Eşimi yatak odasında nasıl mutlu edebilirim diyenlere çok özel öneriler veriyoruz. Bu öneriler eşinize büyük hazlar yaşatmanızı sağlayacak.

Çiftler arasındaki ilişkinin refah seviyesine etki eden en önemli faktörlerden biri cinselliktir. Cinselliği eşinizle uyumlu ve keyifli yaşayabildiğiniz oranda aşk ve bağlılık duygularının da hızla artacağını göreceksiniz. Eşimi yatak odasında nasıl mutlu edebilirim sorusunun cevapları işte bu yüzden çok önemli. Hemen önerilerimize geçelim.

Eşimi Yatak Odasında Nasıl Mutlu Edebilirim? Maddeler Halinde

Eşimi yatak odasında nasıl mutlu edebilirim diyen okuyucularımıza 8 madde halinde önerilerde bulunduk.

  • Asaletinizi yatak odasında da korumalısınız. Özel anlarınızın ilk saniyelerinden son saniyesine kadar sergileyeceğiniz nazik tavırlar karşı tarafta yaratacağınız beğeni açısından son derece önemlidir.
  • Sevgi ve tutku dolu olan göz teması olmazsa olmaz detayların başında gelir. Ona olan sevginizi bakışlarınızla mutlaka yansıtın.
  • Ona ve özel anlarınıza hayli özen gösteriyor olduğunuzu hissettirin. Örneğin; Duş almadan yatağa girmeyin. Hafif bir parfüm sürün. Görüntünüze hoşluk katacak detaylara çeki düzen verin.
  • Aynı özeni mekana da göstererek ortamın havasını aşka ve tutkuya uygun hale getirin. İnanın bu çabanız da karşılıklı cinsel hazzınızı hayli etkileyecek. Odanızda dağınıklık varsa toplayın, 2-3 mum yakın, tütsü ya da egzotik oda kokularıyla özel anlarınıza renk katın. Afrodizyak kokuların gücünden faydalanın.
  • Eşinizin cinsellikle ‘Mutlaka olmasını istediği şeyleri’ ve ‘Olmasından hoşlanmadığı şeyleri’ iyi tespit edin ve bunlara uygun şekilde davranın.
  • Daha önce denemediğiniz şeyleri denemek istediğinizi teklif edin. Bu onu heyecanlandıracak ve şaşırtıcı davetkarlığınız nedeniyle de hayranlık duyacaktır.
  • Bir concept (konsept) yaratın ve cinsel yaşamınızı monotonluktan kurtarın. Örneğin; Bir gün internetten 1-2 Hint yemeği tarifi bulup bu yemekleri yapabilir ve yemeğinizi yedikten sonra Hintlilere ait seks öğretisi olan Kama Sutra pozisyonlarını deneyebilirsiniz. Konsept seksin gücü ilişkiye hayli ivme kazandırır. Unutmayın!
  • İnsanlar cinselliği çoğunlukla bilinçsiz yaşarlar ve teorisine pek inmezler. Oysaki bu büyük bir hatadır. Teorik bilginizi artırmaya ve öğreneceklerinizi uygulamaya çalışın. Örneğin; Her bir cinsel pozisyonun ayrı ayrı neye yaradığını çoğu kişi bilmez. Hangi pozisyonun ne zaman uygulanması gerektiğini bilmez. Oysaki her birinin özel bir amacı vardır. Cinsellikle ilgili her tür bilginizi artırın. Kendiniz ve eşiniz için çok şeyin değişeceğini göreceksiniz.

Eşimi Yatak Odasında Nasıl Mutlu Edebilirim Yataktaki Kraliçe Anlatıyor

Kadın okuyucular için bu konuda Yataktaki Kraliçe e-kitabını önerebiliriz. Kitabı indirip okuyabileceğiniz linki aşağıda göreceksiniz. Erkek okuyucular içinse Smart Casanova ismiyle yayınlanmış kitap tam bir cinsel kılavuz.

Bu kitaplar, karşı cinsin cinsellik içerisindeki beklentilerini ve nelerden keyif aldıklarını detaylı şekilde anlatan rehber kitaplar. Okumanızı tavsiye ederiz. Kadın okuyucularımız arzu ederlerse Yataktaki Kraliçe kitabını buradan ya da aşağıdaki resimden indirebilirler.

Yataktaki Kraliçe Kitabı