Kategoriler
2019 Burç Yorumları

Balık Burcu 2019 Yorumu

Güncellendiği tarih 21.04.2018 saat 10:35

Balık Burcu 2019 Balık burcunu neler bekliyor? Balık burcu 2019 aşk iş sağlık hayatı. Tüm detaylar. Hayatınızdaki değişimler neler olacak hepsini anlattık. Balık burcu 2019 gelişmeleri.

Balık Burcu 2019 İş Hayatı

Balık Burcu 2019 iş hayatı oldukça verimli geçecek ve gayet güzel gelişmelere tanık olacak. Son yıllarda kendini pazarlama becerisinin iş dünyasında ne denli önemli olduğunu anlamış olan Balıklar bu yeteneklerini geliştirmeye çalışmışlardı. Tavırlarında ve yaklaşımlarında bu açıdan değişiklik sergileyenler faydaları görmeye başlıyorlar. 2019 senesinde ve ileriki yıllarda bunun etkilerini daha çok hissetmeye başlayacaklar.

2019 yılı Balık burcunun iş dünyasında kendini olumlu yönde değiştirmeye devam edeceği yıllardan biri olacak. Bunun sonucunda kariyer yükselişi yaşayacak birçok Balık var.

Gelecek planı olarak ayağı yere basan planlar yapan Balıklar mali yönden beklenmedik ivmeler yakalayabilir. Girişimciler, iş patronları mali yönden hayli rahatlayacak. Çalışan konumundaki Balıkların bazıları çalıştıkları şirketteki işleri haricinde boş zamanlarında diğer şirketlere serbest zamanlı iş hizmeti sunma düşüncesine girebilirler. Örneğin; Halkla ilişkiler alanında yetkin konumda olan bir Balık bu konuda hizmete ihtiyaç duyan başka bir firmaya serbest zamanlı iş hizmeti sunabilir.

Balık Burcu 2019 Evlilik Hayatı

Balık Burcu 2019 evlilik hayatında bazı tıkanıklıklar yaşayabilir. Özellikle geçen sene evliliğe adım atmış olanlar bu sene bazı zorluklar yaşayabilir. Evliliğin zorluklarıyla baş edebilme gücü olan Balıklar bu süreci rahat atlatabilir fakat tahammül sınırı düşük olan Balıklar evliliklerinde radikal kararlar alma yoluna meyil edebilir.

Balık Burcu 2019 Aşk Hayatı

Evli olmayan ama bir ilişkisi olan Balık burcu mensupları için 2019 aşk hayatı biraz benzer olacak yukarıda anlattıklarımıza. Sevgilinizle olan iletişiminizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, ilişkinizin artı ve eksilerini değerlendirme durumunda kalabilirsiniz.

İlişkisi olmayan Balıklar için bu yıl heyecan verici bir aşkla karşılaşma ihtimali düşük.

Balık Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

Balık Burcu 2019 tılsımlı görevi tutkulu olmak. Tutku duyacağınız bir şeyler sokmalısınız hayatınıza. Örneğin bir hobi, bir amaç…

2019 yılında tutkulu olmak konusunda yıl boyunca hislerinizi terbiye etmelisiniz. Bu hissiyatı sağlar ve bunu devam ettirebilirseniz burcunuza ait mucizeleri de hayatınıza çekme şansı yakalayacaksınız!

Bu mucizeler 2019 yılında da tıpkı geçen sene olduğu gibi 2 kez yaşanacak. Fakat yıldız haritanıza göre tarihleri farklı olacak. İlki 10 Nisan 17 Nisan arası gibi, ikincisi ise 02 Aralık 13 Aralık arası yaşanabilir. Bu tarih aralıklarına dikkat kesilin, tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin ve mucizelerin hayatınıza akmasına izin verin!

Balık Burcu 2019 Sağlık Durumu

Balık Burcu 2019 sağlık durumu konusunda sinir sistemi ile ilgili bazı ufak problemler geçirebilir. İçerisinde bulunulan yaşam şartları, dünya insanın genel durumu düşünüldüğünde pek çok kişide görülebilen moralsizlik hali diğer burçlara rağmen Balıkları daha fazla etkileyebilir. Bu nedenle sinir sisteminizi güçlendirici besinleri beslenme alışkanlıklarınıza yerleştirmeniz de fayda var.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Balık Burcu 2019 Yorumu” için 16 yanıt

20 mart öğlen saatlerinde hastanede doğdum bnm sorum evlilik yaşım kaç onu merak ediyorum şimdiden teşekürler

YorumMerhaba 29.03.1977 12 dogum tarihim evlilik yaşımı merak ediyorum hesaplarmısınız.Teşekkürler

Iyi günler, daha öncede yazmistim ama henüz cvp gelmedi. Son yillar istediklerim bir türlü gerceklesmedi.. 15.03.1990 yükselenim aslan… 2019’da yazanlar haricinde bilmem gereken, veya dikkat etmem gereken birsey varmi?

Mutlaka cevaplanmıştır sorunuz ama muhtemelen başka bir burç altına yazmışsınızdır. Orayı kontrol ediniz.

Iyi günler ben 15.03.1990 dogumluyum ve yükselenim aslan, 2019 yorumumu okudum ama önümüzeki aylar daha dorusu 2019 bilmem gerek ekstra birsey varmi? Cünkü son 3 senedir isteklerimin hicbirini gerceklestiremedim, yani iyi gecmedi benim icin..

Simdiden tesekürler

01.03.1975 ben ne zaman zengin olacak elime yüklü bir para grçecekmi bu yıl ve sonraki yıllar için merak ediyorum teşekkür ederim.

Soyadınız la tescillenmiş halbu ki! 🙂 Doğum yeri ve saatinizi yazmamışsınız, yazarsanız yorumlayalım seve seve.

08.08.1990ben bu sene bı evlilik varmı onu merak ediyorum ciddi bir ilişki yaşadığında hep sorun çıkıyor

20 mart 1983 doğumluyum sabah 10 civarı doğmuşum. İlişkilerle ilgili sıkıntı yaşıyorum sürekli. Ne zaman nasıl bir evlilik yapacağımı merak ediyorum. Bakabilir misiniz? Cevap verirseniz sevinirim.

Merhaba Bahar, 2019 Balık burcu yorumu altına yazmışsınız ama 2019 yıldız haritaları henüz kimsenin net değil. 2017’de gördüklerimizden bahsedelim. 2017’nin özellikle ikinci yarısı, insan ilişkilerinde fazla verici olmaya yavaş yavaş son vereceğiniz ve eskisine nazaran daha planlı bir hayat yaşamaya başlayacağınız bir dönem. Çok olumlu değişimler olacak. Kısa vadeli ve uzun vadeli olmak üzere kendi geleceğinize dair yapacağınız planlar sonrasında hayatınızdaki tıkanıklıkların hızlıca açılmaya başladığını göreceksiniz. insan ilişkilerindeki en büyük sorununuz bu vericilik halinden kaynaklanıyor olabilir! Bu yıl evlilik görünmüyor ama zaten az önce ki yönünüzü köreltmeden de evlenmeyin deriz. Aksi halde evliliğinizde de hep verici olan ve üzülen taraf siz olursunuz. Önce bu güzel ama size zarar veren huyunuzu yok edin. Sonrasında karşı cinsten kişilerin de kıymetinizi bilmeye başlayacaklarını göreceksiniz. Sevgiler,

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.