Erken Boşalmak Tercihtir PDF indir-Kitabın güvenli indirme linklerine bu yazımızdan ulaşabilir, kitap hakkındaki yorumları da okuyabilirsiniz.

Mevzu bahis kitabın önerdiği gibi, erken boşalmamak için yapılan egzersizler gerçekten de çiftlerin daha uzun süre haz almalarını sağlıyor. Erken Boşalmak Tercihtir pdf indir ve sen de bu egzersiz çalışmalarına bir an evvel başla! Kitabı indirmek için yazımız sonundaki linkten faydalanabilirsiniz.

Erkeğin, yaşadığı erken boşalma durumuna bir hastalık gözüyle bakmaması, toplum tarafından cahilce aşılanan bu hastalık olgusuna itibar etmemesi çok önemli. Penis kaslarının nasıl çalışıyor olduğuna daha geniş açıdan bakan uzmanların geliştirdiği egzersizlere dayalı bu doğal yöntem hayli işe yarıyor.

Erken Boşalmak Tercihtir Pdf indirenlerin Yorumları

Erken Boşalmak Tercihtir PDF indirenlerin yorumlarına ulaşabilmek oldukça zor çünkü bu tip konularda pek kimse kendini açık etmek istemiyor ancak son yıllarda uzmanların bu konuya yaklaşımı konusunda pek çok bilgi internette bulunabiliyor.

Uzmanların dediğine göre bu egzersizlerin ilerleyişinde temel alınan bazı özel noktalar var. Bu özel noktalar kontrolsüz boşalma yaşayan erkeklere önce zihinsel bir vizyon katıyor, ardından da kontrolü nasıl ele alacaklarını öğretiyor. Daha açıklayıcı yazmak gerekirse;

  1. ilk aşamada, boşalma sırasında hangi kasların nasıl çalıştığını anlamanızı sağlıyorlar. Kasların tam olarak bulundukları yerler ve görevlerinin neler olduklarının öğrenilmesi sağlanıyor.
  2. ikinci aşamada, anatomisini teorik olarak öğrendiğiniz bu kasların nasıl kontrol edildiğini ve bu kasları nasıl güçlendirebileceğiniz aktarılıyor.
  3. Son aşamada da, cinsel ilişki sırasında erkek zihninin nasıl işlediğini ve nasıl işletirseniz erken boşalmaya son verebileceğiniz öğretiliyor.

Bazı uzmanlara göre ise aslında olay sadece zihinsel egzersizlerle halledilebiliyor. Erkeğin sevişme esnasında ya da cinsel münasebet dışında maruz kaldığı cinsel uyarılmalar esnasında zihinsel kontrol yaparak kendini erken boşalmaktan kurtarabileceği söyleniyor.

Kadınlarda erken boşalma durumunun neredeyse yok denecek kadar az olduğunu, erkeklerde ise aksi yönde çok fazla olduğunu düşünürsek bu teori de oldukça mantıklı geliyor. Bir kısım uzmanın dediği gibi olay belki de sadece zihinsel bir süreçten ibarettir. Erken boşalmak tercihtir pdf indirdiğinizde siz de kendinizdeki sıkıntının neden kaynaklandığını keşfedebilirsiniz.

Erken Boşalmak Tercihtir PDF indir

Erken Boşalmak Tercihtir pdf indirmek iyi bir seçim olacak. Çünkü erken boşalmanın gerçek temeli ne olursa olsun faydalanabileceğiniz kaynaklar içerisinde en popüler olanının Erken Boşalmak Tercihtir pdf kitabı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu kitap hem penis kasları egzersizlerini hem de zihinsel egzersizleri bir arada sunuyor ve boşalma anınızı nasıl geciktirebileceğinizin en etkili yöntemlerini paylaşıyor.

“Erken Boşalmak Tercihtir PDF indir” işlemi için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayarak kitabı indirip okuyabilirsiniz.

Erken Boşalmak Tercihtir kitabı

Erken Boşalmak Tercihtir PDF indir