Erkekler sevişirken kadınlardan ne ister ne bekler yatakta nelerden hoşlanır sorusunun cevaplarını verdik. Erkekler sevişirken ne ister keşfedin.

Cinsellikte neler yapması gerektiğini bilmeyen bir kadın, eksik bir kadındır. Kendini eksik hisseder ve bu his onu yiyip bitirebilir. Bu durum özgüven sarsıcıdır, kadının kendiyle olan barışıklığını sekteye uğratabilir. Evli olun ya da olmayın erkekler sevişirken kadınlardan ne ister sorusuna verebilecek cevaplarınız yoksa aldatılma tehlikesiyle de karşı karşıyasınız demektir.

Erkekler Sevişirken Kadınlardan Ne ister Erkeklerden Dinleyelim

Erkekler sevişirken kadınlardan ne ister konusunda yapılan bir araştırmada bakın erkekler ne demişler. Erkeklerin öncelikli olarak kadınların cinsel konularda illa deneyimsel şekilde olmasa da en azından teorik olarak belli bir bilgi birikimine sahip olmalarını istediklerini belirtmişler. Yani erkekler uygulama kısmında geçmiş tecrübelerinizin noksan olmasını o kadar önemsemiyorlar ama cinselliğe dair belli bir bilgiye sahip olunmasını mutlaka istiyorlar. Erkekler sevişirken kadınlardan ne ister konulu bu araştırmanın Avrupa’da değil, ülkemizde yapılmış olduğu notunu düşelim.

İstedikleri şeyler listesinde ikinci büyük beklenti olarak ‘Sıkıcı olmayan bir cinsel hayat’ bulunduğunu belirtmişler. Yani cinsel yaşamlarında artık bir rutin haline gelmiş alışıldık şeyler yapılmasından şikayetçiler ve partneri olan kadınlardan değişiklikler beklemekteler. Bu maddede alt başlık olarak yapılan sıralamada pozisyonlarla ilgili değişiklik, seks esnasında kadının giydiği baştan çıkarıcı çamaşırlarla ilgili değişikliklerin kast edildiği belirtilmiş.

Üçüncü sıradaki beklenti kadının seksi olma çabasının kendileri için son derece ideal bir durum olduğunu belirtmişler. Yanlarındaki kadının her daim abartı şekilde seksi olma çabası erkeklerin hoşuna gitmiyor ama özel anlarda sergilenen kıvamında bir çaba erkeğe haz veriyor. Doğuştan seksi değilseniz gün içerisinde seksi olmak için gereğinden fazla çabalamayın ama özel anlarınızda bu çabayı mutlaka gösterin hanımlar.

Erkekler Sevişirken Kadınlardan Ne ister Bilmek Gerekiyor

Çünkü çiftler arası cinsel beklentilerin karşılanamaması kısa bir süre sonra ilişkinin gündelik yanını da sekteye uğratıyor. İlişkide tıkanıklıklar oluşuyor ve bu tıkanıklık giderilmezse aldatma, geçimsizlik gibi pek çok sorun ortaya çıkabiliyor. Bu nedenlerle gerekli tedbirleri almak çok önemli.

“Erkekler sevişirken kadınlardan ne ister” konusunda yayın ilkeleri gereği bu kadarını yazabiliyoruz ama daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Sibel Savaş’ın yazarı olduğu Yataktaki Kraliçe e-kitabını okumanızı önemle tavsiye ediyoruz. Kitabı okuyabileceğiniz linki aşağıda verdik. Kitapta A’dan Z’ye her şey resimli ve yazılı olarak anlatılıyor. Erkeği baştan çıkarmanın yollarından tutun da erkeklerin çok keyif aldığı pozisyonların neler olduklarına kadar her detaya değinilmiş. Bu kitaptaki bilgiler sonrasında yaşayacağınız değişime emin olun inanamayacaksınız ve erkeğiniz de bu durumdan son derece memnun kalacak!

Yataktaki Kraliçe Kitabı