Koç Burcu 2020-2020 Koç burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Koç Burcu 2020 İş Hayatı

Koç Burcu 2020 iş hayatında hiç ummadığı olaylar yaşayabilir. Global seviyede yaşanan ve tüm dünya vatandaşlarının etkilendiği hızlı değişimler en çok sizi etkileyecek. Para ve iş dünyasındaki dalgalanmalar 2020’de en çok Koç burcunda etkisini gösterecek.

Küresel firmalarda çalışan Koçlar, bulunduğu firmanın başka bir ülkesinde ki şubesine geçiş yapmak isteyebilir fakat yurtdışındaki yaşama ayak uydurmak konusunda endişe duyanlarınız olabilir.

İşletme sahibi ya da üst düzey yönetici olan Koçlar bu sene hayli dingin ve huzurlu bir yıl geçirecek. Oluşturdukları sistemde birkaç rötuş yapmak dışında belki de hiçbir uğraşta bulunmaları gerekmeyecek. Bu cümlelerimiz elbette ki bugünün işini yarına bırakmayan ve şu ana kadar tüm düzenlemelerini yapmış Koçlar için geçerli. Tembel sınıfına giren yönetici Koçlar için aynı huzuru ve dinginliği yaşayabileceklerini söyleyemeyiz.

İşsiz Koçlar için yılın ilk çeyreğinden sonra umut var. Yani Mart ayı sonrası gibi bir iş bulabilirler.

Koç Burcu 2020 Aşk Hayatı

Koç Burcu 2020 aşk hayatı biraz kötü geçebilir. Kimi Koçlar için aşka karşı hissiyat kaybettikleri bir sene olabilir. Bu durum yılın yarısına kadar böyle devam edebilir.

Geride kalan diğer Koçlar ise aşkta harika bir ivme yakalayabilir. Bu ayrımı şuna göre yapıyoruz; Mart ayı içerisinde doğanlar aşkta şansız, diğer Koçlar ise şanslı olacak.

Koç Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Koç burcu 2020 tılsımlı görevi ‘Sadelik’. Hayatınıza sadelik getirmeniz size çok iyi gelecek. Her alanda! Gardırobunuzdan tutunda arkadaş çevrenize kadar her alanda sadeleşmeniz gerekiyor. Kullanmadığınız ama dolabınızda yer kaplayan kıyafetleri ihtiyaç duyacak birilerine verin. Gereksiz arkadaşları da! Bırakın, onlara ihtiyaç duyabilecek birilerine yarasınlar.

Böylece zihninizde, özünüz için daha çok yer açılacak ve 2020 yılında burcunuza bahşedilen mucizeleri yakalama şansınız olacak.

Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2020 yılında 2 kez yaşanacak. İlki Haziran ortası gibi, ikincisi ise 14 Aralık-18 Aralık arası olabilir.

Tılsımlı görevinizi unutmayın, verdiğimiz tarihlere dikkat edin ve burcunuzun yıldız haritasında görünen pırıltılı döneme sebep olacak mucizeleri hayatınızda yeşertin.

Koç Burcu 2020 Sağlık Durumu

Koç Burcu 2020 sağlık durumu için ciddi bir rahatsızlıktan bahsedilemez fakat bazı moral bozuklukları yaşanabilir. Sebebi belirsiz gibi görünen moral düşüklüklerinin geçmişle ilgisi olabilir. Tılsımlı görevde bahsettiğimiz sadeleşme bu aşamada da işinize yarayacak. Geçmişe yönelik sadeleşmeniz, kızgınlık ve kırgınlıklarınıza sebep olanları affederek zihninizi boşaltmanız gerekiyor. Güzel günlerinizi ve tatlı anıları hatırlatan eski bir dostla zaman geçirmek de moral düşüklüğünüz olacağı dönemlerde size iyi gelecektir.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog kayıt

***