Kıl tekniği ile kaş kontürü Kocaeli İzmitteki salonlar. Kıl tekniği ile kaş kontürü yapan yerleri sıraladık. Microblading Kocaeli salonları.

Son yılların en gözde güzellik trendlerinden biri olan kaş kontürünün son teknolojisi kıl tekniği yani microblading oldu. Farklı bir uzmanlık ve çok ince bir el işçiliği gerektiren kıl tekniği ile kaş kontürü kocaeli de nerede yaptırılır meraklıları için yazdık. Microblading izmit kaş tasarımı kontürü hakkında bilgiler verdik.

*

Kıl tekniği kaş izmit konusunda
Bu alana reklam verebilirsiniz

*

Kıl tekniği ile kaş kontürü Kocaeli İzmitte ki adresler

Kıl tekniği ile kaş kontürü Kocaeli İzmit ilçesinde sadece belli başlı güzellik salonları tarafından yapılıyor. Özellikle hijyen açısından son derece titiz davranılması gereken bu alanda el işçiliği ve tasarım da son derece önem arz ediyor. Kıl tekniği ile kaş kontürünü yapacak kişinin estetik duygusunun yüksek ve elinin de becerikli olması çok mühim. Yapılan bir yanlışı en az 1 sene düzeltemeyeceğinizi ve o yanlışı kaşlarınızda taşıyacağınızı düşürseniz alacağınız riskin ne denli önemli olduğunu öngörebilirsiniz. Bu nedenle bu konuda ehil olmayan salonlara denk gelmemeye dikkat edin!

Kıl tekniği ile kaş kontürü Kocaeli İzmit’te en iyi en güzel yapan salonlar şunlar;

Kuaför Aysel
Sahibi Aysel Yasevur bu konuda önerilebilecek en önemli isimlerden biri. Uzun yıllardan beri kaş alımı ve kaş tasarımındaki becerileri ile biliniyor. Kıl tekniği ile kaş kontürünü İzmit’e ilk getiren kişi. Kuaför Aysel’in koltuğuna gönül rahatlığı ile oturabilir ve kaşlarınızı ona teslim edebilirsiniz. Alacağınız sonuçtan memnun kalacağınızı şimdiden söyleyebiliriz.

Kuaför Suat
Kocaeli İzmit ilçesinde çok uzun zamandır kuaförlük hizmeti sunan önemli isimlerden biri de Suat Birer. Bünyesinde çalıştırdığı güzellik uzmanları tarafından kıl tekniği ile kaş kontürü yapılmakta. Hijyen ve tasarım konusunda gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz bir güzellik salonu.

Kıl tekniği ile kaş kontürü Kocaeli fiyatları

Kıl tekniği ile kaş kontürü Kocaeli fiyatları birbirinden azıcık farklı olsalar da fiyatlar genel olarak 500TL ile 1.000TL arasında farklılık gösteriyor. Bu fiyat ilk etapta kulağa yüksek gelebilir fakat yapılacak olan kaş kontürünün minimum olarak bir yıl kalıcılığı olduğunu düşünürsek bir kadının güzelliğine güzellik katan kaş detayı için yapılacak bu harcamanın hiç de yüksek bir fiyat olmadığını söyleyebiliriz.

Kıl tekniği ile kaş kontürü yaptıran kişilerin bazılarında kontürün kalıcılığı bir yılı geçebiliyor da. Bu kişinin cilt yapısına ve cildin boyayı kabul edişine göre değişiyor. En hassas ciltte bile minimum 1 yıl kalıcılığı var. Cilt yapınıza göre bu süre uzayabilir de.

*

Kıl tekniği ile kaş kontürü İzmit Kocaeli konusunda sizin de bir işletmeniz varsa ve okuyucuları işletme adresinizden haberdar etmek isterseniz iletişim sayfamızdan bize mail atabilir ve bu sayfaya reklam verebilirsiniz.