Seni sevmeyen birini kendine nasıl aşık edersin-Aşkı kazandıracak metotları bu yazımızda anlattık. Ne yaparak onun aşkını kazanırsın keşfet.

‘Aşk yüce, aşık cüce’ demiş şair. Cücelikten kasıt küçülmek, küçük düşmek değil elbette. Aşkı için kendini unutmak, hayatının merkezine aşk duyduğun kişiyi koymak ve aşık olan kişinin gerekirse kendinden vazgeçmeyi göze aldığını söylemek istemiş şair. Ne kadar doğru değil mi!

Seni sevmeyen birini kendine nasıl aşık edersin sorusunun cevabını bulacağınız bu yazıda ihtiyacınız olan bilgilere kavuşacaksınız, endişe etmeyin. Hem kadın okuyucular için hem de erkek okuyucular için ortak bir cevabımız olacak.

Seni Sevmeyen Birini Kendine Nasıl Aşık Edersin Taktikleri

Seni sevmeyen birini kendine nasıl aşık edersin işe yarar taktikler nelerdir? Taktik denince aklınıza Ali Cengiz oyunları gelmesin. Aşk, her şeyden önce saflık ve masumiyet gerektiren bir duygudur. Taktikler, art niyet barındırmadan aşk duyduğunuz kişiye yönelik sergileyeceğiniz davranış biçimlerini kapsıyor. Karşı cinse göstermeniz gereken bazı özel davranış ve yaklaşımlar bunlar. Bu taktikler sayesinde onun kalbine ve zihninin derinliklerine dokunabilir ve kendinizi onun aklına, kalbine sokabilirsiniz.

Onun zihnine bir tohum atar gibi düşünün kendinizi. Tıpkı bir saksıdaki toprağa ufak bir tohum koymuşsunuz gibi… Sonrasında başka davranışlarla bu tohumu sulayacaksınız. Bu tohum, kısa bir süre sonra büyümeye, ardından da filizlenmeye başlayacak. Elbette filizlenme aşamasında yine bazı özel taktiklerle onu beslemeye devam etmeniz gerekecek.

Peki bu taktikler nelerdir, nereden öğreneceğim? Önereceğimiz pdf kitabı indirerek bu taktiklerin hepsini öğrenebilirsiniz.

Seni Sevmeyen Birini Kendine Nasıl Aşık Edersin Kitabını indir

Onu Elde Et isimli Know-How yani Bil-Yap türü e-kitap aşk tohumunu nasıl ekeceğinizi ve ektiğiniz tohumun yeşermeye devam etmesi için ne zaman neler yapmanız gerektiğini sıralı biçimde anlatıyor olacak. Kitabı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirip okuyabileceğiniz linki bu yazımızın son satırında göreceksiniz.

Kitap, yapmanız gerekenleri adım adım detaylarıyla aktarıyor. Kitabın erkek ve kadın okuyucular için iki versiyonu bulunuyor. İçeriğindeki bilgileri burada detaylarıyla yazmak isterdik fakat telif hakkı ihlali nedeniyle bu mümkün olmuyor. Kitaba göz atmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Çünkü bu kitap karşı cinsin psikolojisine dair sırları ve duygusal anlamdaki eğilimlerini gözler önüne sererek yapmanız gerekenler konusunda hazır bir yol haritası sunuyor.

“Seni sevmeyen birini kendine nasıl aşık edersin” sorunuza, bulmayı umduğunuzdan çok daha faydalı cevapları bu kitapta bulacağınıza emin olabilirsiniz. Okuyun, metotları uygulayın ve kısa sürede aşkı kazanın.

  • Kitabın kadın okuyucular için hazırlanmış versiyonuna burayı tıklayarak,
  • Erkek okuyucular için hazırlanmış versiyonuna burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

onu elde et kitabı