Oğlak Burcu 2020 Yorumu

Oğlak Burcu 2020-2020 Oğlak burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Oğlak burcu insanı geçtiğimiz yıllarda iç dünyasına dair pek çok değişim ve gelişim yaşamıştı fakat henüz bitmedi. Benzer değişimler 2020 yılında da devam edecek. Önceki yıllarda yaşadığınız değişimler daha çok farkındalık ve kendini keşif üzerine iç dünyanızda sessizce yaşadığınız değişimlerdi ama 2020’da yaşayacağınız değişimlere bu kez dış etkenler destek olacak. Oğlak Burcu 2020 senesinde geleceğine önemli etkilerde bulunabileceği yeni insanlarla tanışacak. Bu insanlar sayesinde keşfedeceğiniz şeylerle gelişiminizi çok daha hızlı yükseltebileceksiniz. Ayrıca bu sene hiç ummadığınız yurtdışı ya da yurtiçi yolculuklara çıkabilirsiniz.

Oğlak Burcu 2020 Aşk

Oğlak burcu 2020 aşk hayatında aşkını evliliğe taşıyanlar olabilir. Evliliklerinin baharında olan Oğlaklar için yüzeye çıkmış bir sorun görülmüyor. Fakat evlilik aşamasına geçmemiş Oğlakların ilişkilerinde bu yıl içerisinde ayrılıklar görülebilir. Yaşadığı aşkı korumaya, bu aşkın ateşini söndürmemeye özen gösterenler bu süreci daha güvenli atlatacak ama diğerleri için aynı şeyi söylemek pek mümkün görünmüyor. Bu nedenlerle, 2019 yılı ya aşkınız için tedbirler alacağınız ya da bekar devam edeceğiniz bir yıl olacak.

Partnerinizin ailesiyle olan ilişkilerinizde de beklenmedik gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler olumlu da olabilir olumsuz da olabilir çünkü yıldız haritanızda bu durum kesin biçimde görülmüyor.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***

Oğlak Burcu 2020 İş Hayatı

Oğlak burcu 2020 iş hayatınız biraz çalkantılı olabilir ama geç kalmadan yapacağınız yıllık iş planları ile karşılaşabileceğiniz aksaklıklara tedbir alarak bu riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. İş veren konumundaki Oğlaklar için farklı iş alanlarına kayma durumu olabilir. Yani; İrili ufaklı yatırımlar, yatay ve dikey büyüme nedeniyle yapılacak ortaklıklar gibi değişimler yaşanabilir.

Çalışan konumunda olanlar için herhangi olumsuz bir değişiklik görülmüyor. Az sayıda Oğlak için ek iş imkanları olabilir. Var olan işinizi aksatmayacak türden freelance çalışma teklifleri gelebilir.

Oğlak Burcu 2020 Yılı Tılsımlı Görevi

Oğlak burcunun 2020 yılı için tılsımlı görevi ‘Süreklilik’. Hayatınızda var olan olumlu şeylerin sürekliliğini sağlamak size pek çok alanda yeni kapılar açacak. İyi şeylerin sürekliliğini sağlamayı becerebilirseniz Oğlak burcuna 2020 yılında bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz. Bu Tılsımlı görevi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi ayağınıza getirin.

Bu mucizeler 2020 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, Kasım ayının başında, ikincisi Aralık ayı sonunda olabilir. Bu tarihlere ve yaklaşık zaman dilimlerine dikkat edin!

Oğlak Burcu 2020 Sağlık

Oğlak burcu 2020 sağlık konusunda çok üzücü olmayan ufak tefek rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Solunum yolları ya da akciğerde hassasiyet görülebilir. Beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirerek direnç arttırıcı besin maddelerine ağırlık vermenizde fayda var.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Mutlu Astroloğa spesifik bir soru sorma hakkınız var! Doğum tarihinizi, yerini, saatini ve hayatınızla ilgili spesifik bir soruyu aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilir, Mutlu Astrologdan kişiye özel astroloji yorumu alabilirsiniz.

“Aşk, iş, evlilik hayatım nasıl olacak?” türü genel ve çok kapsamlı sorular cevaplanmayacaktır!

***

16 Thoughts to “Oğlak Burcu 2020 Yorumu”

 1. Zeynep

  25 aralık 1980 dogumluyum bu yıl ev alma şansım olucak mı

  1. Mutlu Yazar

   Doğum saat ve yerini yazmamışsınız.

