Boğa Burcu 2020-2020 Boğa burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Boğa Burcu 2020 İş Hayatı

Boğa Burcu 2020 iş hayatı oldukça hareketli geçecek. Bazı Boğa burcu mensupları 2020’de bambaşka bir branşa geçiş yapabilir. Kimisi ise aktif oldukları alanda sıçrama yaşayabilir.

Geçen yıl verimli projelerde yer almış Boğalar bu sene bunun keyfini çıkaracaklar. Çünkü geçmiş kariyer hikayelerine eklemiş oldukları bu işler, gelecekte açılacak yeni kapılar için kıymetli birer referans olacak. Çalıştığınız yerde üstlerinizden birinin makam değişimi sizi etki altına alabilir ama bu etkinin olumsuz mu olumlu mu olacağı yıldız haritanıza göre belirsiz. Yaşanacak olaylara göre alacağınız tavırlar durumun olumsuz mu olumlu mu olacağını belirleyecek olabilir, belirsizlik bundan kaynaklanıyor olabilir.

Şirket sahipleri için de aynısı geçerli. Üst seviye çalışanlarınızdan birinin konumunda değişim sizi de etkileyecek.

İşsiz Boğalar için bu sene şanslı bir yıl. İhtiyacınız olan tek şey; Çalışmak istediğiniz iş yeri ile kendi gerçeklerinizin paralel olduğundan emin olmak.

Boğa Burcu 2020 Aşk Hayatı

Boğa Burcu 2020 aşk hayatında eğlenceli gelişmeler yaşıyor. Bugüne kadar hak ettiği ilgi alakayı partneri ya da partnerleri tarafından görmeyen Boğalar bu sene altın çağını yaşayacak.

Evli olanlar için evliliklerinde refahın ve keyfin yeşereceği bir yıl olacak. Sevgili konumunda olan Boğalar da bu durumdan nasibini alacak. Özetle; ilişkisi olanlar için bu sene unutulmaz anıların birikeceği bir yıl olarak görülüyor.

Bir ilişkisi olmayan Boğalar bu yıl aşkı yakalayamayabilir fakat birlikte olmaktan keyif alacağınız karşı cinsten biriyle hafif yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Bu yakınlaşma, ilişkinin adının koymayacağınız bir yakınlaşma olacak gibi görünüyor.

Boğa Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Boğa burcu 2020 tılsımlı görevi ‘Güçlü Olmak’. Maddi ya da manevi anlamda gücünüzü artıracak planlar yapmalısınız. Özellikle de ruhani gücünüzü artıracak şeyler. 2020 yılı boyunca buna özen gösterirseniz burcunuza özel bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekme şansınız yükselecek.

Yaşamınızda fark edilir değişikliklere sebep olacak bu mucizeler 2020 yılında 3 kez yaşanacak gibi görünüyor. Birincisi 27 Şubat 10 Mart aralığında, ikincisi 08 Temmuz ile Temmuz sonu arası gibi, üçüncüsü ise Aralık ayı ortası gibi olabilir.

Bu tarihlere önem verin, tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin ve mucizelerinizin hayatınıza akmasını sağlayın.

Boğa Burcu 2020 Sağlık Durumu

Boğa Burcu 2020 sağlık durumunda ufak rahatsızlıklar geçirebilir. El, ayak burkmaları ya da kıkırdak zedelenmeleri görülebilir. Bünyenizde herhangi bir anormallik sezerseniz ihmal etmeden ilgili uzmana görünmenizi tavsiye ederiz.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog kayıt

***