Erkekleri sekste mutlu etmenin yolları-Sevişirken erkeği mutlu etmenin yolları nelerdir sıralıyoruz. Erkekleri sekste mutlu etmek için ne yapmalı diyenler bu yöntemlere erkeğiniz hayran kalacak.

Kimi kadınlar için erkekler tam bir belirsizlik abidesi. Onu yapsanız mutlu olmaz, bunu yapacak olsanız tatmin olmaz, hiç beklenmedik şeylerden memnun kalırlar falan. Kadınların çoğunun aklı erkekler konusunda karmakarışık olabiliyor. Fakat erkekler hiç de sandığınız gibi belirsiz yapıda değiller. Özellikle de sekste. Erkekleri sekste mutlu etmenin yolları basit çünkü sekste oldukça belirgin ve net beklentiler içerisindeler. Çok şey mi bekliyorlar? Hayır, nicelik olarak çok şey bekliyorlar diyemeyiz ama nitelik bakımından ciddi beklenti içerisindeler.

Erkekleri Sekste Mutlu Etmenin Yolları için Tüyolar

Erkekleri sekste mutlu etmenin yolları olarak ilk kural yatakta olabildiğince seksi bir kadın imajı yaratabilmektir. Çünkü erkekler görsel uyarılara karşı kayıtsız kalamayan varlıklardır. Bu imajı nasıl yaratabileceğinizin detaylarını öğrenebileceğiniz Yataktaki Kraliçe e-kitabını yazımızın sonundaki linkten indirebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Siz bir kadın olarak gömleğinin yakası açılmış ve dekoltesi hafif fark edilen bir erkek görseniz bundan pek etkilenmeyebilirsiniz ama erkekler böyle değildir. Onlar böyle bir durumla karşılaşacak olsalar o kadını günlerce akıllarından çıkaramayabilirler. İşte bu nedenle erkeklerin göz zevkine hitap etmeyi yatakta da önemsemeniz gerekiyor. Böylece alacakları tensel haz doruğa ulaşacak ve sizin gibi bir kadınla birlikte olmaktan son derece gurur ve keyif duyacaklardır.

Peki, bu görsel şöleni yatakta nasıl sağlayacağım diyorsanız bu işin püf noktaları şunlar;

  • Seksi aksesuarlardan faydalanabilirsiniz,
  • Hafif bir makyaj yapabilirsiniz (Yatakta makyajlı durulur mu demeyin, erkekler seks esnasında koyu ağır bir makyajı bile seviyorlar)
  • Zarif ve kadınsı hareketlerin gücüyle seksapel havanızı arttırabilirsiniz.

Erkeğinizi sekste mutlu etmek için yapılması gerekenlerden bir diğeri, bir konsept belirleyip onla yaşayacağınız ateşli dakikaları o konsept eşliğinde devam ettirmektir. Örneğin, zaman zaman dile getirdiği beğenilerini harmanlayıp ona unutamayacağı bir gece sunabilirsiniz. Belki bir ara, kadında kızıl saçı çok beğendiğini söylemiştir ama siz saçınızı kızıl yapma ihtiyacı duymamışsınızdır. Ona bir sürpriz yapmak için sevişmeniz esnasında kızıl bir peruk kullanabilir ve şaşkınlıkla hayranlık arasındaki bakışlarını izleyebilirsiniz. Bu gibi detayları yakalayın ve yatakta uygulamak için fırsat yaratın.

Belki onu bir gün Victoria Secret mankenlerini izlerken yakalamışsınızdır. Öyleyse onlardan ilham alın. Erkekler sekste sıra dışı kostümleri kullanan kadınlara taparlar. Bunu yaptıktan sonra erkeğinizin yataktaki performansının nasıl artacağını siz de göreceksiniz. Çünkü onun için vermiş olduğunuz bu emeği hayli takdir edecek ve oldukça seksi bulacaktır.

Erkekleri Sekste Mutlu Etmenin Yollarını Yataktaki Kraliçe’den Dinleyin

Erkekleri sekste mutlu etmenin yolları konusunda fenomen olmuş bu kitapla erkeğiniz için dehşet bir kadın haline gelebilirsiniz. Sibel Savaş’ın yazarı olduğu bu kitap erkeğinizi sekste tam anlamıyla nasıl mutlu edebileceğinizi tüm detaylarıyla anlatıyor. Kitabı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı