Kategoriler
2019 Burç Yorumları

Oğlak Burcu 2019 Yorumu

Güncellendiği tarih 21.04.2018 saat 10:35

Oğlak Burcu 2019 Oğlak burcunu neler bekliyor? Oğlak burcu 2019 aşk iş sağlık hayatı. Tüm detaylar. Hayatınızdaki değişimler neler olacak hepsini anlattık. Oğlak burcu 2019 gelişmeleri.

Oğlak burcu insanı geçtiğimiz son 2 yıl içerisinde zor engelleri aşabilmek konusunda kendini hayli geliştirmişti. Engelleri aşabilmek konusunda sahip oldukları tecrübeler ve farkındalıklar ile ilgili kendi iç dünyasının sırlarına nail olan Oğlaklar 2019 yılında da yeni bir keşfe doğru yol alacaklar. Bu seferki keşfin konusu ne ekersen onu biçersin. Yetişkin oğlaklar bunu zaten biliyor ama genç oğlakların bu konuda biraz daha yol almaları gerekiyor. Oğlak burcu 2019 senesinde birçok şaşırtıcı olay yaşayacak. Bu şaşırtıcı olaylar hayatınızda olmasını istemediğiniz türden olaylar değil, endişe etmeyin. Aksine hayli hoşunuza gidecek gelişmeler olacak.

Oğlak Burcu 2019 Aşk Hayatı

Oğlak Burcu 2019 aşk hayatında geçen senelerde vaat edilen aşkı kısmen yakalamıştı. Ancak çoğu oğlak bu aşkı yakalayamamıştı. Şimdi sıra aşkını bulamamış oğlaklara geldi. Son 2 yılda aşkı yakalamış olanlar ise bu aşkı korumaya ve aşkın ateşini söndürmeden devam ettirmeye çalışmalı. 2019 yılı aşkınız için tedbirler alabileceğiniz, yenilemeler ve düzenlemeler yapabileceğiniz bir yıl olacak. Arada sırada küçük hayal kırıklıkları olsa da bunlar ilişkinizi yaralayabilecek çapta değişimler yaratmayacak. Duygusal tatmin konusunda gitgide gelişme göstermiş olduğunuzu da hatırlatalım.

İlişkisi sevgililik boyutunda olanlardan bazıları 2019 yılında sevgilisiyle kalıcı bir değer üretebilirler. Bu bir ortak proje olabilir. Aşk ilişkisini iş hayatına doğru çeviren gelişmeler yıldız haritasında henüz belirsiz görünüyor olsa da çiftlerin ortak biçimde bir şeylere imza atabileceklerini şimdiden haber verebiliriz.

Oğlak Burcu 2019 Evlilik

Oğlak burcu 2019 yılı evlilik müessesesinde ufak tefek sorunlar yaşayabilir. Bu sürece giren oğlaklar evlilik ilişkisini taze ve sağlıklı tutmak için ekstra çabalar sarf etmek durumunda kalabilir. Aile büyükleri tarafından evliliğine karışılan oğlaklar son derece dikkatli olmalı. Yakınlık derecesi ne olursa olsun evliliklerine üçüncü şahısların müdahalesine imkan vermemeliler.

Oğlak Burcu 2019 İş Hayatı

Oğlak burcu 2019 iş hayatı açısından gayet güzel günler geçirecek. İşveren konumundakiler için çalıştıkları ortamı değiştirmek düşüncesi yeşerebilir. Ofis taşıma gibi bir hareket görülüyor. Çalışan konumunda olanlar içinse belki şube değişimi, belki departman değişimi şeklinde bir ortam değişikliği söz konusu olabilir.

Bir süredir işe motivasyonda zorluk çeken Oğlaklar varsa önerimizdir, çalışmaktan son derece keyif alacağınız bir işyeri, marka…vs. tespit edin ve bu yönde atılımlarda bulunun. Çünkü 2019 yılında yapacağınız iş başvuruları olumlu sonuç verecek.

Oğlak Burcu 2019 Yılı Tılsımlı Görevi

Oğlak burcunun 2019 yılı için tılsımlı görevi ‘Değişim’. Değişimden korkmayın hatta değişimin üzerine gidin. Hayatınızda daha önce yapmayıp, denemediğiniz birçok şeyi bu sene yapabilirsiniz. Böylece Oğlak burcuna 2019 yılında bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz. Aksi halde mucizelerinizin önünü kapamış olacaksınız. Tılsımlı göreviniz olan değişimi asla ihmal etmeyin ve böylece mucizelerinizi ayağınıza getirin.

Bu mucizeler 2019 senesinde 3 kez yaşanacak. İlki, Ocak ayı sonunda, ikincisi Eylül ayı içerisinde, üçüncüsü ise Kasım ayı içerisinde olabilir. Bu tarihlere dikkat!

Oğlak Burcu 2019 Sağlık

Oğlak Burcu 2019 sağlık hayatına güçlü bir giriş yapabilir. Sağlık konusunda bu yıl kayda değer bir probleminiz olmayacak ama buna rağmen sağlık konularına eğilebilirsiniz. Tedbir olması amacıyla sağlığınıza yatırımlar yapabilirsiniz. Yatırımdan kasıt; Özel bir sağlık sigortası yaptırmak olabileceği gibi, beslenme alışkanlıklarınıza şifalı bitkileri daha çok dahil etmek gibi tutumlarınız da olabilir.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Oğlak Burcu 2019 Yorumu” için 44 yanıt

05.01.1973 Adana doğumluyum.Yükselen başak ay burcum oğlak. Eşimle inanılmaz zor şeyler yaşıyorum. Aşk evlillik hakkında birşeyler diyebilirseniz çok sevinirim

Burç yorumunuzda belirtilen tılsımlı görevleri mutlaka uygulayın Seval Hanım, eşinizle olan ilişkinize (aşk-evlilik) hayli katkı sağlayacağını göreceksiniz.

Martta boşandim iki cocugum var onlar icin dogru bir kararmiydi bilemiyorum ask is saglik yorum yazabilirseniz sevinirim hersey üstüme geliyor sanki 13.01 1977
23:45 dogumluyum

05.01.1969 ankara 19:30 doğumluyum. Oğlak burcuyum. yükselenim Aslan. Evlilik ve iş konusunda cok sıkıntılarım var. Boşanmayı ve emekli olmayı düşünüyorum.
Siz ne dersiniz

04.04.1982 doğumlu güneşim koç yükselenim oğlak eşimden boşanmak istiyorum bazı korkularım var 2020 yılında ufukta bir boşanma gözüküyormu

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.