Koç Burcu 2019 Koç burcunu neler bekliyor? Hayatınızdaki değişimler neler olacak anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Tüm detaylar!

Koç Burcu 2019 İş Hayatı

Koç Burcu 2019 iş hayatında kalıcı bir düzen oturtabilir. Belli başlı konularda çaba sarf etmesi gerekiyor. Geçen yıl kendi iş yaşamlarını sorgulamaya başlayan Koçlar olmuştu. Çalıştığı şirkette verilen emeğin karşılığında her ay belli bir ücret alarak mali olarak hesaplaşmış olduğunu ama manevi olarak elinde bir şey kalmadığını fark eden Koçlar bu yıl kendileri için kalıcı bir değer oluşturmanın yollarını arayacak.

Zaten bir işletme sahibi olan Koçlar ise silkelenmesi gereken konuları tespit edecek ve yeniden yapılanmaya gidecekler. Çünkü yıldız haritasına göre Koç burcu hem iş dünyasında hem de hayatının genelinde yenilenme dönemine giriyor.

İşsiz Koçlar iş konusundaki yüksek seçiciliklerini bir kenara bırakabilirler. Bir yerden başlamak uğruna statüleri altındaki işlere giriş yapabilirler ama sakın bunun için üzülmeyin çünkü sonu güzel olacak. Hiç umulmadık bir iş yerinde, daha iyi bir işe sıçrayış yapmak için pek çok fırsat olabilir.

Koç Burcu 2019 Aşk Hayatı

Koç Burcu 2019 aşk hayatı varla yok arasında geçebilir. Koç burcunun büyük çoğunluğu için durum bu. Fakat geride kalan diğer Koçlar büyük aşklar yaşayabilir. 10 Nisan ve sonrasında doğan Koçlar oldukça heyecan verici aşklar yaşayabilirler.

2019 yılı Koçların kıskançlıklarını geride bırakmaya başlayacakları bir yıl olabilir. Partnerine karşı sıkça kıskançlık sergileyen Koç, geçmişten edindiği acı tecrübeler sonrasında bu huyundan vazgeçmesi gerektiğini anlayacak ve bu yönde bir gelişim sergileyecek.

Koç Burcu 2019 Tılsımlı Görevi

Koç burcu 2019 tılsımlı görevi ‘Mütevazilik’. Hayatınızın her alanında mütevazi olmanız size büyük fayda sağlayacak. 2019 yılında burcunuza bahşedilen mucizelerini hayatınıza çekebilmeniz bu tılsımlı görevi kulak arkası etmemeniz gerekiyor.

Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2019 yılında da 2 kez yaşanacak. İlki 10 Temmuz 23 Temmuz aralığında, ikincisi ise Kasım ayı ortalarında olabilir. Bu tarihleri unutmayın, en önemlisi de tılsımlı görevinizi unutmayın. Böylece burcunuzun yıldız haritasında görünen pırıltılı döneme sebep olacak mucizeleri hayatınızda yeşertebilirsiniz.

Koç Burcu 2019 Sağlık Durumu

Koç Burcu 2019 sağlık durumu konusunda endişe edeceği bir şey yok. Her Koçun benzer oranda etkileneceği moral bozuklukları olabilir. Gezegenlerin hareketleri ve bazı yıldız çakışmaları sinir sisteminizi etkileyebilir. Üzerine bir de yaşama dair genel sıkıntıları eklersek, moralsiz olacağınız günler olabilir.

Spor, müzik, hobi faaliyetleri gibi hamlelerle moralsiz olabileceğiniz süreci hafifletebilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***