İlişkiler üzerine en iyi kitaplar-Seçilmiş bu 6 kitap başucu kitabınız olacak nitelikte. Kadın erkek ilişkileri üzerine en iyi kitaplar burada.

Hazırladığımız liste çok uzun olmayacak. Çünkü bu listedeki kitaplar sonrasında ilişkiler üzerine başka kitaplar okumaya ihtiyacınız kalmayacak. İlişkiler üzerine en iyi kitaplar araştırmamız hem basılı yayınları hem de e-kitapları kapsıyor. İçerisinde bulunduğumuz dijital dünya nedeniyle e-kitap okuyucu sayısı, basılı yayın okuyucu sayısını sollamış durumda. Çünkü e-kitapları ister bilgisayarınızdan isterseniz cep telefonunuzdan istediğiniz her an her yerde okuyabiliyorsunuz. Kirlenmiyor, yırtılmıyor, bir yerlerde unutulmuyor, kimseye ne okuduğunuzla ilgili açıklama yapmak zorunda kalmıyorsunuz ve en önemlisi de ağaçların kesilmemesine katkı sağlamış oluyorsunuz! Biz de her bilinçli tüketici gibi e-kitap taraftarıyız.

İlişkiler Üzerine En İyi Kitaplar Listesi

ilişkiler üzerine en iyi kitaplar listemizle ilgili ufak bir detay daha verelim. Listemizde roman, hikaye gibi türler olmayacak. Kişisel Gelişim ve Know-How yani Bil-Yap türü kitaplar olacak çünkü roman türü bir kitaptan gerçek hayatta işinize yarayacak 1-2 şey öğrenebiliyorken bu tür kitaplardan sayısız metot ve fikir öğrenebiliyorsunuz. Daha işlevsel bilgilere sahipler. Kadın okuyuculara yönelik kitaplarla başlayıp, erkek okuyuculara yönelik kitaplarla devam edelim.

İlişkiler Üzerine En iyi Kitaplar-Kadın Okuyucular İçin

Onu Elde Et Kitabı

Onu Elde Et Kitabı, sevdiği ilgi duyduğu erkeğin ilgisini çekememiş kadına o erkekle güzel ve sağlıklı bir ilişkiyi nasıl başlatabileceği yönünde bilgiler veren bir kitaptır. Öğrettiği özel metotlar, kadının kalitesini düşürmeden ilgi duyduğu erkeğe yönelik rahatlıkla uygulayabileceği pratikler içerir. Kitabı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mutlu Haberler

ilişkiler üzerine en iyi kitaplar 1

Onu Elde Tut Kitabı

Onu Elde Tut Kitabı, sevgilisi ile istediği ilişki formunu yakalayamamış kadınlara ilişkisini daha güzel bir seviyeye taşıyabilmesini, sevgilisi olan erkeğin aşkını-bağlılığını artırmayı ve devam ettirmeyi öğreten bir kitap. Kitabı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mutlu Haberler

ilişkiler üzerine en iyi kitaplar 2

Yataktaki Kraliçe Kitabı

Yataktaki Kraliçe Kitabı, evli ya da bekar olsun cinsel bilgisini arttırmak ve erkeklerin yataktaki beklentilerini bilmek isteyen tüm kadınlara çok faydalı bilgiler veren bir kitaptır. Kitabı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mutlu Haberler

ilişkiler üzerine en iyi kitaplar 3

Kocanın Kalbine Gir Kitabı

Kocanın Kalbine Gir Kitabı, kocasıyla ilişkisi iyi ya da kötü olsun tüm evli kadınlara evliliğinde aşkı ve huzuru çoğaltma yönünde ışık tutan bir kitaptır. Kitabı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mutlu Haberler

ilişkiler üzerine en iyi kitaplar 4

Erkek Okuyucular İçin

Onu Elde Et

Yukarıda sözünü ettiğimiz Onu Elde Et kitabının erkek versiyonu. Kitabın amacı aynı. Sevdiği ilgi duyduğu kadının ilgisini çekememiş onu elde edememiş erkeğe, o özel kadınla güzel ve sağlıklı bir ilişkiyi nasıl başlatabileceği yönünde bilgiler veriyor. Bu bilgiler istenirse tek bir kadın üzerinde, istenirse birçok kadın üzerinde uygulanabilir. Özetle, ilgi duyduğunuz kadını elde etmenin yol ve yöntemleri aktarılıyor. Kitabı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mutlu Haberler

ilişkiler üzerine en iyi kitaplar 5

Smart Casanova

Smart Casanova kitabı, var olan ilişkide kadınınızı hem cinsel hem de sosyal anlamda yüzde yüz memnun ve tatmin etmenin yollarını anlatan bir kitap. Kitabın isminde, Giovanni Giacomo Casanova’dan esinlenilmiş.

Casanova, kadınlar üzerinde son derece etkili olan bir adamdı. Tarihe bu şekilde adı kazındı. Evrensel olarak kadınların gönüllerini her daim fethetmedeki becerisiyle tanınan Çek Cumhuriyetinde gerçekten yaşamış bir karakterdi kendisi. Hayatının bir döneminde yolu İstanbul’a da düşmüş olan Casanova için tarihte önemli bir yer edinmiş kişilerin söyledikleri bazı sözler şöyle;

‘Zekası ve hayal gücü ile onla eşit düzeyde olacak çok az kişi biliyorum.’ /Count Lamberg

‘Dünyada yatkın olmadığı hiçbir şey yoktur.’ /Prens Charles de Ligne

Bu kitap okuyucusu olan erkeklere tıpkı Casanova gibi, kadınlar üzerinde nasıl etkili olabileceklerini öğretiyor. İsmin başındaki ‘Smart’ ise serserice metotlar öğreten bir kitap olmadığını anlatmaya çalışıyor. Bu kitapla akıllı, bilinçli, duygulu bir Casanova yaratılacağı simgeleniyor.

“ilişkiler üzerine en iyi kitaplar” konusunda listeye eklenmesini istediğiniz kitaplar varsa aşağıdaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

smart casanova