Kategoriler
2021 Burç Yorumları

Oğlak Burcu 2021 Yorumu

Oğlak Burcu 2021-2021 Oğlak burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Oğlak Burcu 2021 Aşk Hayatı

Oğlak Burcu 2021 aşk hayatı kimi zaman inişli kimi zaman çıkışlı olacak gibi görünüyor fakat yılın bazı dönemleri hiç umulmadık seyirler gelişebilir. Örneğin; iyi giden bir ilişkiniz varken her şey durduk yere bir anda bozulabilir veya kötü giden bir ilişkide ansızın düzelme olabilir.

Bu durum evli Oğlaklar için de geçerli sevgili konumunda olan Oğlaklar için de!

Yalnız Oğlaklar ise tam aşkı yakalıyorum derken nedensizce bu aşkı avuçlarından kayarcasına kaçırabilir veya aşka inancını kaybetmiş bir Oğlak ise ummadığı anda aşkı yakalayabilir. Hem de burnunun dibinde! 2021 yılı gönül ilişkilerinde böyle tuhaf bir yıl olacak Oğlaklar için.

Evli ya da sevgililik ilişkisi olanlara bu yıl da bu tavsiyede bulunacağız; Partnerinizin ailesiyle olan ilişkilerinizde dikkatli olun. Yersiz alınganlıklar olabilir ve bu durum ilişkinize yansıyarak irili ufaklı tartışmalara sebep olabilir.

Oğlak Burcu 2021 İş Hayatı

Oğlak burcu 2021 iş hayatı da aynen gönül ilişkilerinde olduğu gibi tuhaf şeylerin olacağı bir yıl olabilir.  Üzerinde çalışıyor olduğunuz bir projede çalışma ortaklarınız bir anda yan çizebilir veya bu işi yalnız nasıl yapacağız dediğiniz bir anda beklenmedik ortaklık teklifi gelebilir.

İşsiz Oğlaklar birden çok seçenek bulabilir ve hangisini seçmesi gerektiği konusunda kararsız kalabilir. Özellikle Nisan ayı ve sonrasında iş fırsatlarının çıkacağını söyleyebiliriz.

Şirket sahibi ve üst düzey çalışanlar stresli bir yıl geçirebilir. Altınızdaki çalışanların özel meseleleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bunu ihmal etmeyin çünkü manevi geri dönüşü yüksek olacak. Çalışanlarınızın motivasyonunu da bu şekilde artırmış olacaksınız.

Mali açıdan tüm Oğlaklar için güzel bir yıl olacağını söyleyebiliriz.

Oğlak Burcu 2021 Tılsımlı Görevi

Oğlak Burcu 2021 yılı için tılsımlı görevi ‘Yardımseverlik’. Hayatınızın çoğu anında yardımsever tavırlarınız hep oldu zaten ama bu sene özellikle gerçekten yardıma muhtaç olanlara öncelik vermeniz iyi olacak. Yardım eli uzatmanın yaşatacağı huzur ve size edilen duaların gücü, Oğlak burcuna 2021 yılında bahşedilmiş mucizeleri hayatınıza çekecek.

Tılsımlı görevi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi yakalamak için şu tarihlere dikkat edin; 10 Eylül 17 Eylül aralığı ve 25 Kasım 12 Aralık tarihleri arası.

Oğlak Burcu 2021 Sağlık Durumu

Oğlak Burcu 2021 sağlık durumunda kaygılanacak bir rahatsızlık yok sadece küçük kas zedelenmeleri ya da kas yırtıkları görülebileceğini söyleyebiliriz. Bu rahatsızlıklar illa olacaktır diye bir şey yok, olası durumları bildiriyoruz. Protein açısından zengin besinler tüketerek kas yapınız için tedbir alabilirsiniz.

***

MUTLU ASTROLOĞA SORUN!

Doğum tarihi ve saatinize göre, size özel ücretsiz yorum için aşağıdaki yorum kutucuğuna bilgilerinizi yazabilir, merak ettiklerinizi Mutlu Astroloğa sorabilirsiniz.

