Kadınlar Cinsellikte Ne ister?

Kadınlar yatakta ne ister nelerden hoşlanır maddeler halinde sıraladık. Kadınların cinsel ilişkide istedikleri ve yatakta zevk aldığı şeyler nelerdir anlattık. Bu bilgiler sizi Casanova yapacak.

Kadınlar ilişki sırasında ne ister nasıl davranmalı ne duymak isterler bunlar sizin için belirsiz mi? Kadınlar çok bilinmeyenli denklem. Özellikle de cinsel ilişkide. Bir bakarsınız size kendini tamamen teslim etmiş, ilişkiniz su gibi akar. Sonra hiç umulmadık şekilde önünüze setler çeker. Peki kadınlar yatakta ne ister ne bekler nelerden hoşlanır? Kadınların cinsel ilişkide istedikleri çoğu şeyi bu yazıda bulacaksınız.

Cinsel yaşamda kadını tam anlamıyla mutlu edebilen bir erkek, ilişkisini istediği gibi ilerletebilir. Kadınlar cinsellikte ne ister maddeler halinde sıralayalım, siz de artı ve eksilerinizi hesaplayın. 

Kadınlar Yatakta Ne İster Tüm Taktikler

  1. Kadınlar her şeyden önce yatakta ilişki sırasında centilmenlik ister. Sevişmenizin gidişatını belirleme konusunda onun aktif olmasına müsaade etmeniz centilmenliğinizi yansıtmanın en iyi yoludur. Zaman zaman edilgen kalın ve onun harekete geçmesini sağlayın.
  2. Her kadına göre değişim göstermekle beraber, bazı pozisyonlar vardır ki kadınların çoğu bu pozisyonları sevmez. Bu pozisyonlar, genellikle kadının erkeğe arkasını dönmek zorunda kaldığı, yüz yüze olunamayan pozisyonlardır. Evet, siz erkeklerin en çok bu tür pozisyonları sevdiğini biliyoruz fakat unutmayın ki bir kadın size kendini tamamen teslim etme aşamasına gelene kadar öncelikle sizin onu memnun etmeniz gerekiyor.
  3. Ritmi iyi belirlemelisiniz! Kadınların yatakta zevk aldığı şeylerden biri de doğru ritimdir. Özellikle ön sevişme safhasında hızlı ve aceleci tavırlarınız sizi ergen bir delikanlı gibi gösterir. Oysaki kadınlar yatakta ağırbaşlı erkek sever.
  4. Kadınların yatakta zevk aldığı şeylerden biri de iltifattır. Peki kadınlar yatakta ne duymak ister?Sevişme anında iltifat içeren cümleler duymak isterler. Karakterine ya da bir uzvuna iltifat içeren kısa cümleler kurmayı ihmal etmeyin. Bazı kadınların yatakta duymak istediği küfürler de var ama onları burada yazamıyoruz maalesef. Bu konuda Smart Casanova kitabından faydalanabilirsiniz.
  5. Kadınların yatakta yapmak istedikleri şeyler kadar istemedikleri şeyler de önemli. İstemedikleri şeyler olursa asla trip ya da surat yapmayın. Unutmayın ki cinselliğin tabu olduğu bir kültürün kadınları onlar. Her şeyi hemen kabul etmelerini beklemeniz aptallık olacaktır.
  6. Ne kadar spontane bir sevişme olacaksa ve size ne denli aşık olursa olsun temiz kokmayan bir erkekle hiçbir kadın sevişmek istemez. Spontane bir sevişme öncesinde bile eğer gerekiyorsa duş almak için mutlaka izin isteyin. ‘O esnada olur mu arkadaş, işin heyecanı kaçar’ demeyin. Göstereceğiniz bu özen, size olan saygısını artıracak ve bu da onun gözündeki çekiciliğinizi otomatikman yükseltecektir.

Kadınlar Yatakta Ne ister Smart Casanova Anlatıyor

Kadınların cinsel ilişkide istedikleri nelerdir bunların tamamını keşfedebilmek için kadın zihninin nasıl işlediğini tüm detaylarıyla bilmelisiniz beyler. Bir kadının seksle ilgili düşünce sistemini yaratan nörolojik temelleri bilmeli ve seks esnasında bu anlayışla hareket etmelisiniz. Örneğin, çoğu kadının Dogy Pozisyonunu neden sevmediğini anlamaya çalışmazsanız onların yatakta istediği erkek modeli olamazsınız! Yatakta bazı şeyleri neden istemediklerini çözdükten sonra rahata geçebilirsiniz. Böylece kadınların yatakta nasıl bir erkek modeli istediklerini çok kolay anlar ve kendinizi o yönde modelleyebilirsiniz.

Kadınlar yatakta ne ister konusunda eşsiz bilgiler ve çok özel tüyolar barındıran Smart Casanova isimli pdf kitaba aşağıdaki görselden ulaşabilir ve kitabı indirebilirsiniz. Kadını cinsel hazda nasıl doruğa çıkaracağınızı, onu tam anlamıyla memnun ve tatmin etmenin yollarını anlatan bu e-kitabın isminde Giovanni Giacomo Casanova’dan esinlenilmiş. Casanova Çek Cumhuriyetinde yaşamış ve kadınlar üzerindeki etkisi sebebiyle adı tarihe altın harflerle kazınmış bir erkek. Adını ondan alan bu kitap, okuyucusu olacak erkeklere tıpkı Casanova gibi kadınlar üzerinde bu etki nasıl yaratılır sırasıyla anlatıyor. Aşağıdaki görsele tıklayarak siz de okuyabilirsiniz.

smart casanova