Erkekleri etkilemenin yolları ve yöntemleri konusunda can alıcı 30 yol nedir erkekler anlatıyor. Bu yöntemlerle erkekleri etkileyebilirsiniz.

Erkekleri etkilemek için aşağıda göreceğiniz 30 maddelik liste çok işinize yarayacak hanımlar. Siz de erkekleri etkileme konusunda arayışta iseniz erkeklerin anlatıyor olduğu bu öneri listesini mutlaka dikkate alın. Erkekleri etkilemenin püf noktaları nelerdir gelin erkeklerden dinleyelim.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Erkekleri etkilemenin yolları üzerinde ilerlemek için illa çok güzel bir kadın olmanız gerekmiyor. Erkekleri etkileyen sözlerle de bir erkeğin gözünde son derece çekici bir kadın olabilirsiniz. Onun duygularını harekete geçirecek, heyecan yaşatacak hareketler ve davranışlarla da bunu sağlayabilirsiniz. Çünkü erkekler, taş bebekleri değil onların dürtülerini geçiren kadınları daha çekici buluyor. İşte listemiz;

 1. Çok güzel bir kadın olup olmamayı dert etmeyin ama mutlaka bakımlı olun.
 2. Onla konuşurken onun fark edeceği şekilde göz kırpma sayınızı artırın. Erkekleri etkilemenin yollarında en önemli püf noktalarından biri budur.
 3. Ses tonunuzu her zaman onunki ile aynı frekansta tutun. Özellikle telefonda erkeği etkilemenin en can alıcı yollarından biri onla aynı frekansta konuşmaktır.
 4. Seçtiğiniz kelimelerin, sözlerin zarif olmasına dikkat edin. Bir bayanın ‘Ne haber?’ demesi kaba, ‘Nasılsın’ demesi ise daha zarif bir seçimdir. Erkekler buna dikkat eder!
 5. Beden diliniz bir kadın olduğunuzu ona her zaman hatırlatsın. Erkek gibi el kol hareketlerinden kaçının.
 6. Erkekleri etkilemenin yolları, erkeklik gururlarını okşamaktan geçer, unutmayın! Gururunu okşayan tavırlarda bulunun ama gereksiz yere şımartmayın.
 7. Gözlerinizi ona dikin ve size baktığını fark ettiğinizde hafif utangaç şekilde gözlerinizi kaçırın. Bu da erkekleri etkilemenin önemli püf noktalarından biridir.
 8. Sizin için bir şeyler yapmasına izin verin. Su şişesinin kapağını açmasına, sigaranızı çakmakla yakmasına fırsat vermek erkekleri etkileyen davranışlardır.
 9. Ortak arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz anlarda onun anlattıklarını en çok siz dinleyin. Göz temasınızı koruyun ve dikkatle onu dinleyin.
 10. Erkekleri etkilemenin yollarından biri de onun erkeksi bir yönüne vurgu yapmaktır. İltifat içeren bir cümle kurun. Erkekleri etkileyen sözlerin gücünü yabana atmayın.
 11. Sadece ona yönelik değil, çevrenizdeki herkese bıraktığınız izlenimin ne denli iyi olduğundan emin olun. Çünkü erkekler, sizi sadece kendi gözüyle değil başkalarının gözüyle de değerlendirirler.
 12. Onun idealindeki kadının nasıl bir kadın olabileceğine dair çaktırmadan bilgi toplayın. Bunu yapamayacaksanız İdeal Kadının Tılsımlı 13 Özelliği için linke tıklayın.
 13. Erkekleri etkilemek için en önemli detaylardan biri zengin bir iç dünyanız olduğundan haberdar olmasıdır. Hobileriniz, meşguliyetleriniz varsa bunları görmesini sağlayın. Yoksa, onu etkileyebilecek meşgaleler edinin. Erkekler, dünyası geniş kadınları daha çekici bulurlar.
 14. Mutlaka seveceği bir parfüm kullanın.
 15. Erkek psikolojisi ve erkeklerin zihinsel eğilimleri hakkındaki her şeyi öğrenin. Detaylar için buraya tıklayın.
 16. Yediği yemeğe ya da su içtiği bardağa bir bahane ile dokunun. Hoşlandığın erkeği etkilemenin yollarından önemli bir yol da budur.
 17. Erkekleri etkileyen en önemli hareketlerden biri, onda heyecan uyandıracak bir şarkıyı ona dinletmektir. Seksi bir şarkı bulun!
 18. Kendisiyle yakınlığınız ne derecededir bilemiyoruz ama erkekleri sekste etkilemenin yolları da önemlidir! Cinsel münasebetiniz varsa onu etkilemek için neler yapmanız gerektiğinin detayları bu linkte.
 19. Erkekleri etkileyen vücut itemleri vardır. En yaygın olanı boyun, sırt, göğüs bölümleridir ama etkilemek istediğiniz erkek bambaşka bir bölüme ilgi duyuyor olabilir. Neye ilgi duyduğunu bir şekilde öğrenin ve o bölgenize hafif dekolte veren kıyafetler tercih edin.
 20. Her daim naif ve şefkatli davranışlarda bulunun.
 21. Kahkaha atmaktan çekinmeyin. Buna bayılırlar.
 22. Topuklu ayakkabının gücünden faydalanın.
 23. İnce bele bayılırlar. Bluzunuzun altında belinizi ince gösterecek bir korse kullanın.
 24. Her zaman gözünün önünde olmayın. Zaman zaman sizi merak etmesini sağlayın.
 25. Nar çiçeği kırmızısı, menekşe moru gibi renkleri son derece dişi bulurlar. Bu renkleri içeren elbiseler kullanın.
 26. iç dünyalarına dair sorular almak erkekleri etkileyen sözlerden sayılabilir. Sayısını abartmayın ama zaman zaman ona bu tip sorular sorun.
 27. Yakın çevresiyle yakınlaşın. Onların sizi sempatik bulması etkilemek istediğiniz erkeğin de sempatik bulacağı anlamına gelir.
 28. Yakınlarıyla asla çatışmayın. Söz düellosuna girmeyin.
 29.  Bazı erkekler kendisine hırçın davranan kadınları sever. Bundan emin olmadan kendisine hırçın davranmayın.
 30. Erkekleri etkilemenin yolları kitabı yani Onu Elde Et kitabını mutlaka okuyun!

Erkekleri Etkilemenin Yollarını Onu Elde Et Kitabı ile Keşfedin

Mojo Akademi’nin hazırlamış olduğu Onu Elde Et isimli pdf kitapla erkekleri etkilemenin yolları ile ilgili yapmanız gereken her şeyi sıralı şekilde takip edebilirsiniz. 30 farklı erkekten öneriler, testler, kilit bilgiler bulabileceğiniz bu kitap etkisini kısa sürede göreceğiniz çok özel taktikler barındırıyor. Erkekleri etkilemek için yapılması gerekenleri doğru zamanda ve eksiksizce yapmak çok önemli. Tüm bunları Onu Elde Et pdf kitabı resimli ve yazılı olarak tek tek gösteriyor. İstediği erkeği etkilemek ve onu elde etmek isteyen okuyucularımız için tavsiyemizdir, mutlaka okuyun hanımlar!

Mutlu Haberler