Kategoriler
2020 Burç Yorumları

Koç Burcu 2020 Yorumu

Güncellendiği tarih 16.03.2020 saat 11:58

Koç Burcu 2020-2020 Koç burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Koç Burcu 2020 İş Hayatı

Koç Burcu 2020 iş hayatında hiç ummadığı olaylar yaşayabilir. Global seviyede yaşanan ve tüm dünya vatandaşlarının etkilendiği hızlı değişimler en çok sizi etkileyecek. Para ve iş dünyasındaki dalgalanmalar 2020’de en çok Koç burcunda etkisini gösterecek.

Küresel firmalarda çalışan Koçlar, bulunduğu firmanın başka bir ülkesinde ki şubesine geçiş yapmak isteyebilir fakat yurtdışındaki yaşama ayak uydurmak konusunda endişe duyanlarınız olabilir.

İşletme sahibi ya da üst düzey yönetici olan Koçlar bu sene hayli dingin ve huzurlu bir yıl geçirecek. Oluşturdukları sistemde birkaç rötuş yapmak dışında belki de hiçbir uğraşta bulunmaları gerekmeyecek. Bu cümlelerimiz elbette ki bugünün işini yarına bırakmayan ve şu ana kadar tüm düzenlemelerini yapmış Koçlar için geçerli. Tembel sınıfına giren yönetici Koçlar için aynı huzuru ve dinginliği yaşayabileceklerini söyleyemeyiz.

İşsiz Koçlar için yılın ilk çeyreğinden sonra umut var. Yani Mart ayı sonrası gibi bir iş bulabilirler.

Koç Burcu 2020 Aşk Hayatı

Koç Burcu 2020 aşk hayatı biraz kötü geçebilir. Kimi Koçlar için aşka karşı hissiyat kaybettikleri bir sene olabilir. Bu durum yılın yarısına kadar böyle devam edebilir.

Geride kalan diğer Koçlar ise aşkta harika bir ivme yakalayabilir. Bu ayrımı şuna göre yapıyoruz; Mart ayı içerisinde doğanlar aşkta şansız, diğer Koçlar ise şanslı olacak.

Koç Burcu 2020 Tılsımlı Görevi

Koç burcu 2020 tılsımlı görevi ‘Sadelik’. Hayatınıza sadelik getirmeniz size çok iyi gelecek. Her alanda! Gardırobunuzdan tutunda arkadaş çevrenize kadar her alanda sadeleşmeniz gerekiyor. Kullanmadığınız ama dolabınızda yer kaplayan kıyafetleri ihtiyaç duyacak birilerine verin. Gereksiz arkadaşları da! Bırakın, onlara ihtiyaç duyabilecek birilerine yarasınlar.

Böylece zihninizde, özünüz için daha çok yer açılacak ve 2020 yılında burcunuza bahşedilen mucizeleri yakalama şansınız olacak.

Hayatınıza ivme kazandıracak bu mucizeler 2020 yılında 2 kez yaşanacak. İlki Haziran ortası gibi, ikincisi ise 14 Aralık-18 Aralık arası olabilir.

Tılsımlı görevinizi unutmayın, verdiğimiz tarihlere dikkat edin ve burcunuzun yıldız haritasında görünen pırıltılı döneme sebep olacak mucizeleri hayatınızda yeşertin.

Koç Burcu 2020 Sağlık Durumu

Koç Burcu 2020 sağlık durumu için ciddi bir rahatsızlıktan bahsedilemez fakat bazı moral bozuklukları yaşanabilir. Sebebi belirsiz gibi görünen moral düşüklüklerinin geçmişle ilgisi olabilir. Tılsımlı görevde bahsettiğimiz sadeleşme bu aşamada da işinize yarayacak. Geçmişe yönelik sadeleşmeniz, kızgınlık ve kırgınlıklarınıza sebep olanları affederek zihninizi boşaltmanız gerekiyor. Güzel günlerinizi ve tatlı anıları hatırlatan eski bir dostla zaman geçirmek de moral düşüklüğünüz olacağı dönemlerde size iyi gelecektir.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog kayıt

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Koç Burcu 2020 Yorumu” için 11 yanıt

Merhaba ben Azerbeycan dan yazıyorum sıze 12.04.1995 baku dogumluyum tam dogum satımı bılmıyorum gece yarı 3 den sabaha karsı dogmusum .artık 5 aydır evlıyım fakat hic mutlu deyılım 😞 kocam la ayrılmayı karıyer kurub ayarlarım uzerınde durmak ıstıyorum 🙏acaba 2019,2020 bana ne gıbı guzellıkler suna bılır çok mutsuz 2018 yılı bana hıc ıyı gelmedı

