Ülkemizin güzide sanatçılarından Ressam Ekin Nayır’ın Yılbaşı Sergisini kaçırmayın. Afişleri bile sanat severlerin yağlarını eritmeyi başardı.

Göcek’teki atölyesinde çalışmalarına devam eden, 1953 İstanbul doğumlu Ekin Nayır 1975 yılında Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Dinçer Erimez Atölyesinden mezun olmuştu.

Kent dokusuna sahip resimlerinde ve portlerinde son derece masalsı ve muhteşem işler çıkaran Ressam Nayır’ın çalışmaları, sizi var olan dünyanın tatsız yanlarından söküp alacak, rehabilite edecek türden. Bıktığınız, yorulduğunuz ama çekmek zorunda kaldığınız şeylerden kaçıp, kendinizi başrole koyacağınız anlar yaşamak, biraz soluk almak ve kendinizi mükafatlandırmak isterseniz emin olun bu sergi size ilaç gibi gelecek.

10 Aralık- 30 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan sergi Leonardo Sanat Galerisi’nde olacak.  Yeni Sülün Sokak No:7 3.Levet İstanbul adresinde bulunan Leonardo Sanat Galerisi’nde serginin açılış gün ve saati 10 Aralık 2016 C.tesi günü saat 15:00 olarak belirlenmiş ve akşam 20:00’a kadar devam edecek. 30 aralık’a kadar sergiyi ziyaret edebilirsiniz. Bir nedenle galeriye ulaşmak isteyenler 02122808394 no.lu telefonu arayabilirler. Sizler için galerinin haritasını da ekleyelim. Yandaki linke tıklayarak galerinin yol tarifine ulaşabilirsiniz. Leonardo Sanat Galerisi Map

ekin-nayir-yilbasi-sergisi-afis