Oğlak Burcu 2021-2021 Oğlak burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Oğlak Burcu 2021 Aşk Hayatı

Oğlak Burcu 2021 aşk hayatı kimi zaman inişli kimi zaman çıkışlı olacak gibi görünüyor fakat yılın bazı dönemleri hiç umulmadık seyirler gelişebilir. Örneğin; iyi giden bir ilişkiniz varken her şey durduk yere bir anda bozulabilir veya kötü giden bir ilişkide ansızın düzelme olabilir.

Bu durum evli Oğlaklar için de geçerli sevgili konumunda olan Oğlaklar için de!

Yalnız Oğlaklar ise tam aşkı yakalıyorum derken nedensizce bu aşkı avuçlarından kayarcasına kaçırabilir veya aşka inancını kaybetmiş bir Oğlak ise ummadığı anda aşkı yakalayabilir. Hem de burnunun dibinde! 2021 yılı gönül ilişkilerinde böyle tuhaf bir yıl olacak Oğlaklar için.

Evli ya da sevgililik ilişkisi olanlara bu yıl da bu tavsiyede bulunacağız; Partnerinizin ailesiyle olan ilişkilerinizde dikkatli olun. Yersiz alınganlıklar olabilir ve bu durum ilişkinize yansıyarak irili ufaklı tartışmalara sebep olabilir.

Oğlak Burcu 2021 İş Hayatı

Oğlak burcu 2021 iş hayatı da aynen gönül ilişkilerinde olduğu gibi tuhaf şeylerin olacağı bir yıl olabilir.  Üzerinde çalışıyor olduğunuz bir projede çalışma ortaklarınız bir anda yan çizebilir veya bu işi yalnız nasıl yapacağız dediğiniz bir anda beklenmedik ortaklık teklifi gelebilir.

İşsiz Oğlaklar birden çok seçenek bulabilir ve hangisini seçmesi gerektiği konusunda kararsız kalabilir. Özellikle Nisan ayı ve sonrasında iş fırsatlarının çıkacağını söyleyebiliriz.

Şirket sahibi ve üst düzey çalışanlar stresli bir yıl geçirebilir. Altınızdaki çalışanların özel meseleleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bunu ihmal etmeyin çünkü manevi geri dönüşü yüksek olacak. Çalışanlarınızın motivasyonunu da bu şekilde artırmış olacaksınız.

Mali açıdan tüm Oğlaklar için güzel bir yıl olacağını söyleyebiliriz.

Oğlak Burcu 2021 Tılsımlı Görevi

Oğlak Burcu 2021 yılı için tılsımlı görevi ‘Yardımseverlik’. Hayatınızın çoğu anında yardımsever tavırlarınız hep oldu zaten ama bu sene özellikle gerçekten yardıma muhtaç olanlara öncelik vermeniz iyi olacak. Yardım eli uzatmanın yaşatacağı huzur ve size edilen duaların gücü, Oğlak burcuna 2021 yılında bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekecek.

Tılsımlı görevi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi yakalamak için şu tarihlere dikkat edin; 10 Eylül 17 Eylül aralığı ve 25 Kasım 12 Aralık tarihleri arası.

Oğlak Burcu 2021 Sağlık Durumu

Oğlak Burcu 2021 sağlık durumunda kaygılanacak bir rahatsızlık yok sadece küçük kas zedelenmeleri ya da kas yırtıkları görülebileceğini söyleyebiliriz. Bu rahatsızlıklar illa olacaktır diye bir şey yok, olası durumları bildiriyoruz. Protein açısından zengin besinler tüketerek kas yapınız için tedbir alabilirsiniz.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog kayıt

***