Kategoriler
2019 Burç Yorumları

Boğa Burcu 2019 Yorumu

Güncellendiği tarih 21.04.2018 saat 10:34

Boğa Burcu 2019-Boğa burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Boğa Burcu 2019 İş Hayatı

Boğa Burcu 2019 iş hayatında durağan bir dönem yaşayabilir. Kimi Boğalar hayli verimli projelere imza atarken büyük bir çoğunluk ise sakin sessiz bir dönem geçirebilir. Peki bu ayrım neye göre olacak? Yıldız haritasına göre Nisan ayı içerisinde doğmuş Boğalar iş yaşamında verimli, hareketli dönem yaşayacak. Mayıs ayı içerisinde doğmuş olanlar ise durgun dönem yaşayacak.

Şu an için bir işi olmayan Boğalar, iş arayışlarında yukarıda yazdığımız dönemlerden hangisinde doğmuş olduklarına dikkat etmeliler. Çünkü verimli döneme denk gelenler uzun zamandır düşledikleri işe sahip olabilir. Diğerleri ise iş arayışlarında daha az seçici olmak durumunda kalabilir. Böyle yaklaşmanız işsizlik döneminize son verebilir. Yani fazla seçici olmayın ve bir yerden başlamak uğruna elinizdeki olabilecek seçenekleri değerlendirin.

Boğa Burcu 2019 Aşk Hayatı

Boğa Burcu 2019 aşk hayatı, evli ve ilişkisi olanlar için zor geçebilir. Beklenmedik çıkışlar yapabilirsiniz ya da partnerinizin beklenmedik çıkışlarına tahammülsüzlük gösterebilirsiniz. Var olan ilişkinizin refah seviyesini korumak adına her ikisinden de kaçınmalısınız.

Henüz bir ilişkisi olmayan Boğalar bu yıl aşkı yakalayabilir. Bu durum da yine en başta bahsettiğimiz verimlilik dönemine giren Boğalar için geçerli. Diğer Boğalar aşka bir süre daha mola vermek zorunda kalabilir. Bu dönemi kendiniz için en iyisi olacak şekilde değerlendirebilirsiniz. Hayatınızda aşk olmadığı dönemlerde tamamen kendinize dönük yaşamak ve sadece kendinize vakit ayırmak ruhunuza ve vizyonunuza çok şey katacaktır.

Boğa Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

Boğa burcu 2019 tılsımlı görevi ‘Şefkat’. Çevrenize ve kendinize göstereceğiniz şefkati artırmanız gerekiyor.  Yıl boyunca buna özen gösterir ve şefkati hayatınızın temeline oturtursanız burcunuza özel bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz.

Yaşam kalitenize ivme kazandıracak bu mucizeler 2019 yılında 2 kez yaşanacak. İlki 12 Eylül 25 Eylül aralığında, ikincisi ise 08 Kasım 28 Kasım tarih aralığında olabilir. Yıldız haritanızda parıldayan dönemler bunlar. Bu tarihlere dikkat kesilin. Tılsımlı göreviniz olan şefkati bonkörce verin ve mucizelerinizin hayatınıza kolayca akmasını sağlayın.

Boğa Burcu 2019 Sağlık Durumu

Boğa Burcu 2019 sağlık durumu konusunda endişe etmemeli ama bazı şeyleri ihmal de etmemeli. Özellikle eklemlerle ilgili vücudunun sesini dinlemeli. Bir anormallik sezecek olursa ihmal etmeden bu hususa ağırlık vermeli. Eklemlerinizle ilgili ciddi problemler yaşamayacaksınız fakat ufak tefek sızılar yaşayabilirsiniz. Paça çorbası gibi içerisinde doğal jel bulunan ve eklemleri güçlendiren gıdaları beslenme alışkanlıklarınıza dahil edebilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Boğa Burcu 2019 Yorumu” için 28 yanıt

Merhaba bu sene de bazı sıkıntılarınız hayatınızın her alanında devam edebilir gibi görünüyor. Tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin. Çoğu şeyin düzeleceğini göreceksiniz.

Mrb. 1987 16 mayis saat 15.30 civari dogmusum. Bu sene kariyerim acisindan yurt disi hedeflerim ve dil ogrenme cabalarim nasil sonuclanacak. Ayrica is hayatimda karsilastigim sikintilar kendi kuruntum mu yoksa dogru seyleri hissediyorum dusmanlarimla ilgili. Tesekkurler

Merhaba, evlilik yılınız 2020 olabilir. Ev sahibi oluşunuz da aynı seneye denk gelecek gibi görünüyor.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.