Oğlak Burcu 2022-2022 Oğlak burcunu neler bekliyor anlatıyoruz. Aşk, iş, sağlık hayatı. Hayatınızdaki değişimler neler olacak? Tüm detaylar!

Oğlak Burcu 2022 Aşk Hayatı

Oğlak Burcu 2022 aşk hayatı gizli saklı olanların açığa çıkacağı bir aşk yılı olacak. Geçmişte saklı kalmış ya da şu an hala saklanıyor olan şeylerin açıklığa kavuşacağı bir yıl! ortaya çıkacak olan bu gizemler sizden kaynaklı da olabilir, karşınızdaki kişinin ortaya dökeceği şeyler de olabilir. İtiraflar, özürler, biraz münakaşa, kısmen ayrılık söz konusu olacak ama en önemlisi de kimsenin aklında soru işareti kalmayacak.

Bu süreçte Oğlak burcu mensupları itiraf eden taraf da olabilir, itiraf dinleyen taraf da olabilir. İlk etapta her ikisi de üzücü görünse de bu durum aslında sizin için çok daha iyi olacak. Aşk yaşamınızda hafifleme hissedeceksiniz. Evli ve sevgililik ilişkisi içerisinde olan Oğlakların durumu bu sene bu.

Yalnız olan Oğlaklar ise yine itiraflara tanık olabilirler ama bu sefer kast ettiğimiz şey ilan-ı aşk. Bir süredir size ilgi duyan biri hislerini size açabilir.

Oğlak Burcu 2022 İş Hayatı

Oğlak burcu 2022 iş hayatı son derece başarılı geçecek. Bu yıl öyle bir yıl olacak ki eskiden ne kadar emek verirseniz verin olduramadığınız şeyler adeta kendiliğinden oluverecek. Tıpkı sihirli bir değnek değmiş gibi!

Yılın ilk yarısına kadar işleriniz bu şekilde ilerleyecek ama bu durum sizi tembelleştirmesin. Çünkü bu duruma çabuk adapte olup işi tembelliğe vuran ya da odağını zayıflatan Oğlaklar için yılın ikinci yarısı zorlayıcı geçebilir. Odağınızı kaybetmeyin, hazırlıklı olun.

Oğlak Burcu 2022 Tılsımlı Görevi

Oğlak Burcu 2022 yılı tılsımlı görevi ‘Gizemcilik’. Gizemli doğaüstü olayları hobi edinerek var olanın arkasını görme yolunda azcık çalışmalar yapabilirsiniz. Aşk hayatında bahsedilen gizli şeylerin açığa çıkmasıyla ilgili gelişmelerde olduğu gibi yıldız haritanızda sizi buna iten bir şey var. Belki de olması istenen şey gönül gözünüzün daha da açılmasıdır. Böylece Oğlak burcuna 2022 yılında bahşedilmiş mucizeleri yakalama şansınız artacaktır.

Tılsımlı görevinizi ihmal etmeyin ve mucizelerinizi yakalamak için şu tarihlere dikkat edin;

13 Haziran-17 Haziran arası, 29 Ağustos-03 Eylül arası ve üçüncüsü ise aralık ayı ortalarında olabilir.

Oğlak Burcu 2022 Sağlık Durumu

Oğlak Burcu 2022 sağlık durumunda bazı küçük rahatsızlıklar yaşayabilir. Mide ve hazımsızlık problemleri ile beraber baş ağrıları görülebilir. Bunlar yaşam kalitenizi düşürecek derecede rahatsızlık vermeyecek, merak etmeyin ama kendinize özen göstermeyi de ihmal etmeyin.

***

Mutlu Astrolog’dan
Özel Yorum Al

Mutlu Astrolog’dan özel yorum almak için aşağıdaki resme tıklayıp siz de kayıt olabilirsiniz. Böylece Mutlu Astrolog’un yapacağı özel çalışmalardan haberdar olabilirsiniz.

Kaydolmak için alttaki resme tıkla!

Mutlu Astrolog kayıt

***