ikizler Burcu 2019 ikizler burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

ikizler Burcu 2019 İş Hayatı

ikizler burcu 2019 iş hayatında yükselmeler yaşayabilir. İşsizlerin iş bulabileceği, çalışıyor olanların ise daha iyi bir konuma gelecekleri bir yıl olabilir. Dingin dönemlerinde vaktini boşa harcamayıp sağlam bir kariyer planı yapan ikizler bu yıl bunun etkilerini görecek.

ikizler burcunun adaptasyon yeteneğini geçtiğimiz yıl ki burç yorumlarında da ele almıştık. Bu sene de lafını etmeden geçemeyeceğiz. ikizler burcunun iş yaşamında iyi konuma gelebilmesinin altında ki en temel özelliklerinden biri bu. Duruma ve şartlara kolayca adapte olabilen ikizler sahip oldukları ya da olacakları konumu kolay kolay başkasına kaptırmazlar. Bu özelliğinizin kıymetini bilin ve bunu kullanın.

Girişimcilik deneyimleri olan ikizler mensupları var olan projelerinin başarılı geri dönüşlerini 2019’da yaşayacaklar.

ikizler Burcu 2019 Aşk Hayatı

ikizler burcu 2019 aşk hayatı durağan geçebilir. Fakat bu durağanlık esnasında beklenmedik aşk oluşumları da görülebilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz aşk ansızın kapınızı çalabilir. Tanıyor olduğunuz ama onla ilgili aşk adına hiçbir şey düşünmemiş olduğunuz birine karşı bu duyguları hissetmeye başlayabilirsiniz. Yani aşk, burnunuzun dibinde duruyor olabilir.

Evli ya da sevgilisi olan ikizler için durum biraz daha karışık! Bu yıl, ilişkisinin yanlış kişiyle olduğunu düşünen ikizler çok sayıda olacak. Yıldız haritanızda aşk grafiği şüphe ve pişmanlığı gösteriyor. Ama kısa bir süreliğine ve dalgalanmalar halinde!

Var olan ilişkinizle ilgili pişmanlık gibi duyguları yıl boyunca farklı dönemlerde ufak ufak yaşayabilirsiniz. Bu etkileri hissedecek olursanız fevri davranıp ilişkinizle ilgili radikal kararlar almayın.

ikizler Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

ikizler burcu 2019 tılsımlı görevi ‘Motivasyon’. Hem kendini motive etmek hem de çevresini motive etmek konusunda emek sarf edecek olursanız ikizler burcuna bahşedilmiş olan mucizeleri hayatınıza çekme şansınız olacak. Neden? Hayata motive olmuş bir zihin, çevreden gelen tüm uyarıcılara karşı son derece açık bir algıya sahip olur. Bunu çevreniz için de yapacak olursanız algı seviyeniz katlanır.

Hayatınıza ivme kazandıracak mucizeler 2019 yılında 2 kez yaşanacak. Yıldız haritanıza göre parıltılı dönemlerinizin birincisi 07 Ağustos ile 07 Eylül aralığında, ikincisi ise 21 Aralık ile 01 Ocak aralığında görülecek.

Bu tarih aralıklarında dikkatli olun ve hayatınıza girecek mucizevi fırsatları görmeye çalışın. Tılsımlı görevinizi uygulayın ve mucizelerinizi yakalayabilecek algıya geçiş yapın.

ikizler Burcu 2019 Sağlık Durumu

ikizler burcu 2019 sağlık durumu genel olarak iyi görünüyor ama bunla beraber tedbirli olunması gereken şeyler var. Kulak burun ve boğaz bölgesinde bazı hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Özellikle kulak çınlamaları, iltihap kapma vakaları, boğaz enfeksiyonu görülebilir. Vücudunuzdaki faydalı bakterileri şimdiden artırmaya başlasanız iyi olur. Böylece enfeksiyonlara karşı bir kalkan oluşturmuş olursunuz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***