Ön sevişmede erkeğin yapması gerekenler nelerdir tüm adımları ile anlattık. Ön sevişmede erkeğin vazifeleri nelerdir siz de keşfedin beyler.

Ön Sevişmede Erkeğin Yapması Gerekenler Şunlar

Ön sevişmede erkeğin yapması gerekenler konusunda adım adım ilerlediğimiz 8 maddelik liste aşağıda. Sayfanın en altında da Akıllı Erkeğin Cinsel Rehberi Smart Casanova e-kitabını göreceksiniz. Arzu edenler o kitabı da okuyabilirler.

 • Ön sevişmede erkeğin ağır kanlı olması gerekiyor.

  Bu neden gerekli? Çünkü kadının cinsel uyarılmada belli bir seviyeye gelmesi gerekiyor. Orgazmın seviyesini arttırmak istiyorsanız bu kuralı asla es geçmemelisiniz. Ayrıca hızınızın psikolojik etkisi de çok önemli. Hızlı olmak, kimi zaman tutkuyu ve yoğun arzuyu yansıtır ama her zaman hızlıysanız birlikte olduğunuz kadının nazarında ergenlerden farkınız kalmaz. Kadın kısmı yatakta ağır ve yavaş ilerleyen erkek ister. Bu ağır başlılığı, cinsellikte zaten belli bir tokluk seviyesine ulaşmış olduğunuzun bir işareti olarak görür. Bu da sizi onun nazarında çok daha çekici ve seksi bir erkek yapacaktır. Kadın, yeteri kadar uyarılmış durumdaysa ritmi hızlandırabilirsiniz.

 • Centilmenliği elden bırakmayın.

  Kelimelerinizi iyi seçin, beden dilinizi doğru kullanın. Sekse hoşluk katacak haşin ve yırtıcı yanlarınızı sergilerken kibarlıktan kabalığa sapma yapmayın. Kadının beynini tahrik etmek tensel tahrikten çok daha önemlidir. Bir kadını tahrik etme gücüne sahip en önemli faktör ise erkeğin zarafetidir.

 • Beklentilerine göre hareket etmelisiniz.

  Ön sevişmede erkeğin yapması gerekenleri kadın kişinin tercihleri belirliyor. Örneğin bazı kadınlar erkek yüzünün vajinasına yaklaşmasından hoşlanmaz. Kimisi ise oradan ayrılmasın ister. Kimisi göğüs uçlarıyla oynanmasından çok hoşlanırken, bir diğeri bunu istemez. Partnerinizin vereceği tepkilerle ne yapmanızdan ne derece hoşlanıyor olduğunu ölçün ve tespitleriniz doğrultusunda devam edin. Yaptıklarınızdan haz alıp almadığı anlamak için çıkardığı sesleri, bakışlarını ve vücut dilini ölçü alabilirsiniz. Hoşlanmadığı şeyi yapmayın.

 • Ön sevişme esnasında mutlaka ama mutlaka ufak sohbetler edin.

  İltifat içeren cümlelere bayılırlar. Espirilere de!  Örneğin, yüzünüz klitorisine yaklaştığında ‘Selam prenses’ diyerek yapacağınız bir espiri kadınlar için çok etkileyicidir. Ön sevişmenizin keyfini artırır. Buna benzer pek çok alternatif üretebilirsiniz.

 • Ön sevişmede romantizme de bayılırlar.

  Romantik olabiliyorsanız olun. Ortamı iyi ayarlayın, mumlar, hoş bir müzik vesaire…

 • Ön sevişmede yapılması gerekenlerden biri de kadın üzerinde azdırıcı etki yaratacak eylemlerde bulunmaktır.

  Kadınları azdırmanın yolları başlıklı yazımıza göz atın. Detayları orada bulacaksınız.

 • Ön sevişmede erkeğin yapması gerekenler konusuna

  daha geniş bir açıdan bakabilmeniz için ülkemiz kadınlarının seksle ilgili sıkıntılarını, psikolojik eğilimlerini iyi anlamaya çalışın. Bu konuda Cinsellikte kadınlar neden zevk almaz isimli makalemizden faydalanabilirsiniz.

 • Smart Casanova Kitabı satın alarak vazgeçilmez erkek olabilirsin.

smart casanova