Erkeği kendine bağlamanın yolları büyü tılsım etkili ezoterik metotları ve nasıl uygulanır anlattık. Bu büyülü metotlarla size delice bağlanacak.

Erkeği kendine bağlamak için büyü dua gibi yöntemler mevcuttur ama nasıl yapılır iyi bilmek gerekir. Erkeği bağlayacak sözler dualar ve mantralarla tanışın. Sevgilisi ya da kocası olsun hiç fark etmez, erkeğin bağlılığında kopukluklar varsa, bu üzücü durumu düzeltmek için her kadın çaba harcar. Haklı bir çabadır bu. ilişkisini tamamen kopmadan kurtarmak, bağlılığı ve sevgiyi artırmak kadar masumane bir çaba yoktur. Fakat bu çabanın doğru hamlelerle ilerlemesi gerekir. Erkeği kendine bağlamanın yolları büyü ve tılsımla bir yere kadar ilerlenebilir ama sonrasında doğru hamleler yapmazsanız ilişkinizde yine tıkanıklıklar oluşacaktır. İşte bu yazıda hem büyülerden hem de sonrasında yapmanız gereken şeylerden söz ediyor olacağız.

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Büyü Etkili Metotlar Nelerdir?

Erkeği kendine bağlamanın yolları büyü ve tılsım etkili metotlarla mümkün. Onun size olan hayranlığını, aşkını ve bağlılığını artıracak tılsım etkili metotlar var. Yaygın olarak bilinen, internette hemen hemen her sayfada karşılaşabileceğiniz işe yaramayan, hurafe ve klişe büyü tariflerinden değil bunlar. Bazı bitkilerin yaydıkları esans ve enerjiler vasıtasıyla erkeğin bilinçaltına sizle ilgili olumlu inançlar yerleştiren metotlardan söz ediyoruz. Direkt olarak farkına varamadığı ama yanınızdayken kendini huzurlu ve mutlu hissetmesini sağlayan büyülü esans barındıran bitkiler bulunuyor. Erkek, kokuyu duyduğunda hissettikleri vesilesiyle yanındaki kadına olan bağlılığı artıyor.

Erkeği kendine bağlamanın yolları büyüsel anlamda bazı özel taşlarla da yapılabilmekte. Ek olarak onun yanındayken içinizden geçirmeniz gereken ‘Tantra’ olarak adlandırılan özel cümleler de yaydığınız frekansı değiştirerek erkek üzerinde olumlu etkiler bırakabiliyor.

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Büyülü Taşlar Bitkiler ve Mantralar

Taşların ve bitkilerin hangi türde olduklarını, bunları nasıl kullanacağınızı, mantraların listesini ve ne zaman söylemeniz gerektiğini iyi bilmelisiniz. Yanlış bir uygulama istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Evli olup kocasını kendine bağlamak için uğraşan kadınlarda farklı, bekar olup erkek sevgiliyi kendine bağlamak isteyen kadınlar için farklı uygulamalar gerekiyor.

büyülü taşlar

erkeği kendine bağlamanın yolları büyü taşları

Bu taşları ve özel bitkileri duruma göre evinizde belli bölgelere koymanız gerekiyor ya da üzerinizde taşımanız gerekiyor. Mantraların da hangisini ne zaman okumanız gerektiği çok önemli.

Bu metotlar sonrasında yaymaya başladığınız enerji etrafa yansıyor. Önce büyüyü yapan kişiyi etkisi altına alıyor, ardından bağlılığını kazanmak istediğiniz erkeği etkisi altına alıyor. İlişkinizde bir nevi yenilenme ve rehabilitasyon oluşuyor. Etkileri çok güçlü metotlar bunlar ve sonuçları geçici değil. Erkeğin bağlılığı uzun süre kalıyor.

Yaklaşık 3 ay sonunda netice görülüyor. Bu yöntem Sümerler zamanından beri süre gelen saray soylu kişilerin uyguladığı bir yöntem. Sadece Sümerler de uygulanmamış, tarih boyunca Sümer toprakları üzerinde yeşermiş yeni uygarlıkların kalıntılarında da bu yöntemin izleri bulunmuş. Mısır ve Hindistan bölgelerinde de aynı uygulamaya dair izlere rastlanmış. Mistik alemlerle yoğun şekilde ilgilenmiş uygarlıklar bunlar.

Erkeği kendine bağlamanın yolları büyü ve tılsımlar doğru yerden öğrenilmeli. Hurafe bilgilerle insanların vaktini ve nakdini çalan hocalara itibar etmemeli bunu da son söz olarak ekleyelim istedik.

Erkeği Kendine Bağlamanın yolları Kitabı

Mistik yollarla değil de bilimselliği kanıtlanmış yollar ile erkeğini kendine bağlamak isterseniz altta vereceğimiz çok ilgi çeken iki kitabın tanıtım sayfasının bağlantı adreslerini vereceğiz. Bu da mistik yolla ya da tabiri caiz se medyum hocalara inanmak istemeyenlere gelsin dedik.

  1. Kocanın Kalbine Gir Kitabı
  2. Onu Elde Tut Kitabı