Erkekleri tahrik eden sözler ve cümleler konusunda tıkanıyor ve ne diyeceğini bilmiyorsan bunu oku Sibel Savaş’ın özel listesini keşfet.

Erkekler üzerinde etkili, heyecan verici, karşı konulamaz bir kadın olmak istiyorsan Yataktaki Kraliçe Kitabının yazarı Sibel Savaş’ın erkeği, erkekleri tahrik eden sözler listesine mutlaka göz atmalısın. Çünkü bu liste gerçekten de çok işine yarayacak. Yataktaki Kraliçe kitabındaki öneriler ile erkeğinin gözünde etkili bir kadın olmanın yollarını keşfetmiş, aşk hayatına ivme kazandırmış pek çok kadın var. Sen de onlardan biri olmak istiyorsan okumaya devam et.

Erkekleri Tahrik Eden Sözler ve Cümleler için Sibel Savaş Önerileri

Erkekleri tahrik eden sözler nelerdir? Son yılların fenomen olmuş e-kitabı Yataktaki Kraliçe’nin yazarı Sibel Savaş, erkeği tahrik eden sözler konusuna da bu kitabında yer vermiş. İşitme duyusuyla ansızın heyecanlanabilen, işitsel uyarıya hayli açık olan erkekler için tahrik edici söz ve cümleler duymanın onlar için çok önemli olduğunu vurgulamış. Yataktaki Kraliçe kitabını bilgisayar ya da telefonunuza indirebileceğiniz linki yazının sonunda göreceksiniz ama indirme işlemine geçmeden önce bu kitaptan biraz daha bahsetmek istiyoruz.

Erkekleri tahrik eden etkileyici sözler hakkında Sibel Savaş şunları söylemiş;

Bir erkek nazarında etkileyici, iç gıdıklayıcı, heyecan verici bir kadın olmanın pek çok yolu vardır. Tek bir şey yaparak erkeğiniz üzerinde bu etkiyi yaratamazsınız ama belli başlı kuralları eş zamanlı olarak yerine getirebilirseniz sizi tam bir Tanrıça olarak görmeye başlamasını sağlayabilirsiniz.

Bir kadın erkeğini nasıl tahrik edeceğini bilmeli. Bilmiyorsa öğrenmeli! Aksi halde rakiplerine davetiye çıkaran ve zaman ilerledikçe belki de aldatılmaya layık görünen bir kadın haline dönüşebilir!

Kitaplarımda hep şunu söylüyorum; Erkeğin, kadınına motive olmasındaki en önemli faktör cinselliktir. Bir kadın cinsel yaşamında hem yatağının hem erkeğinin kraliçesi olabiliyorsa o kadının yeri gayet sağlam demektir. Bu nedenle kadın, cinsel yaşamını renklendirecek ne varsa eksik etmemelidir. Erkeği tahrik eden, libidosunu yükselten sözler de bu vazifeyi gören önemli detaylardan sadece biri. Asla ihmal etmemeli!

Erkekleri Tahrik Eden Sözler ve Dahası için Yataktaki Kraliçe Kitabını indir

Kitabı, yazının en alt kısmında göreceğiniz linke ya da resme tıklayarak indirebilirsiniz. Erkeğinizi çılgına çevirecek sözlerle yetinmeyip, cinsel yaşamı renklendirecek ne varsa hepsinin ne olduğunu öğrenmek ve detaylarıyla keşfetmek için Yataktaki Kraliçe kitabından faydalanabilirsiniz. Aşk oyunları, erkeklerin yatakta ne gibi şeyler istedikleri, erkeği baştan çıkarmanın en etkili yöntemleri, erkeklere yüksek haz yaşatma özelliğine sahip çok özel pozisyonları vesaire…

“Erkekleri tahrik eden sözler” ve çok daha fazlası için Yataktaki Kraliçe kitabını buradan okuyabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabı