Erkekleri azdıran pozisyonlar nelerdir resimli olarak anlattık. Çok özel kışkırtıcı cinsel pozisyonların resimli yazılı anlatımını sizler için derledik.

Erkeği yatakta azdırmak, baştan çıkarmak, ona müthiş hazlar yaşatmak, unutamayacağı anların mimarı olmak istiyorsanız erkeği azdıran cinsel pozisyonlar konulu bu yazı çok işinize yarayacak. Cinsel yaşamınızı tatmin dolu yaşamak ve bunu partnerinize de yaşatmak açısından büyük önem arz eden baştan çıkarıcı pozisyonları resimli ve yazılı olarak anlattık. Erkekleri azdıran bölgeler hakkında da detaylar verdik.

Erkekleri Azdıran Pozisyonlar ve Hareketler

Erkeği azdıran cinsel pozisyonlar olarak en etkili 4 pozisyonu resimli ve yazılı anlatımları ile aşağıdaki satırlarda görebilirsiniz. Erkekleri yatakta baştan çıkaran pozisyonlara ait bir takım özellikler, erkekleri son derece azdıran, etkili bir heyecanlanma ve haz durumu yaratan pozisyonlardır. Farklı sebeplerden ötürü pek çok erkekte libido düşüklüğü görülebiliyor. Belki sizi yeterince seksi bulmuyordur. Belki iş stresi nedeniyle seks esnasında gerektiği kadar odaklanamıyordur. Sebepleri her ne olursa olsun aşağıda resimli örneklerini sunacağımız erkeği baştan çıkarıcı pozisyonlar erkeği azdırmak konusunda size hayli katkı sağlayacak.

Dik Misyoner Pozisyonu

Uzmanların önerdiği cinsel pozisyonlardan ilki dik misyoner pozisyonu. Aşağıda resmini görebileceğiniz bu pozisyon erkek bedeninin hafif eğimli ama dik durduğu, kadının bacaklarının erkeğin omzuna atıldığı pozisyondur. Bu pozisyonun erkegi azdiran pozisyonlar içerisinde olmasının en önemli sebebi, erkeğin kadının kalçasını elleriyle istediği seviyeye getirebilmesindendir. Çünkü bu şekilde en çok haz alacağı açıyı kendisi kolaylıkla ayarlayabilir. Erkekleri azdıran bölgeler olarak bilinen penisteki g noktasına daha sık temas ettirebilir.

erkekleri azdıran pozisyonlar, erkekleri azdıran cinsel pozisyonlar

erkekleri azdıran pozisyonlar-1

Budapeşte Pozisyonu

Erkeği azdıran baştan çıkaran cinsel pozisyonlardan ikinci sırada yer alanı Budapeşte Pozisyonudur. Aşağıda resmini görebileceğiniz bu pozisyon kadın ve erkek vücutlarının birbirine paralel şekilde uzandığı, orta noktada kalçaların buluştuğu pozisyondur. Bu pozisyon erkekler üzerinde azdıran etkiye sahip olduğu kadar kadınlar üzerinde de hayli azdırıcı etkili bir pozisyondur. Erkekleri yatakta baştan çıkaran pozisyonların en etkili olanlarından biridir.

erkekleri azdıran pozisyonlar, erkekleri azdıran cinsel pozisyonlar

erkekleri azdıran pozisyonlar-2

Ruh ikizim Pozisyonu

Erkegi azdiran pozisyonlardan üçüncü sırada yer alanı Ruh ikizim Pozisyonu. Aşağıda resmini görebileceğiniz bu pozisyon bağdaş kuran erkeğin kucağına oturmuş kadının da bağdaş kurmasıyla oluşan pozisyondur. Kadın, erkeğinin belini bacaklarıyla sıkıca sarmalıdır. Bu pozisyon erkekleri azdırmakla kalmaz, onları duygusal açıdan da etkileme gücüne sahip bir pozisyondur. Kadına duyduğu aşkı arttırır. Bu bilgi de aklınızda bir yerde dursun!

erkekleri azdıran pozisyonlar, erkekleri azdıran cinsel pozisyonlar

erkekleri azdıran pozisyonlar-3

Mizan Pozisyonu

Erkeği yatakta baştan çıkarıcı pozisyonlar olarak dördüncü sırada yer alanı Mizan Pozisyonu. Aşağıda resmini görebileceğiniz bu pozisyon, kadının kollarından destek alarak dizleri üzerine eğilmesinden ve erkeğin de aynı şekilde diz üstünde durduğu ve kadının belini tutarak ritmi belirlediği pozisyondur. Kadın, erkeğin darbelerine karşı mukavemet göstermemeli ama öne arkaya sarsılacak kadar da kendini boş bırakmamalıdır. Bu pozisyon erkekler için en azdırıcı pozisyonlardan biri olarak bilinmektedir. Kadına duyduğu iştahı kabartır. Ayrıca, erkeklerin izlemekten en keyif aldığı bölgelerden biri olan sırt bölgesini de doya doya izleme imkanı sağlayan bir pozisyondur. Erkekleri azdıran bölgelere temas etme gücüyle de azdırıcı etkisi yine yüksek bir cinsel pozisyondur.

erkekleri azdıran pozisyonlar, erkekleri azdıran cinsel pozisyonlar

erkekleri azdıran pozisyonlar-4

Erkekleri Azdıran Pozisyonlar ve Dahası Aşk Rehberi Kitabında

Erkegi azdiran pozisyonlar elbette ki yukarıdakilerle sınırlı değil ama erkekler nazarında en can alıcı ilk 4 pozisyonun yukarıdaki pozisyonlar olduğunu söyleyebiliriz.

‘Dahası olsun, erkeğimi heyecanlandırıp yatakta çıldırtmak için tüm bilgileri istiyorum’ diyorsanız Aşk Rehberi “Erkeği Azdırmanın Yolları” kitabını buradan ya da aşağıdaki resme tıklayıp indirebilir, kitap içerisindeki eşsiz metotlarla erkeğinize unutamayacağı anlar yaşatabilirsiniz. Kitapta erkeği azdıran pozisyonlar olarak çok farklı 25 pozisyonun ve en etkili Kama Sutra pozisyonlarının anlatıldığını da belirtelim.

Mutlu Haberler