Yengeç Burcu 2020-2020 Yengeç burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Yengeç Burcu 2020 Aşk Hayatı

Yengeç Burcu 2020 aşk hayatı biraz hüzünlü bir seyir halinde olabilir. Geçmişe dönük aşk kırıklıklarınız varsa bunlar aklınızda yeniden yeşerebilir.

Yengeçler bu yıl genel olarak geçmişe dönük yaşayan bir ruh haline girecek. Eski defterleri açacak, anılarda boğulacak ve nedense hüzünlü olmayı seçecek. Diğer taraftan da az sayıda bazı Yengeçler geçmişle hiç vakit kaybetmeyip anın tadını çıkarma yolunu seçecek. Yeni ilişkilere ya da var olan ilişkisinde yeniliklere yer verecekler.

Evli Yengeçler için de aynısı geçerli. Özellikle evliliklerinin ilk yıllarında olan olaylara takılabilir ve eşinize bunların lafını ederek münakaşa ortamı yaratabilirsiniz. Eğer içinizi boşaltacaksa yapın gitsin! Münakaşadan kaçarak ilişki yaşanmıyor ama ayarı da tutturmak lazım.

Sevgilisi olanların daha rahat bir aşk yaşamı olacak. Eğlence ve enstantane odaklı bir aşk hayatınız olabilir bu sene.

Yalnız Yengeçler ise adı konmayacak ilişkiler yaşayabilirler.

Yengeç Burcu 2020 İş Hayatı

Yengeç burcu 2020 iş hayatında hızla güçleneceği olaylar yaşayacak. Özellikle büyük kitlelere hitap eden bir şirkette çalışanlar ya da bu şirketleri yönetenler ve yine büyük kesimlere yönelik yatırım yapan patronlar oldukça iyi paralar kazanabilirler.

Yatırımcı ve girişimci kimliği olan Yengeçlere şans bu sene de gülecek. Fakat sahip olduğunuz ekipte yenilemelere gitme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Var olan yatırımlarınıza yenilerini ekleyecek bilir kişilerle iş birliği yapabilirsiniz. Bu insanları iyi seçmeye dikkat edin!

İş arayışında olan Yengeçler bu sene hayallerindeki işi bulabilir ya da kendi işletmelerini kurabilirler.

Yengeç Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Yengeç burcu 2020 tılsımlı görevi ‘Barış’. Kendi hayatınızda ya da çevrenizde barış getirilmesi gereken ve sizin müdahale edebileceğiniz ne varsa el atın. Barış yaratın! Böylece burcunuza bahşedilmiş mucizelerin hayatınıza akmasını sağlamış olacaksınız.

Mucizeler bu sene 3 kez yaşanacak. İlki 06 Mart 13 Mart arası, ikincisi 18 Eylül 24 Eylül arası, üçüncüsü de 11 Kasım gibi olabilir. Bunu söylemekten neredeyse bıkacağız ama 11 Kasım’ın sizin için farklı bir anlamı olmalı. Parıldayan dönemlerinizde son 4 yıldır hep 11 Kasım tarihi görüldü. Hayli ilginç bir vakadır bu. Belki de hayatınızın aşkının doğum günüdür 11 Kasım. Kim bilir!

Bu tarihlere dikkat etmenizi öneriyoruz, tılsımlı görevinizi uygulamayı da yıl boyunca unutmayın ve mucizelerinizin yaşamınıza doğru akmasını sağlayın!

Yengeç Burcu 2020 Sağlık Durumu

Yengeç burcu 2020 sağlık durumu çok ama çok iyi olacak. Yalnız göz ve diş problemlerine dikkat etmeniz de fayda var. Ciddi bir rahatsızlık görülmüyor ama ileriki yıllarda geri dönülemez sorunlar yaşamamanız için tedbirli olun. Gözleriniz ve dişlerinizle ilgili vücudunuzdan ufak bir belirti alırsanız ihmal etmeden bir uzmana görünün.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog kayıt

***