***

Yazar Mutlu Astrolog

Mutlu Astrolog, aslında pek çok kişinin yakinen tanıdığı, isminin bilinmesini istemeyen bir şöhret. Sinemadaki başarısının astrolojideki başarısıyla karıştırılmasını istemiyor, astroloji yorumlarına getirdiği yeniliklerle anılmak istiyor. Küçüklüğünden beri ilgi duyduğu bu alanda kendini hayli geliştirmiş olan gizemli şöhretimizin, burç yorumlarınıza getirdiği yenilikler Astroloji dünyasına yeni bir soluk kazandırıyor. Vakit buldukça sorularınıza da tek tek cevap veriyor. Siz de keyfini çıkarın!

“Oğlak Burcu 2021 Yorumu” için 20 yanıt

Merhaba sayfanızı yeni gördüm çok hoşuma gitti arkadaşlarıma da tavsiye edicem. 26.12.1985 Bulgaristan Razgrad genel bir yorum yapabilir misiniz?

Genel bir yorum şu olabilir; şans çizginiz hızla yükselişe geçiyor bu da hayatınızın genelinde çoğunlukla olumlu gelişmeler yaşayacağınız anlamına geliyor. Sevgiler,

Siz de çok tatliş 🙂 Doğum tarih ve saatinize bakıldığında yıldız haritanızda yükseliş görünüyor her açıdan şanslı bir dönem sizi bekliyor. Sevgiler,

Martta bosandim benim cocuklarim icin iyisinimi yaptim bilemiyorum 2 yil once beni terk eden erkek arkadasim 7 at önce beni aradi konusmadi ara ara msjlastik simdi yine aramiyor yazmıyorda neyapmaya çalışıyor onunla bir gelecek görünüyor mu yazabilirseniz sevinirim

Maalesef bir gelecek göremedik kendisiyle. Hayatınızda gerçek prenslere yer açmaya başlayabilirsiniz.

03:00 DOĞUM SAATİ 04.04.1982 DOĞUM TARİHİ BURCUM KOÇ YUKSELENİM OĞLAK
2019 YILINDA EVLİLİK HAYATIM NASIL OLACAK

Merhabalar eşim ortak bir iş kurma aşamasında ama net bir sonuca ulaşamadık bu yıl bu hedefimizi başarabilecekmişiz rica etsem bakarmısınız teşekkürler. Eşim ahmet 26.12.1976 Hilal 01.09.1976

11.06.1997 izmir 15:30 özlem korucu .
29.12.1984 izmir 03:00 ali ancar(eşim)
Ikimizide yorumlarsanız çok mutlu olurum. Biz 23 aralık 2017 de yatirim yaptik esimle dolandirilma ihtimalimiz var ozellikle 2.5 yıl sonra dolandirilabilme korkusundan geceleri uyuyamiyorum. %100 kâr elde ettiğimiz bır yatırım bu sizden çok rica ediyorum uzun vadeli incelermisiniz şimdiden minnettarim

Uzun vadeli bakamıyoruz, yaklaşık 3 saatimizi alıyor. Bu nedenle sadece 2018 senesine bakabiliyoruz. 2018’de maddi bir kaybınız olacağına dair bir işaret göremedik ama işin garibi maddi kazanç da göremedik. Ne tür bir yatırım yaptınız? 2,5 yıl önce bu yatırımdan dolandırılmış mıydınız?

Merhaba Özlem, 2018’de evlilik göremedik ama 2018 yılı boyunca ilişkinizin mutlu ilerleyeceği görülüyor.

Onu cevaplayabilmemiz için yıldız haritanıza yaklaşık 3 saat ayırmamız gerekiyor Sevgili Özlem.

20/01/77 saat 21-24 arası çok uzun Bi ilişkim vardı evlilik dedik ama olmadı bu kişi yıllarımı aldı evliliğe hiç yanaşmadı neden onuda anlamadım bitti 2 hafta önce Bi gelecek varmı teşekkür ederim

Hayır Şükran Hanım bir gelecek görünmüyor bu ilişkinizde. Ama daha iyi bir ilişki kapıda sizi bekliyor.

Bir Soru Sorun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spami azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.