Muhteşem bir proje..! Özellikle gençlere vizyon aşılayan, özgüveni ve farkındalığı arttıran bu tip projeler belkide asıl ihtiyacımız olan şeydir.! 

harika projeleri hayata geçirmeye doymuyor. Bakanlık tarafından desteklenen projenin detayları şöyle;

‘Yaşam Koçumla Umutlu Geleceğe’ projesinde, gençlerin geleceğe daha umutla bakabilmeleri için eğitim ve yaşam koçları ile 50’si erkek, 30 genç kız ile bir araya geldi. Gençlerimizin manevi değerlerinin yüksek olması insani, ahlaki, milli değerlerine sahip bireyler olması yönünde çalışmalar yapıldı. Bakanlığın web sayfasından yaptığı duyuruda, amaçlarının kendi ve ülkelerinin geleceğinde söz sahibi, yenilikçi,  girişimci ve özgüven sahibi bireyler olmalarının amaçlandığı belirtildi.

10-20 yaş arası erkek ve kızlarımızın katıldığı projenin kapanış töreni Manisa Öğretmenevi Konferans Salonunda yapıldı. Bir yıldır devam eden bu projede yer alan Manisa Sancak Spor Kulübü ve Gençlik ve Spor Bakanlığı bu tür projelerin ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Milli ve manevi değerlere duyarlı gençler yetiştirmenin önemi vurgulanırken bir yıl boyunca yapılan etkinliklere katılım gerçekleştiren gençlere sertifikaları ve ödülleri dağıtıldı.