Kategoriler
2018 Burç Yorumları

Balık Burcu 2018 Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Güncellendiği tarih 15.10.2017 saat 09:31

Balık Burcu 2018 Balık burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Balık Burcu 2018 İş Hayatı

Balık Burcu 2018 iş hayatında bazı gerginlikler yaşayabilir. Son derece iyi kalpli oluşu ve bu nedenle kendinden fazla ödün vermesi nedeniyle iş hayatında ani sinir patlamaları yaşayabilir.

Belli bir kariyer yapabilmek için en gerekli karakter özelliklerinden biri olan ‘Kendini Pazarlamak’ yani insanların beğenisini kazanmak amaçlı yapılan kendini ifade etme şekli balık burcuna uygun bir tavır değildi ve geçtiğimiz sene bu yönünü terbiye etme çabasına girişmişti. İşte bu sene bunun meyvelerini toplamaya başlayacağınız bir yıl olacak.

2018 yılı Balık burcunun kendini genel olarak olumlu yönde değiştirmeye devam edeceği bir yıl olacak. İnsan ilişkilerinde gereğinden fazla verici olmaya son verme halleri ve geçmiş yıllara göre daha organize bir yaşam sürme çabası bu olumlu değişimlerden sadece birkaçı.

Balıkların pek çoğu, geleceğe dair ayağı yere basan planlara ağırlık verecek.

Balık Burcu 2018 Aşk Hayatı

Balık Burcu 2018 aşk hayatında yaşayacağı olumlu gelişmeler neticesinde daha cesur kararlar alabilir hale gelecek. Geçtiğimiz yıl aşk konusunda Balıkları büyük gelişmeler bekliyordu. Bu gelişmeleri yaşamış olanlar 2018 yılında evlilik kararı alabilir.

Ruh eşini geçen sene hayatına alamamış Balıklar bu mutluluğu 2018 aşk hayatında yaşayabilir.

Evli olup evliliği kötü giden Balıkların aklını karıştırabilecek üçüncü bir şahıs olabilir. Dikkat!

Balık Burcu 2018 Tılsımlı Görevi

Balık Burcu 2018 yılı tılsımlı görevi ‘inatçılık’ ama faydalı bir inatçılığı kast ediyoruz. Doğruları savunmak konusunda inat etmek, hayata dair alınan bir kararı gerçekleştirmekte inat etmek… gibi!

2018 yılı boyunca size ve çevrenize fayda sağlayabilecek bu inatçı tavrı devam ettirebilirseniz burcunuza ait mucizeleri de hayatınıza çekme şansı yakalayacaksınız!

Bu mucizeler 2018 yılında 2 kez yaşanacak. Biri Mart başı gibi, diğeri ise Ağustos ortası gibi yaşanabilir. Bu dönemlere dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi hayatınıza çekin!

Balık Burcu 2018 Sağlık Durumu

Balık Burcu 2018 sağlık durumu konusunda omurga ve kas yapısı ile ilgili sıkıntılar geçirebilir. Özellikle probiyotik beslenme konusunda ertelemeye gelmez değişimler yaratmanızı tavsiye ederiz. Böylece bünyenizi güçlendirebilir ve ufak tefek olası sakatlanmalara engel olabilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, saatinizi ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan yorum alabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Balık Burcu 2018 Balık Burcunu Neler Bekliyor?” için 68 yanıt

Merhaba. 24.02.1978 Antalya doğumluyum. Doğum saatim sabah 09:10. Eşim 19.04.1983 Denizli/Güney doğumlu. Yukselen burcu koç. Biz acaba maddi olarak ne zaman rahatlayacagiz?

Merhaba, Temmuz ayı gibi maddi bir gelişme yaşanabilir. Gelişmeler peşi sıra devam edebilir. Hızlı olmayacak ama yavaş yavaş bir düzelme olacağı görülüyor.

bayan arkadasimla birlikteligimi bir buçuk ay önce bitirdim 4mart1970dogumluyum tekrar bir birliktelik olabilirmi bu yıl aşk hayatım nasıl gözüküyor

Merhaba Ben Esen 19.03.1978 Balık burcuyum, doğum saatim:19:30 yükselen burcum Terazi, 40 yasındayım , yeni sevgilim (16 aralık 2017de basladık) Mahmut 17 aralık yay burcu 41 yasında, onunla neler yasayacağım? Mutluluk dolu günler artık kapımdamı?

Merhaba, onla neler yaşayacağım sorunuz çok geniş kapsamlı bir soru buna cevap vermek için yıldız haritanıza yaklaşık 3 saat bakmamız gerekiyor. Bu kadarını yapamıyoruz ama 2018 boyunca ilişkinizin iyi bir seyirde devam edeceğini söyleyebiliriz.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.