Umursamaz erkek nasıl yola getirilir tüm cevaplar burada! Hayli işe yarayan, kolay taktikleri okuyucumuz olan hanımlarla buluşturuyoruz.

Önce hangi kategoride olduğunuza bakalım. Umursamazlığından şikayetçi olduğunuz erkek

  1. ilgi duyduğunuz ama bir türlü ilgisini çekemediğiniz bir erkek olabilir,
  2. Umursamaz tavırlar sergileyen bu erkek sevgiliniz olabilir,
  3. Kocanız olabilir.

Hangi kategoride olursanız olun umursamaz erkek nasıl yola getirilir konusunda bu yazıda herkes için çözüm var. Uygulamanız gereken taktikler üç aşağı beş yukarı aynı olacak ama elbette ki onla aranızdaki ilişkinin biçimine göre bu uygulamalarda birazcık değişiklik olabiliyor.

Umursamaz Erkek Nasıl Yola Getirilir Taktikler Nelerdir?

Umursamaz erkek nasıl yola getirilir? Öncelikle, onun umursamazlığını yok etmek için bir iki hamle yaptıktan sonra anında düzelmesini beklememeniz gerekiyor. Aksi halde hayal kırıklığına uğrayarak amacınızdan sapabilirsiniz. Asla vazgeçmeyin! Çünkü belli bazı metotları, bir süreliğine yılmadan uygulayacak olursanız istediğiniz amaca ulaşmanız mümkün olacak.

Doğru hamleleri doğru zamanda yapmanız gerekiyor. Peki bu doğrular neler?

Bu doğruların neler olduğuna dair açıklayıcı bilgiler paylaşan e-kitapları indirip okuyabileceğiniz linkleri paylaşacağız. ilişki uzmanlarının insan psikolojisinin zaaflarından yola çıkarak tespit ettikleri davranışların neler olduğunu anlatan bu kitaplar sayesinde sizi umursamayan bir erkeği peşinizden koşar hale getirmeniz oldukça kolay. ihtiyacınız olan tek şey bu sırların neler olduğunu keşfetmek!

Umursamaz Erkek Nasıl Yola Getirilir e-Kitabı indir

Bu konuda size tavsiye edeceğimiz e-kitapları indirin ve önerilen uygulamaları sabırla yapın. Bir süre sonra ektiğiniz tohumların yeşermeye başladığını ve hedefinizdeki erkeğin etrafınızda fır döndüğünü siz de göreceksiniz.

Bahsettiğimiz kitaplar şunlar;

  1. Onu Elde Et /ilgi duyduğu erkeği henüz elde edememiş ve onun umursamaz tavırlarına maruz kalanlar için
  2. Onu Elde Tut /Sevgilisi olan erkeğin umursamaz tavırlarına maruz kalanlar için
  3. Kocanın Kalbine Gir /Kocasının umursamaz tavırlarına maruz kalanlar için

Genellikle kadın erkek ilişkileri üzerine araştırmalar yapıp, bu araştırmaları sonucunda metodolojiler kitapları oluşturan Mojo akademi & E-Kitap Dünyası Ar-GE tarafından hazırlanmış bu kitaplar erkekler hakkında bilmediğiniz pek çok sırrı keşfetmenizi sağlayacak. Ona nasıl davranmanız gerektiğini sıralı metotlar halinde aktaran bu kitaplar sonrasında ilişkiniz muhteşem bir ivme kazanacak ve zamanında sizi umursamayan o erkeğin etrafınızda 4 dönüyor olmasını şaşkınlıkla izleyeceksiniz.

Sizi umursamayan erkekle olan ilişkinizin durumuna göre, aşağıda uygun olan kitabı seçin ve indirip okumak için üzerine tıklayın.

  1. https://onueldeet.com  -ilgi duyduğunuz ama bir türlü ilgisini çekemediğiniz erkek için
  2. https://onueldetut.com -sizi umursamayan sevgiliniz için
  3. https://kocaninkalbinegir.com -sizi umursamayan kocanız için

“Umursamaz erkek nasıl yola getirilir” konusunda bu kitaplardan öğreneceğiniz metotlar çok işinize yarayacak.