Hoşlandığım erkeği nasıl kendime aşık ederim sorusunun cevapları bu yazıda. Neler yapıp onun aşkını kazanabilirsin yol haritası bir yazı bu.

Bir erkeği kendine aşık etmek için ne yapmalı sorusu birçok kadının cevabını merak ettiği bir soru. Kimi kadınlar erkeği kendine aşık etme yöntemlerini adeta doğuştan biliyor gibiyken, büyük bir çoğunluk ise neler yapması gerektiğini maalesef bilmiyor. Hoşlandığım erkeği nasıl kendime aşık ederim sorusunun cevaplarını siz de bu yazıyla keşfedebilirsiniz. Bu yazıda keşfedecekleriniz sonrasında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Hoşlandığım Erkeği Nasıl Kendime Aşık Ederim Ne Yapmalıyım?

Hoşlandığım erkeği nasıl kendime aşık ederim diyen biri ilk kuralın sabırlı olmak olduğunu bilmeli. Tüm ilişki uzmanlarının yeri geldikçe belirttiği gibi sabırsız davranır, kısa sürede fevri davranışlar sergiler ya da umutsuzluğa kapılıp ondan vazgeçecek olursanız daha en baştan bu aşkı kaybetmeye razı gelmişsiniz demektir. Unutmayın, aşk ve ilişkiler çaba gerektirir. Parmak şıklatır gibi her şeyin bir anda olmasını bekleyemezsiniz.

Aşık olduğunuz dönemlerde oldukça hassas ve kırılgan bir yapıda olmanız çok normal fakat içerisine girmiş olduğunuz bu hassas dönemin sizi ruhen zayıflatmasına imkan vermeyin. Güçlü, kararlı bir kadın olun ve ondan vazgeçmeyi asla düşünmeyin.

Kural-2

Hoşlandığınız erkeği kendinize aşık etmekle uğraşmanız gerekirken, onu çevresindeki kadınlardan kıskanıyor ve bunla vakit kaybedip, kendi dikkatinizi dağıtıyor olabilirsiniz. Belki bu kadınlar onun için hiçbir anlam ifade etmiyor olabilir ama siz bunu bildiğiniz halde yine de onu etrafındaki tüm kadınlardan kıskanmaya devam ediyor olabilirsiniz. Kıskançlığınıza sebep olan kadınla aralarında bir şeyler de olabilir. Durum her ne olursa olsun, bir kadını özgüvensiz gösteren şeylerden en önemlisi kıskançlıktır. Bu yüzden hoşlandığınız erkeği kıskanmayın, ona karşı asla kıskanç bir imaj bırakmayın. Hoşlandığım erkeği nasıl kendime aşık ederim konusunda ikinci ve çok önemli kural bu. Ayrıca, kıskanıldığını fark eden bir erkeğin sizi ‘Cepte Bir Kadın’ olarak göreceğini de lütfen unutmayın.

Kural-3

Hoşlandığım erkeği nasıl kendime aşık ederim diyorsanız onla olan diyaloğunuzu bir şekilde artırmalısınız. Aşk duyduğunuz bu erkekle tanışıklığınız ne durumdadır, ne kadar muhabbetiniz bulunmaktadır bilemiyoruz ama eğer sohbetiniz yoksa ya da az ise onla diyaloğunuzu bir şekilde geliştirmelisiniz. Belli bir oranda diyaloğunuz varsa da, var olan bu diyaloğu kesintiye uğratmadan artırmaya dikkat etmelisiniz.

Çünkü sizi tanıması ve sevip sevmeyeceğine karar vermesi için sizle vakit geçirmesi gerekiyor. Zaten sizden hoşlanmasını sağlamak için yapmanız gerekenleri ancak ve de ancak onla diyalog halinde olursanız ona sergileyebilirsiniz, öyle değil mi!

Kural-4

Sakin, nazik, asil, olgun, naif ve eğlenceli yapınızdan asla vazgeçmeyin. Bir kadını erkekler nazarında kaliteli ve kıymetli gösteren başlıca özellikler bunlardır. Bir kadın bu özelliklerin tümüne sahipse ve ek olarak erkeğin kalbine giden özel davranışları da üzerine ekleyecek olursa elde edemeyeceği erkek yoktur.

Peki, bu 4 kuralın hepsine dikkat edip, gerekli altyapıyı yarattıktan sonra erkeğin kalbine giden özel davranışlar ve metotlar neler?

Hoşlandığım Erkeği Nasıl Kendime Aşık Ederim Tüm Metotlar

“Hoşlandığım erkeği nasıl kendime aşık ederim” erkeğin kalbine dokunan özel metotları nereden öğrenirim diyenler için Onu Elde Et e-kitabının indirme linkini paylaşalım. Böylece kitabı indirip okuyabilir ve onu kendinize aşık edebileceğiniz çok özel metotların hepsini bu kitapla keşfedebilirsiniz. Kitabı indirmek için buraya ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

onu elde et kitabı