Kadınlar yatakta nasıl erkek ister maddeler halinde sıralıyoruz. Kadınları yatakta tam anlamıyla memnun etmeniz için çok özel tüyolar veriyoruz.

Kadınlar cinsel yaşamda da gündelik yaşamda da Smart Casanova Kitabında anlatılan erkek modelini ister. Bu yazımızın sonunda Smart Casanova kitabını okuyabileceğiniz linki göreceksiniz. Kadınlar onların ruhundan anlayan erkekleri sever ve yanlarında bu tip erkekleri isterler. Çünkü ancak böylesi erkeklerle kendilerini iyi hissederler. Kadınlar yatakta nasıl erkek ister birazdan sıralamaya başlayacağımız tüyoları bilen bir erkek ise puan kazanmaya devam eder. Kadınların hepsi olmasa da büyük bir kısmı oldukça seçicidir. Özellikle de yatakta! Bu tür kadınlar, cinsel münasebete girecekleri erkekleri çok dikkatli seçerler. Sonrasında da sınavınız bitmez, onu tam olarak memnun edemediğiniz her bir cinsel münasebetinizde puanınızı düşürmeye devam ederler.

Kadınlar Yatakta Nasıl Erkek İster Kadınlardan Dinleyelim!

Kadınlar yatakta nasıl erkek ister konusunda Women’s Health’in yaptığı bir araştırma var yani kadınlardan dinleyelim bakalım yatakta nasıl erkek isterler? Cinsel olgunluğa erişmiş ve farklı kariyer sahibi kadınlardan oluşan bir grup kadına bazı sorular yönelterek onların yataktaki ideal erkek modeli çıkarılmış. Sorular, kadınların ideal erkek modelinin ne oldukları ve erkeğiniz cinsel ilişki esnasında neler yaparsa sizi tam anlamıyla memnun edebilir? şeklinde sorulardan oluşuyor. Alınan cevaplar size hayli ışık tutacak.

Alınan cevapların büyük kısmı, kadının ruhunu okuyabilen ve kadın dilinden anlayan erkekleri anlatıyor. Yani, giriş kısmında izahını yaptığımız ruh!

Cinsellikle bunun ne ilgi var diyenleriniz olmuşsa hemen burayı terk etsin 🙂 Ama durun, terk etmeden önce şunu da dinleyin de kadınların ne demek istediklerini anlamış olun.

Erkekler seviştikten sonra aşık olur, Kadınlar aşık olduktan sonra sevişir!

Ama kadın için bu aşkın boyutu, her sevişme sonrasında yeniden belirlenir.

Kadınlar yatakta ne ister sorusuna son derece net cevap vermiş, ünlü bir atasözü diyelim buna. Sapına kadar doğru bir tespittir. Eğer bir kadının ruhundan ve dilinden anlamayı kendinize vazife biçmiyorsanız keyifli seks yaşamınız kısa bir süre sonra sona erecek demektir. O kadın nikahlı eşiniz bile olsa.

Bu nedenle, kadınların tabiatıyla savaşmayın ve onların ruhundan anlamanın ne denli önemli olduğunu görün.

Peki, yatakta kadınların ruhundan anlayan bir adam nasıl olunur? Yatağa geçmeden önce ve sevişme esnasında yapılacaklar olarak iki aşamanız var. Çünkü bu ikisi birbiriyle çok ilintili. İşte tüyolar…

 1. Ona karşı özenli olun
 2. Her konuda düşünceli bir erkek olduğunuzu ona gösterin
 3. Şefkat, iltifat, güleryüz gibi kadınlar üzerinde güçlü tesirleri olan davranışları ihmal etmeyin
 4. Bakımlı bir erkek olun
 5. Duygusal açıdan ne zaman ihtiyacı olsa yanında olacağınızı ona gösterin
 6. Ara sıra küçük romantik süprizler yapmayı ihmal etmeyin
 7. İş yerine ya da evine çok gösterişli olmayan çiçekler gönderin
 8. Vücudunuzun fit olmasına dikkat edin
 9. En beğendiği parfümü kullanın
 10. Belden aşağı espiriler yapmayın

Kadınlar Yatakta Nasıl Erkek İster En İdeal Erkek Modeli

Kadınlar yatakta nasıl erkek ister konusunda bu 10 önerimizi dikkate alın!

 1. Cinsel deneyiminiz çok olmasa da mutlaka teorik bilgi sahibi olun/Kadın anatomisi, rahim sistemi vb.
 2. Kadınlar üzerinde yüksek haz etkili pozisyonları uygulamalı olarak keşfedin
 3. Hijyene ve mis gibi kokmaya özen gösterin
 4. Kadınların sevişme ve seks esnasında yapılmasından hoşlanmadıkları şeyleri iyi anlayın, hissedin
 5. Hoşlandıkları ama çekindikleri için geri durdukları şeyleri de anlamaya çalışın
 6. Romantizmi kaybetmeyin
 7. Aceleci davranmayın
 8. Seks esnasında gidişata yön verebilmesi için ona imkan tanıyın
 9. iltifat cümlelerini yatakta da ihmal etmeyin
 10. Sevişmeniz sonrasında soğuk davranmayın

Kadınlar yatakta nasıl erkek ister hakkında daha fazla ve son derece eşsiz bilgiler için Smart Casanova isimli pdf kitabı aşağıdaki görselden indirebilirsiniz. Burada açıkça anlatamadığımız her şeyi bu kitapta resimli ve yazılı şekilde görebilirsiniz.

smart casanova