Balık Burcu 2018 Balık burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Balık Burcu 2018 İş Hayatı

Balık Burcu 2018 iş hayatında bazı gerginlikler yaşayabilir. Son derece iyi kalpli oluşu ve bu nedenle kendinden fazla ödün vermesi nedeniyle iş hayatında ani sinir patlamaları yaşayabilir.

Belli bir kariyer yapabilmek için en gerekli karakter özelliklerinden biri olan ‘Kendini Pazarlamak’ yani insanların beğenisini kazanmak amaçlı yapılan kendini ifade etme şekli balık burcuna uygun bir tavır değildi ve geçtiğimiz sene bu yönünü terbiye etme çabasına girişmişti. İşte bu sene bunun meyvelerini toplamaya başlayacağınız bir yıl olacak.

2018 yılı Balık burcunun kendini genel olarak olumlu yönde değiştirmeye devam edeceği bir yıl olacak. İnsan ilişkilerinde gereğinden fazla verici olmaya son verme halleri ve geçmiş yıllara göre daha organize bir yaşam sürme çabası bu olumlu değişimlerden sadece birkaçı.

Balıkların pek çoğu, geleceğe dair ayağı yere basan planlara ağırlık verecek.

Balık Burcu 2018 Aşk Hayatı

Balık Burcu 2018 aşk hayatında yaşayacağı olumlu gelişmeler neticesinde daha cesur kararlar alabilir hale gelecek. Geçtiğimiz yıl aşk konusunda Balıkları büyük gelişmeler bekliyordu. Bu gelişmeleri yaşamış olanlar 2018 yılında evlilik kararı alabilir.

Ruh eşini geçen sene hayatına alamamış Balıklar bu mutluluğu 2018 aşk hayatında yaşayabilir.

Evli olup evliliği kötü giden Balıkların aklını karıştırabilecek üçüncü bir şahıs olabilir. Dikkat!

Balık Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Balık Burcu 2018 yılı tılsımlı görevi ‘inatçılık’ ama faydalı bir inatçılığı kast ediyoruz. Doğruları savunmak konusunda inat etmek, hayata dair alınan bir kararı gerçekleştirmekte inat etmek… gibi!

2018 yılı boyunca size ve çevrenize fayda sağlayabilecek bu inatçı tavrı devam ettirebilirseniz burcunuza ait mucizeleri de hayatınıza çekme şansı yakalayacaksınız!

Bu mucizeler 2018 yılında 2 kez yaşanacak. Biri Mart başı gibi, diğeri ise Ağustos ortası gibi yaşanabilir. Bu dönemlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi hayatınıza çekin!

Balık Burcu 2018 Sağlık Durumu

Balık Burcu 2018 sağlık durumu konusunda omurga ve kas yapısı ile ilgili sıkıntılar geçirebilir. Özellikle probiyotik beslenme konusunda ertelemeye gelmez değişimler yaratmanızı tavsiye ederiz. Böylece bünyenizi güçlendirebilir ve ufak tefek olası sakatlanmalara engel olabilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***