Cinsel ilişkide kadının zevk aldığı pozisyonlar-Resimli olarak anlatıyoruz. Bu pozisyonlarla siz de kadınınıza büyük hazlar yaşatabilirsiniz.

Unutulmaz ve çok etkileyici bir erkek olmanın önemli yapı taşlarından biri cinsel yaşamda sergilenebilen beceridir. Erkeğin cinsel becerileri, kadınının gözünde onu eşsiz bir erkek yapabilir. Beceriksizlikleri ise tam tersi bir etki yaratır. Cinsel ilişkide kadının zevk aldığı pozisyonlar konusunda detayları öğrenmek sizin için bu açıdan hayli faydalı olacak.

Cinsel ilişkide Kadının Zevk Aldığı Pozisyonlar Nelerdir?

Top olan 3 pozisyonun yazılı ve resimli anlatımlarını aşağıdaki satırlardan inceleyebilirsiniz.

Cinsel ilişkide Kadının Zevk Aldığı Pozisyonlar-1

Bu pozisyonu duymaktan artık gına gelmiş olabilir ama gerçek şu ki kadınların genelinin en zevk aldıkları pozisyon misyoner pozisyonu. Yapacak bir şey yok!

Yalnız bu pozisyonun, henüz ilişkinin başında olan ve erkeğine karşı yoğun duygular hisseden kadınların bir numaralı tercihi olduğunu unutmamak gerek. Yani eğer bir kadın bu pozisyon yerine başka pozisyonlara öncelik vermeye başlamışsa size olan duygusal bağlılığından uzaklaşıyor demektir. Yüz yüze olunan ve erkeği ile son derece yakın temasta olmak isteyenler en çok bu pozisyonu seviyor.

kadınların zevk aldığı cinsel pozisyonlar

cinsel ilişkide kadının zevk aldığı pozisyonlar-1

Cinsel ilişkide Kadının Zevk Aldığı Pozisyonlar-2

Köprü pozisyonu olarak adlandırılan bu pozisyon kadınlar için ikinci sırada. Bu pozisyonun haz verme özelliği, erkeğin kadının kalçası üzerindeki kontrol gücünden ve böylece en uygun açıyı kolayca ayarlayabilmesinden kaynaklanıyor. Kadınların sevdikleri yüz yüze olma detayını barındırması da bu pozisyonu en zevk veren pozisyonlar arasına sokuyor. Fakat kadınlar bu pozisyonu seviyor diye uzun süre devam ettirilmemesi önerilir çünkü narin kolları için yorucu bir pozisyondur.

kadınların zevk aldığı cinsel pozisyonlar

cinsel ilişkide kadının zevk aldığı pozisyonlar-2

Cinsel ilişkide Kadının Zevk Aldığı Pozisyonlar-3

Bu pozisyonun adı hakkındaki bilgi kirliliğini tahmin edemezsiniz! Bambaşka isimlerle anılıyor. Genel olarak ‘Ayakta Pozisyonu’ olarak adlandırılıyor ama siz daha iyi bir isim bulabilirsiniz. Kadınların en zevk aldığı pozisyonlardan biri olmasının nedeni kucağa alınmış olmasıyla olaya katılan romantizm ve erkeğinin gücünü iliklerine kadar hissedebileceği bir pozisyon olmasından kaynaklanıyor. Ek olarak; Erkeğinin cinsel organını en derinine almasını sağlayan bir pozisyon ve yine yüz yüzeler. Sevmelerinin nedenleri bunlar. Beyler için yorucu bir pozisyon ama bir iki dakika sabredebilirsiniz.

kadınların zevk aldığı cinsel pozisyonlar

cinsel ilişkide kadının zevk aldığı pozisyonlar-3

smart casanova

Cinsel ilişkide Kadının Zevk Aldığı Pozisyonlarla ilgili Öneriler

  1. Henüz ilişkiniz yeni sayılır bir ilişki ise yüz yüze olmayacağınız pozisyonlardan uzak durun.
  2. Kadınlar, sırtlarının erkeğe dönük olduğu pozisyonları ilişkinin sonraki aşamalarında tercih ederler. İlişkinin taze dönemlerinde onu bu tip pozisyonlara davet ederseniz puan kaybedersiniz.
  3.  ilişkinizin yine taze dönemlerinde, kadının bacağının kendi baş hizasından yukarıda olmasına sebep olacak pozisyonlara yönelmeyin. Bırakın, bunu o isteyecek olursa kendisi yapsın.
  4. Gözlerinden teması koparmayın. Hangi pozisyonda olursanız olun göz temasında oluşunuz nedeniyle alacağı hazzı ikiye katlarsınız.

“Cinsel ilişkide kadının zevk aldığı pozisyonlar” elbette ki yukarıda sunduğumuz resimli pozisyonlardan ibaret değil ama ilk 3 nedir diyecek olanlara verilecek en doğru cevap yukarıda sunduklarımızdı. Altına öneri olarak eklediğimiz detaylar da kadınların zevk aldığı diğer pozisyonları tahmin etmenizi sağlıyor zaten. Kadınlar yatakta ne ister konusunda da birkaç öneri alayım derseniz linke tıklayabilirsiniz.