Yeni tanıştığın birini etkileme yolları nelerdir sıralıyoruz. Yapılması ve yapılmaması gerekenler. Onu etkilemenin kolay yollarını keşfedin.

Yeni tanıştığınız kişi bir karşı cins de olabilir ya da bir iş görüşmesi nedeniyle bir araya geldiğiniz yeni biri de! Hiç önemli değil çünkü yeni tanıştığın birini etkileme yolları olarak vereceğimiz taktikler kısmen genel kısmen spesifik olacak ve çok işinize yarayacak.

Yeni Tanıştığın Birini Etkileme Yolları 1

Yeni tanıştığın birini etkileme yolları üzerinde ilerlerken öncelikle fiziksel izlenime önem vermelisiniz. Saçınız, başınız, giyiminiz, ayakkabılarınızın temizliği, el ve tırnak bakımı…vs. gibi tüm detaylar bu kategoriye girer.

Ruh halinizin aynasıdır fiziksel görünüm. Derbeder bir ruh haline mi sahipsiniz, sefil mi, dinç ve canlı mı, moralsiz mi moralli mi? Hepsinin ip uçlarını karşı tarafa verir. Yeni tanıştığınız birini etkileme yollarında karşı tarafa yansıtmanız gereken ilk şey moralli ve canlı olmaktır. Çünkü aksi yönde bir ruh haline sahip biri karşısındaki kişi için çekici görünmeyecektir.

Yeni Tanıştığın Birini Etkileme Yolları 2

Fiziksel izlenimden sonra sıra duygusal izlenime gelir. Çevrenizdeki diğer kişilere ve etkilemek istediğiniz o özel kişiye karşı sergilediğiniz tüm bakış, ses tonu, tavırlar, edalar karşınızdaki kişide bırakacağınız duygusal izlenimi belirler. Kibar biri misiniz, kaba mı? Naif bir kişilik misiniz yoksa hırçın mı? İçinizde küçük bir şeytan var mı yoksa tam bir melek misiniz? gibi izlenimler, tanışmanızın ilk anlarından görüşmenizin son anına kadar onun nazarındaki durumunuzu belirleyecek en önemli faktörlerdendir. Yeni tanıştığın birini etkileme yollarında ilerlerken mutlaka bırakmanız gereken imaj, naif ve iyi kalpli bir insan izlenimidir.

Yeni Tanıştığın Birini Etkileme Yolları 3

Göz temasını korumalısınız. Fakat bunu yaparken saniyeler boyunca uzun uzun bakma yolunu seçmeyin. Gerektiği kadar bakın, uygun zamanda gözlerinizi başka yöne kaydırın. Örneğin; Ona yönelik bir şey söylüyorsanız ya da o kişi size bir şeyler anlatıyorsa göz temasınızı koruyun. Çevrenizde başkaları varsa ve söz onlara geçmişse etkilemek istediğiniz kişiyle olan göz temasınızı sonlandırıp konuşan diğer kişiye bakın.

Yeni Tanıştığın Birini Etkileme Yolları 4

Yeni tanıştığın birini etkileme yollarında 4. adım soru sormaktır. Duruma uygun özel sorular sorun. Onun dünyasına karşı ilgili olduğunuzu ona hissettiren nazik sorular olsun. Örneğin; Etkilemek istediğiniz bu kişi, karşı cinsten biriyse ve amacınız onla flört etmek ise hayata dair onun bakış açısını anlamaya yönelik özel sorular sorabilirsiniz.

Görüşmede olduğunuz kişi işle ilgili bir nedenle sizleyse ‘İşinizi çok severek yapıyor gibi görünüyorsunuz. Sizi motive eden ilk sıradaki şey nedir?’ gibi bir soru hem duruma son derece uygun hem de gayet etkileyici bir sorudur.

“Yeni tanıştığın birini etkileme yolları” konusunda aradığınız şey gönül ilişkileri üzerine ise Onu Elde Et isimli e-kitaptaki metot ve taktikler size hayli yardımcı olabilir. Kitabın erkek ve kadın okuyucular için 2 ayrı versiyonu bulunuyor. Kadın okuyucular buradan erkek okuyucular ise buradan kitabı indirebilirsiniz.

onu elde et kitabı