Terazi Burcu 2020 Yorumu

Terazi Burcu 2020-2020 Terazi burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Terazi Burcu 2020 İş Hayatı

Terazi burcu 2020 iş hayatı biraz kötü geçebilir. Özellikle 23 Eylül ve 10 Ekim arasında doğan Teraziler için iş hayatı biraz kötü olabilir.

Bu tarih aralığında doğmuş ve kendi işletmesinin sahibi olan Teraziler, iş yaşamlarına biraz daha düzen getirmeliler. Varsa ortaklarını dinlemeli ve onların fikirlerinden faydalanmalılar. Zihninizin bulanık olduğu bir dönemde başkalarından öneri almaktan çekinmeyin.

Çalışan konumundaki Teraziler için kariyerlerinde hızlı bir çıkış yapacakları söylenemez ama aksi yönde bir düşüşten de bahsedilemez. Bu sene sizin için kötü olacak tek şey işinize olan motivasyonunuzun azalması olacak.

İşsiz Teraziler sevecekleri işi bu sene bulabilirler ya da kendi işlerini kurabilirler.

Terazi Burcu 2020 Aşk Hayatı

Terazi Burcu 2020 aşk hayatı hareketli olacak. Karşı cinsin ruhundan anlayan tavırlarınız artıkça ve siz bunu devam ettirdikçe karşılığını bulacaksınız.

Karşı cinsin hayranlığını ve size duyduğu özlemi artıracak biçimde geri adımlar atabilirsiniz. Böylece hem gizeminizi korumuş hem de özlem duymasını sağlamış olursunuz.

Terazi denge burcudur ama bu onların dengeyi temsil ettiği anlamına gelmez. Aksine, bazen aşırı kararsız olabiliyorsunuz. Buna bir son verecek olursanız aşk hayatınızın da hayli düzene girdiğini göreceksiniz.

Bu sene aşkın meyvesi bir bebek sahibi olmak isteyen Teraziler olacak. Çoğu buna sahip olacak, bir kısmı ise bu hisse kapılarak yanlış zamanda bebek sahibi olma hatasına düşmeyecek.

Terazi Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Terazi Burcu 2020 tılsımlı görevi ‘İnanmak’. Kast ettiğimiz dini inanç değil. Kendine inanmak!

Kendinize olan inancınız arttıkça kendinize duyduğunuz sevgi ve güven de artacak. Böylece hayatın getirdiklerini kolayca sahiplenebilirsiniz. Burcunuza bahşedilmiş mucizeleri yakalayabilmeniz için buna ihtiyacınız var.

Bu mucizeler 2020’de 2 kez görülecek. İlki Eylül ayı sonu gibi ikincisi ise 02 Aralık 16 Aralık tarihleri arasında görülebilir.

Tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin ve bu tarihlerde olup bitenlere dikkat edin. Hayatınızın mucizesini bu günlerde yakalayabilirsiniz.

Terazi Burcu 2020 Sağlık Durumu

Terazi Burcu 2020 sağlık durumunda ciddi olmayan ama bakım gerektiren rahatsızlıklar yaşayabilir. Parmak uçlarında ya da avuç içlerinde kaşıntılar görülebilir. Alerjik bir bünyeye sahipseniz deterjan, sıvı sabun, çamaşır suyu gibi kimyasalı bol maddelerden uzak durun.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***

20 Thoughts to “Terazi Burcu 2020 Yorumu”

 1. Selin

  Merhaba;
  9/10/1994 İstanbul doğumluyum . Saat 13.15 te doğmuşum.Kariyer ve aşk hayatım ilgili bilgi verebilir misiniz?

  1. Mutlu Yazar

   Şans çizginiz yükseliyor 2019’da. Bu da hayatınızın her alanında olumlu gelişmeler olacağının göstergesi. Kariyer, aşk vs…

 2. nur

  15.07.2000 saat 12.00 doğumluyum. Eğitim hayatım nasıl olacak.İstediğim üniversiteyi kazanabilecek miyim ?

  1. Mutlu Yazar

   İstediğiniz üniversiteyi kazanabileceksiniz büyük ihtimalle. Şimdiden hayırlı olsun. Sevgiler,

 3. Jale

  08.10.1965 jale doğum saatim 12.45 2020 de yuva kurabilecekmişim evlilik varmi

  1. Mutlu Yazar

   2010 kişisel haritalarınız henüz netleşmedi ama 2019’da evlilik görünmüyor bunu söyleyebiliriz. Başka bir yorumunuzda bela okumuşsunuz sebebi nedir hanımefendi?

   1. Jale

    Bir arkadaşıma evlilik görünmüyor demissiniz o arkadaşım 29 ekimde evlendi bana da söyleyince acaba herkese mi soyluyor dedim kırdıysam özür dilerim hayırlı kandiller

    1. Mutlu Yazar

     Yıldız haritaları, kişinin an be an yaptığı hamleler neticesinde ani ya da yavaş değişimler gösterebilir Jale Hanım. Tıpkı kader gibi. Kaderini değiştirmek gibi. Örneğin bir düşünce kalıbınızı zihninizde yok edersiniz peşinden şans çizginizde ani yükselme olur. Ya da iniş olur. Bunun gibi yüzlerce seçenek var.

 4. Jale

  2019 iş hayatım işe girecekmiyim evlilik tarihini soylermisin 08/10/1965 saat 12 45 de cuma günü dogmusum

  1. Mutlu Yazar

   İşe girebileceksiniz ama evlilik görünmüyor.

 5. Jale Eren

  6 Nisa’n 1980 Bakırköy akşam 19 30 yükselenim terazi sanırım ,önümüzdeki yıllarda iş hayatı nasıl olacak merak ediyorum iyi çalışmalar dilerim

  1. Mutlu Yazar

   Merhaba, iş hayatınızda gitgide artan bir başarı grafiği görülüyor. Özellikle Şubat ayı gibi yükselişi hissetmeye başlayacaksınız.

 6. Nurdan

  Merhaba
  Doğum günüm 05/10/1990
  Saati: 04:46
  Aşk iş ve aileyle ilgili bilgilendirirseniz sevinirim.
  Sevgiler.

  1. Mutlu Yazar

   Şans çizginiz her açıdan yükselişte. Haliyle aşk, iş, sağlık tüm alanlarda iyileşmeler görülecek. Sevgiler,

 7. serap

  19.10.1973 doğum saati 07-08 çifteler Eskişehir iş hatım hakkında yorum istiyorum teşekkürler

  1. Mutlu Yazar

   İş hayatınızda inişler de çıkışlar da görülecek. Fakat genel olarak iyi ve sizi memnun kılan bir dönem geçireceğiniz görülüyor.

 8. Bibinya

  18. 09. 1995 saat 13 30 civari

  1. Mutlu Yazar

   2020 Terazi burcu kişisel astroloji yorumu henüz yapamıyoruz çünkü haritalarınız netleşmedi. Sadece genel yorumla idare edebiliyoruz şu an. arzu ederseniz 2018 yorumunuz altına sorun, 2018 için cevap verelim. Sevgiler,

 9. emine ünal

  10.10.1980 saati bilmiyorum

  1. Mutlu Yazar

   Spesifik sorunuzu sormamışsınız, aşk hayatınızı sorduğunuzu farz edelim. 2018’de Ocak ayı sonu gibi güven problemi yaşamanıza neden olacak şeyler olabilir ama bu durum uzun sürmeyecek. Çünkü Şubat ayı ortasında ilişkinizin seyri mutlu görünüyor. Yıl sonuna kadar iniş çıkışlar olsa da genel olarak iyi bir gidişat görülüyor.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.