Göğüsleri doğal yollardan büyütmek mümkün ve oldukça kolay. Doğal yollarla göğüs büyütmek için yapmanız gereken tek şey bu yöntemi 1-2 ay düzenli uygulamak ve sabretmek.

Göğüs bedeni küçük bir kadınsanız muhtemelen siz de göğüslerinizin birkaç beden daha büyük olmasını hayal ediyor olabilirsiniz. Göğüs bedeni, bir kadının vücut formunun güzellik derecesini etkileyen çok önemli bir faktör. Göğüsleri doğal yollardan büyütmek zor değil ama yapılması gerekenleri eksiksizce ve sabırla devam ettirmeniz gerekiyor. Güzelliğinizi arttırmak ve ideal formu yakalamak için göğüs bedeninizi büyütmeniz gerekiyorsa ihmal etmeden bu amaca vakit ayırmalısınız.

Göğüsleri Doğal Yollardan Büyütmek için Ne Yapmalıyım?

Doğal yollardan göğüs büyütmek için uygulamanız gereken belli bir egzersiz programı var. Bunla beraber göğüs büyümesine etki eden hormonları barındıran yiyeceklerle beslenmek ve ek olarak da belli başlı masajları yapmanız gerekiyor. Bu üç farklı alandan birini dahi atlamamanız ve aynı önem derecesine koyarak yaklaşık 2 ay boyunca bu plan doğrultusunda ilerlemeniz gerekiyor. İki ay sonunda göğüsleriniz en az 2 beden büyüyecek ve bu beden artık göğüslerinizin kalıcı bedeni haline gelecek. Eğer siz iki üç beden değil de sadece bir beden büyüme istiyorsanız programı o aşamaya geldiğinizde kesebilirsiniz. Göğüslerinizin büyüme seviyesine göre belirleyeceğiniz bir vakitte programı sonlandırıp o seviyede kalabilirsiniz.

Sondan başa doğru ilerleyerek detaylara geçelim…

Doğal yollarla göğüs büyütme masajları

Göğüsleri büyütecek özel masaj hareketleri, göğüs bölgenizdeki kan dolaşımını arttıracağı gibi, uzun süredir hareketsiz kalmış yarı cansız dokuları da harekete geçirecektir. Bu iki türlü hareketlenme göğüslere dirilik vermekle kalmayıp aynı zamanda yapacağınız egzersizlerin de hızlı sonuç vermesini sağlayacak. Kondisyonu geçmişte daha iyi olan bir kol kasının ağırlık çalıştıkça hızlı biçimde şekillenmesi gibi düşünün bunu. Canlı dokular çok daha kolay ve hızlı biçimlenip şekil alır. Bu yüzden masaj uygulaması göğüs büyütmek isteyen bir kadın için olmazsa olmaz bir detaydır.

Doğal yollarla göğüs büyütme bitkiler

Göğüsleri doğal yollarla büyütmek için bitkiler de çok önemli. Göğüs bedenini belirleyen hormonların en başında östrojen hormonu gelir ama olay sadece bu hormonla bitmez. Latince terimlere boğup aklınızın karışmasına sebep olmayalım. Kısaca şunu söyleyelim; Uygulayacağınız programda beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmezseniz sonuç elde edemezsiniz. Örneğin; Beyaz lahana, soya fasulyesi, hurma gibi besinleri ve yumurta gibi protein içeren besinleri sık tüketmelisiniz. Dahası da var elbette.

Doğal yollardan göğüs büyütme egzersizleri – Göğüsleri Doğal Yollardan Büyütmek Mümkün

Göğüs büyütme egzersizleri ve hareketleri aslında işin temel noktası. Vakit ayıracağınız diğer iki alan olan masaj ve beslenme konuları ise yapacağınız bu egzersizleri sonuç alınır hale getirmek için gerekli. Bu egzersizler sıradan egzersizler değil. Bu egzersizleri vücut geliştirme yapan erkeklerin göğüs büyütmek için yaptığı egzersizlerle karıştırmamak gerekiyor. Erkek ve kadın göğsünün anatomisi birbirinden farklıdır.

Yapılması gereken en önemli egzersizlerden biri şudur;

Yere sırtüstü uzanın. Önce sol kolunuzu geriye doğru atarak, tıpkı vücudunuz gibi yere tamamen temas etmesini sağlayın. Avuç içiniz tavana doğru bakmalı. Bir süre bu şekilde kalın ve ardından bileğinizi ileriye ve geriye doğru oynatın. ilk başta bu hareketin göğüs kaslarına hiç etki etmiyormuş gibi olduğunu zannedeceksiniz ama bir süre sonra bileğinizi oynatırken göğüs içerisinde kıpırdanmalar hissedeceksiniz. Bu egzersiz göğüsteki süt bezlerinizin altında uyuyan kasları uyandırmaya yarar. Hareketi 20 kez yaptıktan sonra sıra diğer kolunuza gelecek. Aynı işlemi sağ kolunuzla da yapın.

Göğüsleri doğal yollardan büyütmek için yapılması gereken egzersizler sadece bunla sınırlı değil elbette. Yapılması gereken diğer egzersizlerin resimli ve yazılı şekilde anlatımı için Göğüs Büyütme Programı Kitabını okumanızı tavsiye ederiz. Bu kitapla göğüsleri doğal yollardan büyütmek mümkün ve oldukça kolay. Doğal yollarla göğüs büyütmek için yapmanız gereken tek şey bu kitapta sırasıyla anlatılıyor. Kitaptaki yöntemleri 1-2 ay düzenli uygulayın ve sabrınız sonunda ne olacağını kendiniz görün.

Göğüsleri Doğal Yollardan Büyütmek Mümkün