Zerrin Tekindor sergilerini kaçırmamalısınız! Onun muhteşem tablolarını en kısa zamanda görmeli ve masalsı kadınlarıyla mutlaka tanışmalısınız.

Tiyatrocu kimliğiyle daha çok tanınan ve büyük bir kesim tarafından çok sevilen Zerrin Tekindor ressam kimliği ile de uzun yıllardır büyük beğeni topluyor. Kendine has üslubuyla resmettiği orijinal kadınları sanat severleri büyülüyor, Zerrin Tekindor sergi ve tabloları her seferinde büyük bir kalabalık ağırlıyor.

Zerrin Tekindor’un ressamlığı, şekil bozumuna uğramış bir üslupla muhteşem güzellikteki kadınlar resmetmeyi seven Egon Schiele’nin ressamlığını hatırlatıyor ama yanlış anlaşılmasın sadece ressam bakışını hatırlatıyor. Ürettiği resimler ve yorumu bambaşka bir özgünlüğe sahip.

Zerrin Tekindor Sergi

Zerrin Tekindor Sergi Programı

Son olarak 2016’da Haziran ayında Stuttgart Sanat Fuarında, 30 Kasım-4 Aralık tarihleri arasında da Aqua Art Miami Sanat Fuarına katılan Zerrin Tekindor sergi programı 2017 yılında nasıl seyir edecek henüz belli değil ama programı netleşir netleşmez bu yazımızda bir güncelleme yaparak takipçilerini haberdar edeceğiz.