Sevişirken söylenen ateşli sözler-Ateşli sözler listemize mutlaka göz atın. Sevişirken kulağa fısıldanan sözler, cinsel ilişkide söylenen sözler ve dahası burada.

Cinsellik, ten temasından ibaret değil. Sağlıklı bir cinsel yaşam oluşturmak için işitsel ve görsel duyuları da kullanmak gerekiyor. Birbirini seven iki insanın cinsel münasebet anında tüm duyulara hitap ediyor olması her iki taraf için de çok önemli. Sevişirken söylenen ateşli sözler ve erkekleri tahrik eden sözler ile partnerinizin işitme duyusuna hitap etmek ya da estetik bir şölen yaratarak görme duyusuna hitap edebilmek cinsel yaşamınıza çok şey katıyor. Ateşli sözler ile yatakta tam bir kraliçe olabilirsiniz.

Sevişirken Söylenen Ateşli Sözler ile Yatakta Tam Bir Kraliçe Olun!

Sevişirken söylenen ateşli sözler hakkında çok işinize yarayacak bir bilgi ile söze başlayalım. Sibel Savaş’ın yazdığı Yataktaki Kraliçe e-kitabını duymuşsunuzdur. Fenomen olmuş bu kitap isminden de anlaşılacağı gibi kadın kişinin, partneri nazarında ‘Kraliçe’ unvanını yakalayabilmesi, yatağının kraliçesi olarak erkeğinin hayranlığını kazanabilmesi için neler yapması gerektiğini anlatıyor. Sevişirken söylenen ateşli sözlere de kitapta bolca yer veriliyor.

Kitapta, hem cinselliğe dair bilinmesi gereken her şey hem de erkeğiniz nazarında hayli etkileyici olacak sıra dışı uygulamalar var. Cinsel tahrik edici sözler ve de sevişirken söylenen son derece ateşli olan sözlerin listesi kitapta açıkça verilmiş!

Sibel Savaş şöyle demiş;

‘Sevişme esnasında kullanacağınız bazı özel sözler sizi rezil de edebilir Tanrıça da yapabilir. Ne tür kelimeler kullanmanız gerektiğini ve bunları hangi anda dile getirmeniz gerektiğini iyi bilmelisiniz. Aksi halde kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz. Yanlış zamanda yanlış şeyler söylerseniz o an erkeğiniz size bunu çaktırmayabilir ama inanın tam da o anda beceriksiz küçük bir kadın olduğunuzu düşünüyor olacaktır.’

Telif hakkı nedeniyle Yataktaki Kraliçe kitabındaki sevişirken söylenen ateşli sözler listesini burada paylaşamıyoruz ama e-kitabı incelemek ve okumak isteyenler yazımızın sonunda vereceğimiz linki tıklayarak kitabı indirip okuyabilirler.

Sevişirken Söylenen Ateşli Sözler için Örnekler

Yataktaki Kraliçe kitabındaki liste gibi hazır cümleler veremeyecek olsak da belli başlı aşk doktorlarının önerilerinden yola çıkarak bu sözlerin ne gibi mesajlar barındırması gerektiğini aktarabiliriz. Kurmanız gereken cümlelerin temel mantığını kaptıktan sonra siz de kendinize has, özel sözler yaratabilirsiniz.

Aşk doktorları der ki;

  • Kuracağınız cümleler her şeyden önce partnerinizin zevkine hitap etmelidir. Romantik biriyse soft ve duygu yüklü cümleler duymaktan zevk alacaktır. Romantizmle alakasız bir kişilikse, sert ve Dirty Talking sınıfına giren cümleler duymaktan hoşlanacaktır.
  • İlişkinizde her ikinize de hayli keyif vermiş bir ana gönderme yapan cümleler her iki tarafa da o güzel bir hatırlatma olacağı için bu tip detayları seks anında kullanmak haz artırıcı etki yaratacaktır.
  • Sizin mizacınızdan hiç beklenmedik ama beğenebileceği bir cümle duyması onu hem şaşırtacak hem de haz yaşatacaktır.

Sevişirken söylenen ateşli sözler, argo sevişme sözleri ve dahası için tavsiyemizdir Yataktaki Kraliçe kitabına göz atın. Cinsel yaşamınıza ivme kazandıracak bu ateşli sözler partnerinizin çok hoşuna gidecektir.

Yataktaki Kraliçe Kitabı