Merhaba Ayşen, hiç vakit kaybetmeden kariyerinize odaklanın. 2019 bu konuda yanınızda olacak gibi görünüyor şansınız iyi. Tüm Azerbeycan’a sevgiler,

İnsanlara mutsuz olacaksınız diyip, mutlu olacak diye yazdıklarınıza daha fazla yorum yapmak neden? Üstüne bir de sabırsızlıkla suçluyorsunuz! Ne yapmalıydık acaba? Mutsuz olacakmışız zaten diyip, şimdiden öldürelim mi kendimizi? Oğlakları yazdığınız gibi( ki sanırım ya siz ya da sevdiğiniz oğlak burcu) diğer burçları da 2022’ye kadar yazar mısınız? Ya da oğlakları da silin! Bu çifte standart neden? Belki 1 tane burcu bile yorumlamasanız o kadar uzun yılları göremiyolar o yüzden yazmamışlar diycez ama fazladan 2 yılı daha yazabilmişsiniz? Bu çiftestandart neden?

Kendinize gelin lütfen! Ücretsiz sunduğumuz ve böylesine vakit alan bir hizmet için hesap verecek değiliz. Arzu ederseniz bu işi ücretli yapanların sayfasına geçiş yapabilirsiniz 1.000-1.500TL ödüyorsunuz istediğiniz zaman istediğiniz yorumu alıyorsunuz.

Merhabalar 🤗Aylardır 2021 yorumlarınızı bekliyorum lütfen yazar mısınız? Ben mart ayı içinde doğan bir koçum yazdıklarınız beni inanılmaz korkuttu aşk hayatı için. Olağanüstü zor bi karar verme aşamasındayım. Mart ayı içinde olanlar için lütfen biraz daha bilgi verebilir misiniz? Çok mu kötü gidecek? hiç iyi günümüz bile mi yok?

Oğlak burcunun 2021 ve 2022 yılı yorumlarını bile yazmışsınız ama diğer burçları yazar mısınız lütfen

selam ben 30.3.1956 hatay altınözü doğumluyum koç burcuyum önümüzdeki aylarda hangi günler parasal yönden şanslıyım .Şans oyunlarına çok ihtiyacım var lütfen bana yardım edin bu konuda ayrıca 2019 dakİ en şanslı günlerimi yazarsanız çok sevinirim Allah sizden razı olsun inşallah NOT DOĞUM SAATİNİ BİLMİYORUM ANNEME SORDUM SABAH OLABİLİR DEDİ ANNEMİN ADI HATİCE

Merhaba Zekiye, astroloji dünyası olarak şans oyunlarından pek medet umulmaması taraftarıyız, siz de bunu aklınızın bir köşesinde tutun lütfen. Şans oyunlarındaki şanslı döneminiz demeyelim buna ama genel olarak şans çizginiz Eylül ayı gibi başlıyor.

İyi günler ,son 2-3 senedir olumsu bir çok şey yaşadım aynı zamanda kendimle ilgili çok şey öğrendim.Önceden pek inanmadığım mistik alanlara çekildim gibi hissediyorum.Bunlarla ilgili hep yazılar okumaya başladım.Ama kendimi mutsuz hissediyorum ,mücadele etmekten yoruldum.Girdiğim her yerde sanki bir savaş veriyorum.Sonuç olarak biraz nefes almak istiyorum ,huzurlu kişilerin arasına girmek istiyorum.Bir de 2017 yazında işe başladım ve bir sene çalıştım ayrıldım,iş konusunda önümüzdeki aylarda fırsat bulma durumum nasıl sizce ? 24.03.1991, 08-00

Merhaba Ozan, ne güzel şeyler bunlar. Kendini keşfetmek, mistik olaylara ilgi duymak… Mistik şeyler hayata ve kendinize dair keşiflerin artmasına yardımcı olur. Mutsuzluğa gelince, üzülmeyin çağın hastalığı bu. Çoğumuz yaşıyoruz. Ve öğreniyoruz ki bizi mutlu edecek tek kişi yine kendimiziz aslında! Mücadele etmekten yorulduysanız mücadelenizin ibresini düşürün. İnanın çok şey değişiyor. “Kendiliğindenlik” bazen bizlerden daha başarılı oluyor. Bırakın bazı şeyleri kendi haline. Birşeyler düzelmeyecekse de en azından ruhani efor sarf etmemiş olduğunuzdan üzüntünüz de düşük olur. Huzurlu kişilerin arasına girmek için bazı kulüp ya da dernekleri takibe alabilirsiniz. Örneğin hobisel uğraşlarla meşgul olan insanlar genellikle huzurlu, mülaim, sessiz, naif insanlardır. Yaklaşın onlara. İş konusunda önümüzdeki aylarda ani bir değişim olacak gibi görünmüyor ama eylül başı gibi iş konusunda sevindirici bir haber alabilirsiniz. Sevgiler,

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.