Erkeği kendine aşık etme taktikleri nelerdir sırayla anlattık. Bu adımları izle ve onu kendine aşık et. Aşkı yaratmanın yollarını sen de keşfet.

Aşk kimi zaman beklenmedik şekilde gelişse de kimi zaman da bir emek sonucunda yeşerir. Bu, içten pazarlıklı ya da kurnaz olmak demek değildir. Sevgi ve aşkın emek istediğini bilen ve aşkını şansa bırakmak istemeyen kişinin en masumane çabalarından biridir bu. Erkeği kendine aşık etme taktikleri vardır ve meydanı boş bırakmayıp bunları uygulamaya adım atmış kadınlar mutlaka kazanır.

Erkeği Kendine Aşık Etme Taktikleri Adım 1

Erkeği kendine aşık etme taktikleri içerisinde ilk aşama kararlı olmaktır. Öncelikle, onun aşkını kazanmak konusunda kararlı olacağınız konusunda zihninizi hazırlayın. Çünkü ancak bu zihniyetle yola çıkarsanız kazanabilirsiniz. Onun aşkını cesurca talep etmesini bilmelisiniz. Aşağıdaki çekimserlikleri yaşıyorsanız aşkı henüz kazanmadan kaybedeceğinizin sinyallerini veriyorsunuz demektir.

  1. Şunu yapsam yanlış anlaşılır mıyım?
  2. Onun yanındayken çok heyecanlanıyorum, elim ayağıma dolanıyor. Ne yapacağım?
  3. Böyle yapsam, onun peşinde salça bir kız olduğumu düşünür mü?
  4. Ya beni istemez ve red ederse?
  5. Belki aklında başka biri vardır!
  6. Çevresinde onca kız varken benle neden ilgilensin ki!
  7. Ve benzer endişeler…

Bu gibi kuşku ve endişeleriniz varsa özgüveniniz yok demektir. Özgüvensiz bir kadın hiçbir erkeğe çekici görünmez. Artı bu özgüven sorunu nedeniyle bir arpa boyu yol gidecek enerjiyi bile kendinizde bulamazsınız. Özetle erkeği kendine aşık etme taktiklerindeki ilk adım, korkularınızdan arınmak ve aşkı kazanmak konusunda kararlı bir zihin yapısına geçiş yapmaktır.

Erkeği Kendine Aşık Etme Taktikleri Adım 2

Aşık etmek istediğiniz erkekle diyaloğunuz ne durumdadır bilemiyoruz. Fakat şunu biliyoruz ki öyle uzaktan bakışmalarla, diyalog oluşmamış bir ilişkiye aşkı getirmek son derece zordur. Hatta bazen imkansızdır! Bu nedenle onla olan diyaloğunuzu mutlaka geliştirmelisiniz. Erkeği kendine aşık etme taktiklerinden en önemli detaylardan biri bu. Zaten bir diyaloğunuz varsa da bu diyaloğu azaltmadan devam ettirmelisiniz.

Kadınların düştükleri en büyük hatalardan biri budur. Hoşlandıkları erkeğin bazı ufak tefek yanlışları sonrasında büyük gurur yapar ve diyaloğu keserler. Yersiz gurur nedeniyle, aşkını kazanmak istedikleri erkekleri sonradan pişman olacakları fevri bir kararla hayatlarından çıkarırlar. Nasıl olacak peki? Görüşmeyi kestiğiniz bir erkeği kendinize nasıl aşık edeceksiniz? Bu hataya sakın düşmeyin!

Ciddi şekilde gurur kırıcı kötü bir şey yapmadığı sürece onu biraz alttan alın ve diyaloğunuzu olumlu yönde geliştirmeye çalışın. Aksi halde onu etkileyip kalbini hoplatabileceğiniz uygulamaları yapacağınız muhatabınız kalmaz karşınızda.

Erkeği Kendine Aşık Etme Taktikleri Adım 3

Geliştirdiğiniz diyaloğun asla ve kata kankalık durumu yaratmasına müsaade etmeyin. Diyalog geliştirmenin tek yolu ona kanka gibi davranmak değildir. Onun gözünde karşı cinsten, ilgilenmeye ve vakit geçirmeye değer bir kadın imajı oluşturarak yapın bunu. Dişil enerjinizi hissetsin.

Bu da kadınların yaptığı en yaygın hatalardan biridir. Hoşlandıkları erkeğe son derece arkadaşça davranıp, sonra da şöyle yakınırlar ‘Bana erkek arkadaşlarına davrandığı gibi davranıyor, bir halı saha maçı yapmadığımız kaldı.’ İşte bu yüzden siz de bu hataya düşmeyin!

Erkeği Kendine Aşık Etme Taktikleri Adım 4

Her erkeğin belli ortak zevkleri vardır ama her birinin de ayrı özel zevkleri vardır. Sizin için özel olan o erkeğin bir kadında görmekten hoşlandığı özel şeylerin neler olduğunu tespit etmeye çalışın. İp uçlarını yakalayın, onun ideal kadınını kendinize uyarlayın ve ona bunu olabildiğince göstermeye çalışın.

“Erkeği kendine aşık etme taktikleri” konusunda yapılması gerekenler bu 4 adımla sınırlı değil elbette. Şimdi size bu konuda fenomen olmuş Onu Elde Et isimli pdf kitabı okuyabileceğiniz linki verelim. Erkeği kendine aşık etmek konusunda çok ilginç bilgiler öğreneceğiniz bir kitap bu. Tam bir yol haritası istiyorsanız Onu Elde Et isimli fenomen olmuş e-kitabı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

onu elde et kitabı