Kategoriler
2020 Burç Yorumları

Oğlak Burcu 2020 Yorumu

Güncellendiği tarih 16.03.2020 saat 12:04

Oğlak Burcu 2020-2020 Oğlak burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Oğlak burcu insanı geçtiğimiz yıllarda iç dünyasına dair pek çok değişim ve gelişim yaşamıştı fakat henüz bitmedi. Benzer değişimler 2020 yılında da devam edecek. Önceki yıllarda yaşadığınız değişimler daha çok farkındalık ve kendini keşif üzerine iç dünyanızda sessizce yaşadığınız değişimlerdi ama 2020’da yaşayacağınız değişimlere bu kez dış etkenler destek olacak. Oğlak Burcu 2020 senesinde geleceğine önemli etkilerde bulunabileceği yeni insanlarla tanışacak. Bu insanlar sayesinde keşfedeceğiniz şeylerle gelişiminizi çok daha hızlı yükseltebileceksiniz. Ayrıca bu sene hiç ummadığınız yurtdışı ya da yurtiçi yolculuklara çıkabilirsiniz.

Oğlak Burcu 2020 Aşk

Oğlak burcu 2020 aşk hayatında aşkını evliliğe taşıyanlar olabilir. Evliliklerinin baharında olan Oğlaklar için yüzeye çıkmış bir sorun görülmüyor. Fakat evlilik aşamasına geçmemiş Oğlakların ilişkilerinde bu yıl içerisinde ayrılıklar görülebilir. Yaşadığı aşkı korumaya, bu aşkın ateşini söndürmemeye özen gösterenler bu süreci daha güvenli atlatacak ama diğerleri için aynı şeyi söylemek pek mümkün görünmüyor. Bu nedenlerle, 2019 yılı ya aşkınız için tedbirler alacağınız ya da bekar devam edeceğiniz bir yıl olacak.

Partnerinizin ailesiyle olan ilişkilerinizde de beklenmedik gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler olumlu da olabilir olumsuz da olabilir çünkü yıldız haritanızda bu durum kesin biçimde görülmüyor.

Oğlak Burcu 2020 İş Hayatı

Oğlak burcu 2020 iş hayatınız biraz çalkantılı olabilir ama geç kalmadan yapacağınız yıllık iş planları ile karşılaşabileceğiniz aksaklıklara tedbir alarak bu riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. İş veren konumundaki Oğlaklar için farklı iş alanlarına kayma durumu olabilir. Yani; İrili ufaklı yatırımlar, yatay ve dikey büyüme nedeniyle yapılacak ortaklıklar gibi değişimler yaşanabilir.

Çalışan konumunda olanlar için herhangi olumsuz bir değişiklik görülmüyor. Az sayıda Oğlak için ek iş imkanları olabilir. Var olan işinizi aksatmayacak türden freelance çalışma teklifleri gelebilir.

Oğlak Burcu 2020 Yılı Tılsımlı Görevi

Oğlak burcunun 2020 yılı için tılsımlı görevi ‘Süreklilik’. Hayatınızda var olan olumlu şeylerin sürekliliğini sağlamak size pek çok alanda yeni kapılar açacak. İyi şeylerin sürekliliğini sağlamayı becerebilirseniz Oğlak burcuna 2020 yılında bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekebilirsiniz. Bu Tılsımlı görevi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi ayağınıza getirin.

Bu mucizeler 2020 senesinde 2 kez yaşanacak. İlki, Kasım ayının başında, ikincisi Aralık ayı sonunda olabilir. Bu tarihlere ve yaklaşık zaman dilimlerine dikkat edin!

Oğlak Burcu 2020 Sağlık

Oğlak burcu 2020 sağlık konusunda çok üzücü olmayan ufak tefek rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Solunum yolları ya da akciğerde hassasiyet görülebilir. Beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirerek direnç arttırıcı besin maddelerine ağırlık vermenizde fayda var.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog kayıt

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Oğlak Burcu 2020 Yorumu” için 26 yanıt

13 ocak 1977 23.45 dogumluyum 1yil once bosandim ağustosta biriyle tanistim sevdim onu aniden ayrildik unutamadım 7temmuz 1973 dogumlu araya baska birimi girdi tekrar birlitelik yada evlilik gözüküyor mu yorum yapabilirseniz şimdiden tesekkur ederim😘😭

merhaba
ben 08/01/1996 doğumluyum. Tahran saatine gore 8:30’da doğudum. Aşk hayatimi merak ediyorum!
teşekkürler

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.