Kategoriler
Kadın Okuyucular için ilişki Tüyoları

Erkeği Kendine Aşık Etme Mesajları için Örnekler!

Güncellendiği tarih 22.09.2019 saat 08:10

Erkeği kendine aşık etme mesajları nelerdir? Ne yazarak onu kendinize aşık edebilirsiniz anlatıyoruz. Mesajların gücü önemli ama yeterli mi?

İstediğiniz hazır kalıp cümleleri size vereceğiz fakat bir erkeği kendinize aşık etmek konusunda mesajlar dışında önem vermeniz gereken şeyler olduğunu da hatırlatalım. Erkeği kendine aşık etme mesajları konulu bu yazıda hepsine değineceğiz. Erkeği kendine aşık etme konusunda fenomen olmuş kitap Onu Elde Et’i indirip okuyabileceğiniz linki de yazımızın en alt satırında göreceksiniz.

Öncelikle mesajların işe yararlığı hakkında bilgi verelim.

Erkeği Kendine Aşık Etme Mesajları İşe Yarıyor mu?

Bir mesajın tek başına işe yaradığı ve mesajı alan kişinin gönderene bir anda aşık olduğu pek görülmemiştir. Çünkü esas olan, aranızdaki yakınlaşmanın derecesini belirleyecek pek çok değişkeni doğru şekilde uygulayıp uygulamadığınızdır. Sizin ve onun özel durumlarınıza bağlı olarak tek bir mesaj işinize yarayabilir de yaramayabilir de! Detayları alt satırlarda bulacaksınız.

Erkeği Kendine Aşık Etme Mesajları Nasıl Olmalı?

Erkeği kendine aşık etme mesajları nasıl olmalı bunu iyi seçebilmek için öncelikle aşk sürecinin nasıl işlediğini anlamaya çalışmalıyız. Aşkın anatomisini biraz açıklayalım.

Bir insan birine yıldırım aşkı ile tutuluyorsa bilin ki bunun altında yatan şey %99 oranında hormon değişimleridir. Eros’un oku efsanesi de buna dayanır. Biz insanların bünyesindeki kimyasal salınımlardan biri, bir anda değişim gösterir ve tam da o anda gözümüzün değdiği uygun olabilecek karşı cinsten ilk kişiye aşk ve hayranlık duymaya başlarız. Bilimsel olarak tespit edilmiş bir gerçektir bu.

Çok ama çok güzel bir kadın değilseniz ve bir erkeğin bir anda size aşık olması durumu gelişmişse bilin ki bunun altında yatan şey onun kimyasal değişimidir. Elbette ki güzellik bir kenara, kişinin bir hareketinin karşı cinse etkileyici gelmiş olması da buna etken olabilir ama gerçek bir aşk sadece zamanla oluşur. Karşı tarafı tanırsınız, mesajlaşırsınız, hal ve hareketlerinin sizin için izlemeye değer olduğunu görürsünüz, biraz daha zaman geçirdikçe karakterinin nasıl olduğunu görmeye başlarsınız ve tüm bunlar sonrasında hayranlığınız gitgide artar ve ona aşık olmuş şekilde bulursunuz kendinizi. Ya da zaman ilerledikçe sevmemeye başlar ve ilk zamanlar onu gözünüzde büyüttüğünüzü düşünürsünüz.

Yani kızlar, bir erkeği kendinize aşık etmek için belli bir süre zarfı içerisinde ona hoş gelecek şeyleri sıralı şekilde yapmanız gerekir. Bu adımları A, B, C, D …vs. olarak adlandıralım ve D harfinin mesajları simgelediğini farz edelim. Şimdi siz A, B, C adımlarına dair bir şey yapmamışsanız ve direkt olarak D adımı olan erkeği kendine aşık etme mesajları kullanarak o erkeği kendinize aşık etme çabasına girmişseniz, sizce başarılı olabilir misiniz?

Hayır!

  1. Ona hoş gelecek tavırları ona sergilemelisiniz,
  2. Kılığınızı kıyafetinizi beğenebileceği yönde güncellemelisiniz,
  3. Erkeklerin kayıtsız kalamayacakları ve bir dişiye yakışır edaları bünyenizde barındırmalısınız,
  4. Bir erkeğin duygu durumunu kontrol altına alacak özel davranışları bilmeli ve bunları uygulamalısınız…

Ancak tüm bunlardan sonra ona yollayacağınız mesaj işinize yarar hale gelebilir! Peki sergilemem gereken tavırları nereden öğrenebilirim diyecek olursanız Onu Elde Et e-kitabını indirip okumanızı mutlaka tavsiye ederiz. Linke tıklayarak kitabı indirebilirsiniz.

Erkeği Kendine Aşık Etme Mesajları

  1. Seni düşünüyordum ve beraberken oldukça keyif alarak vakit geçirdiğimi fark ettim. Bu ya da buna benzer mesajları, onla belli bir süredir tanışıyor ve zaman zaman görüşüyorsanız göndermelisiniz. Bu mesaj sonrasında aklına bir kurt düşecek ve ona olan ilginizi sezmeye başlayacaktır. Bu durum onun da sizi düşünmeye başlamasını sağlayacaktır.
  2. Yanındayken çok değişik duygular hissediyorum. Bu ya da buna benzer mesajları, onla belli bir yakınlaşma aşamasına gelmişseniz gönderin. Bu mesaj sonrasında eğer o da size bir şeyler hissediyorsa size açılması kolaylaşacaktır. Bir şey hissetmiyorsa da yine aklına bir kurt düşürmüş olacaksınız.
  3. Tanıdığım en harika erkeksin. Bu ya da buna benzer mesajları, artık onsuzluğa dayanacak gücünüz kalmamışsa gönderin çünkü oldukça talepkar bir izlenim bırakır. Red edilme durumunuz ya da hiç cevap alamama durumunuz olabilir. Dikkat!

onu elde et kitabı

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.