Ünlülerin doğal güzellik sırları neler? Hepsi bu yazıda! Fahriye Evcen, Serenay Sarıkaya, Neslihan Atagül Doğulu, Ebru Şallı, Julia Roberts.

Muhteşem güzellikteki bu kadınların güzelliği büyük oranda genetik faktörlere bağlı fakat artık herkes biliyor ki; Vasat güzellikteki bir kadın da bir miktar çaba ve doğru yöntemlerle bambaşka bir kadına dönüşebiliyor. Hayli kilolu olan şarkıcı Linet sıkı bir rejime giriyor kalem gibi bir kadın oluveriyor, yüzü güzel ama havası eksik Tuğba Büyüküstün basit bir saç kesimiyle enfes bir kadına dönüşüyor, yaklaşık 1 saat süren kaş tasarımıyla yüz ifadesini tamamen değiştiren yüzlerce kadın görülüyor. Yani demek istiyoruz ki doğru noktalara parmak basılırsa bir anda bambaşka bir kadın olabilirsiniz!

Lafı daha fazla uzatmadan ünlülerin doğal güzellik sırları hakkındaki detayları verelim.

Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları ve Tüyoları

Ebru Şallı

Ebru Şallı, spora günde iki saat ayırmayı asla ihmal etmiyor ve çiğ semiz otu yiyor. Kalıplaşmış alışkanlıkları arasında yatmadan önce makyajını mutlaka temizliyor olması, düzenli cilt bakımı yaptırıyor olması, vücuduna kese yaptırmayı ihmal etmemesi gibi detaylar bulunuyor.

Fahriye Evcen

Yaş maya maskesinin cildine çok iyi geldiğini söylüyor. Güzelliğini belirgin hale getiren detayın, dolgun elmacık kemikleri olduğunu düşünüyor. Yüz egzersizleri ve yüz yogası yapıyor.

Serenay Sarıkaya

Muhteşem incecik bir vücuda sahip olan Sarıkaya güzellikte genetik faktörlerin önemli olduğunu ama kişinin belli bir çabayla kendini başka bir kadına dönüşebileceğini vurguluyor. Saçları ve cildinin bakımı için suyla sık temas etmek gerektiğini yani temizliğin en önemli etken olduğunu ve çok tuzlu olmayan deniz suyunun iyi geldiğini söylüyor.

Neslihan Atagül

Cildinin güzelliği için elma yemeyi hiç ihmal etmediğini ve koladan uzak durulması gerektiğini belirtiyor. Doğal güzellerimizden olan Atagül kaşlarını aldırmıyor. Doğal güzelliğin önemli olduğunu düşünen ünlülerimizden kendisi. Gözlerinin çekikliği onun güzelliğine güç katan en önemli detaylardan.

Melisa Aslı Pamuk

Saçlarını hiç ihmal etmiyor. Gür saçları ve dolgun dudakları fiziksel açıdan en dikkat çeken iki detay. Estetik müdahalesi yok, yani doğuştan gelen bir güzelliğe sahip. Ekstra bir şey yapmaya gerek duymuyor.

Çağla Demir

Burundan estetik operasyonu olan bu güzel kadın, kendini oluşturabilmiş güzellerimizden. Yüzüne en uygun saç modelini kullanmanın çok önemli olduğunu söylüyor. Çok haklı.

Azra Akın

Bol bol su içmenin ve cildini nemlendirmenin kendisi için çok önemli olduğunu vurguluyor. Maneviyatın da güzelliği oldukça etkilediğini keşfetmiş olan dünya güzelimiz huzurun ve mutlu hissetmenin bir kadının güzelliğini oldukça etkileyen faktörler olduğunu söylüyor.

Ceyda Düvenci

Maydanoz yerim. Güneşten korunurum. Meyve, sebze kabuklarını yüzüme sürerim. Muhteşem bir doğal bakım… diyor.

Deniz Uğur

Günde birkaç bardak süt içmenin cildini güzelleştirdiğine inanıyor.

Selma Ergeç

Soğuk suyun gücünden faydalanan Ergeç, kan dolaşımını hızlandırmanın etkisini cildinde hemen fark ettiğini belirtiyor. Sofra balının da cildi için kullandığı doğal güzellik yöntemlerinden olduğunu belirtiyor ve her şeyden önce kendinizi sevin kozmetik ürünlerinden çok daha faydalı oluyor diyor.

Ebru Akel

Ebru Akel de soğuk suyun gücünden faydalanan ünlülerden. İlginç olan, gözaltı şişlikleri ve morlukları için hemoroit (basur kremi) kullanıyor. Her gün 3 litre su içiyor.

Gamze Özçelik

Gamze Özçelik cildin günlük temizlenmesine çok önem veriyor ve periyodik olarak da bakım yaptırıyor. Daha çok saçlarına özendiğini söyleyen Özçelik, çok iyi saç bakım ürünleri seçtiğini belirtiyor.

Aşkın Nur Yengi

Yüzünü temizlerken soda kullanan Yengi, bol su tüketmeyi ve meyve/sebzenin gücünü önemsiyor.

Nükhet Duru

Günde bir litre maydanoz suyu içiyor.

Didem Uzel

Güzellik sırları içerisinde her daim doğal ürünleri tercih eden Uzel, güneşten korunmaya önem veriyor, koruyucu kremler kullanıyor ve periyodik olarak hamama gidip kese yaptırıyor.

Yeşim Salkım

Salkım, zeytinyağlı sabun kullanarak ardından da soda ile yüzüne masaj yapıyor. Son olarak da acıbadem kremi kullanıyor.

Yabancı Ünlülerin Güzellik Sırları

Cameron Diaz

Çamur ve lavanta maskesi kullanıyor.

Julia Roberts

Delicesine egzersiz yapıyor, kendi imalatı olan ekmeği yiyor, hazır ekmeği asla evine sokmuyor.

Michelle Pfeiffer

Deniz mahsulleri, beslenme alışkanlıklarında en başta bulunuyor. Meditasyonla güzelliğini arttıran egzersizler yapıyor.

“Ünlülerin doğal güzellik sırları” bunlardı. Daha güzel olmak için tüyolar listenize eklenecek faydalı detaylar bulmuşsanız ne mutlu bize. Sizin de kendinize has metotlarınız varsa aşağıdaki yorum kısmından yazabilir ve hemcinslerinize fikir verebilirsiniz.