 2. Nayme

  8 ocak 1988 dogumluyum oglak yukselen aslan ay burcum basak bu iki yil beni korkutuyor gezegenlerin hepsi oglakta beni nasil etkiler veonumuzdeki zamanda ev sahibi olabilecekmiyim?

  1. Mutlu Yazar

   2019’un sonuna doğru bir ev almak konusunda ciddi atılımlarınız olacak gibi görünüyor.

 3. İsmi lazım değil

  Merhaba ben 17.07.1997 tarihinde doğdum.2029 ve 2020 yıllarında başta eğitim ve iş sahası olmak üzere hayatım nasıl görünüyor?. Ne gibi yenilikler var ? Şimdiden çok teşekkür ederim cevabınız için.

  1. Mutlu Yazar

   Merhaba, 2019 hayatınızı cevaplayalım 2020 kişisel yorumlara henüz bakamıyorum, netleşmediler. 2019’da Mart ayı sonu gibi sevindirici bir gelişme görülüyor. Eğitim ve iş konusunda başarılı hamlelerin insanı adledilebileceğiniz türde göze çarpan bir gelişme bu ve sanıyorum ki yıl boyunca hiçbir sıkıntınız olmayacak.

 4. Nuray

  22 Aralık 1983 04:20(21araligi 22ye bağlayan gece) doğmuşum kimya ogretmeniyim atanmak istiyorum sizce ölümü?

  1. Mutlu Yazar

   Sizce ölümü dediğiniz kısım sanırız ki olur mu yazmak istediniz… Evet atanabilirsiniz, şans çizginiz yüksek görünüyor.

 5. Mücahide

  Meraba benim 8 senedir birlikteliğim var evlilik yolundayız maddi olarak birikimizi yeni yapmak zorunda kaldık erkek arkadşm 3 sene rahatszlğından dolayı yatmak zorunda kaldı. Zor dönem geçirdik ikimizde travma yaşadık resmen Babam da çok inatçı bi insan çok yoruyo insanı madiiyta çok düşkün insanlar eskisi gibi saygı ve sevgi kalmamş kimseler 😶. Sadece merak ettiğim bu evlilik ne zaman olur daha 3 4 sene daha sürer mi 😀😁 çokta anlaşıyoruz bazen atom bombası gibi olsakta alttan alıyoruz birbrimizii Ben ist. 22 Mart 1994 gece 03:30 doğdum erkek arkadaşımda ist. 08 Agustos 1994 -18:30 doğdu. önümüzdeki yıllarda evlilik gibi bir şey var mı haritamızda. Çok mutlu oluruuzz 😇

  1. Mutlu Yazar

   2019 ortalarında evlilik tarihine karar vereceksiniz gibi görünüyor. Şimdiden mutluluklar olsun.

 6. Elif

  28.12.1993 saat 8:58 dogum yeri Almanya Frankfurt. Is hayatim 2019 ve 2020 egnel olarak nasil olucak?

  1. Mutlu Yazar

   Gayet başarılı olacak gibi görünüyor. Arada sırada iniş dönemleriniz olsa da kayda değer bir iniş değil. Motivasyonunuzu kaybedeceğiniz kısa süreli geçişler bunlar.

 7. Sevcan

  2000.23.12 saat 09:30 yada 09:35 bu civarlarda dogdum sordugumda bu saatleri soyluyor annem Azerbaycanliyim Azerbaycanda dogdum.Merak etdiyim su 2019 yilinda ask hayatim genel olarak nasil olacak?simdiden tesekkurler

  1. Mutlu Yazar

   İnişli ve çıkışlı olabilir. Bazı kalp kırgınlıkları yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz! Özellikle yılın orta döneminde bazı üzüntüler yaşanabilir.

 8. İsra

  12 ocak 1988 saat 9.40 Adana. Öğrenmek istediğim şey evliliğimin gerçekleşmesi olucakmı hangi zaman diliminde evleneceğimi merak ediyorum . cevabınız için şimdiden çok teşekkürler…

  1. Mutlu Yazar

   2018 yılının Temmuz ayı gibi büyük bir tören söz konusu olabilir ama bu evlilik midir yoksa nişan ya da söz müdür onu bilemiyoruz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.