Erkeklerin sevdiği pozisyonlar resimli anlatımla gösterdik. Sekste ve yatakta en sevdiği pozisyonları sunun erkeğiniz için vazgeçilmez olun.

Eşiniz veya sevgiliniz olan erkeğe, onu son derece memnun edecek şeyler sunmak istiyorsanız iyi bir seçim yapmışsınız. Seks ve pozisyonlar erkekler için çok önemli detaylar. Erkeklerin sevdiği pozisyonlar resimli olarak gösterdiğimiz bu yazıda öğreneceklerinizle erkeğinizin vazgeçilmezi olacaksınız.

Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar 1

Yatakta erkeklerin sevdiği pozisyonlardan resimli olarak göstereceğimiz 1. pozisyon Mizan Pozisyonu olarak anılıyor. Bu pozisyon, seks esnasında kadının avuçlarını yere koyup kollarından destek aldığı, dizleri üzerine eğildiği ve erkeğin de aynı şekilde diz üstünde durduğu, kadının belini tutarak ritmi belirlediği pozisyondur.

erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlar

Kadın, erkeğin darbelerine karşı mukavemet göstermemeli ama öne arkaya sarsılacak kadar da kendini boş bırakmamalıdır. Bu pozisyon, erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlara resimli olarak verebileceğimiz ilk örnekti. Klasik ve çok alışılagelmiş bir pozisyondur ama erkekler üzerindeki etkisi hiç eskimemiştir. İlişkide en çok sevdikleri pozisyonlardan biridir. Kadına duyduğu iştahı tetikler. Sekste erkeklerin izlemekten en keyif aldığı kadın vücudu bölgelerden biri olan sırt kısmını doyasıya görme imkanı bulurlar.

Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar 2

Yatakta erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlardan 2. sırada olanı Ruh ikizim pozisyonudur. Aşağıda resimli olarak göreceğiniz bu pozisyon kabaca, erkeğin bağdaş kurması ve kadının da bağdaş kurarak erkeğinin kucağına oturması olarak tanımlanabilir. Burada önemli olan, kadının erkeğin belini bacaklarıyla sıkıca kavramasıdır. Sekste erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlardan biri olmasının nedeni erkekleri duygusal açıdan da etkileme gücüne sahip bir pozisyon olmasıdır. Seks esnasında kadına duyduğu aşkı arttırır.

erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlar

Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar 3

Sekste erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlardan resimli olarak göstereceğimiz 3. pozisyon Ride a Horse olarak adlandırılıyor. Yani At Biniş pozisyonu gibi bir manası var. Aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi erkek uzanır ve kadın üsttedir. Kadın erkeğinin göğsüne ellerini dayar ve oradan aldığı güç ile yukarı aşağı hareketlerle cinsel birleşmeyi sağlar. Erkeklerin sevdiği pozisyonlardan biri olmakla birlikte erkeğin dinlenmesine de olanak sağlayan dinlendiri bir pozisyondur.

erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlar

Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar 4

Erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlardan resimli olarak göstereceğimiz 4. pozisyon Köprü Pozisyonu olarak adlandırılıyor. Bu pozisyonun erkeklere de kadınlara da haz verme özelliği hayli yüksek. Çünkü erkeğin kadının kalçası üzerindeki kontrol gücü hat safhada. Ayrıca en uygun açıyı da kolayca belirleme şansı veren bir pozisyondur. Çiftlerin yüz yüze olmasına da imkan verdiği için hem kadınlar hem erkekler tarafından hayli sevilen yarı romantik sayılır bir pozisyondur.

erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlar

Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar 5

ilişkide erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlardan 5. olanı Eğimli Köprü Pozisyonu. Bir üstte gördüğünüz pozisyona çok benzer durumda ancak büyük bir farkı var. Kadının eğilimli duruşu nedeniyle erkeğin cinsel organında daha büyük bir uyarı sağlıyor. Bu da erkeklerin sekste en çok sevdiği şey. Erkeklik organı daha çok uyarılan erkek elbette ki daha yüksek haz alacaktır. Erkeğiniz için vazgeçilmez olmak istiyorsanız bu pozisyonu mutlaka deneyin.

erkeklerin en çok sevdiği pozisyonlar

Devamı bu kitapta:

Yataktaki Kraliçe

Yataktaki Kraliçe Kitabı