünü alın. Eğer bu görevi yerine getirmezseniz 2019 yılında burcunuza bahşedilmiş mucizeleri elinizin tersiyle itmiş olacağınızı belirtelim.

Yaşam kalitenize ivme kazandıracak mucizeler bu yıl 2 kez yaşanacak. İlki Eylül ayı ortaları gibi, ikincisi Kasım ayı sonu gibi görünüyor.

Bu tarihlere dikkat etmeyi unutmayın ve mucizelerinizi görmeye çalışın. Tılsımlı görevinizi yıl boyunca uygulayın. Böylece Aslan burcuna özel mucizeleri yakalayabilirsiniz.

Aslan Burcu 2019 Sağlık Durumu

Aslan Burcu 2019 sağlık durumu planında probiyotiklere ve özellikle B vitaminlerine yer açmalı. Çünkü bu yıl karşılaşabileceğiniz rahatsızlıklara tedbir olabilecek detaylar bunlar. Bağışıklık sistemini probiyotik besinlerle güçlendirebilirsiniz. Bu takviye sindirim sisteminizi de rahatlatacak. Bağırsaklar ve midede sıkça sıkıntı yaşayan Aslan burcu için bulunmaz bir nimet olan probiyotikler kefir, yoğurt, turşu ve neredeyse tüm mayalı besinlerde bulunmakta. B vitamini de sinir uçlarınızı ve sistemi güçlendirecek.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***