Sevdiğim kişiyi kendime nasıl aşık ederim sorusunun tüm cevaplarını sıralıyoruz. Özel metotlar ve yöntemlerle onun aşkını kazanabilirsiniz.

Bazen hiçbir şey yapmazsınız ama aşk kendiliğinden oluverir. Bazen de ne yaparsanız yapın bir türlü olmaz. Bu gibi zamanlarda Erosun okları düşer akıllara. Erosun okundan bahseden efsane doğru mu acaba! Onun bana aşk duyması için böyle bir sihir mi gerekiyor illa! Sevdiğim kişiyi kendime nasıl aşık ederim sorusunun cevabı işte burada yatıyor. İşin sırrı özel metotlarla Tılsım Etkisi yaratmak!

Büyüye sihre tılsıma ihtiyacımız yok ama tılsım etkisi yaratan davranışlara kesinlikle ihtiyacınız var! Sevdiğimiz kişinin bilinçaltına işleyecek, fark etmeyeceği şekilde kalbine dokunacak özel metotlarla bu tılsımı nasıl yaratacağınızı anlatacağız.

Sevdiğim Kişiyi Kendime Nasıl Aşık Ederim Diyenler Dikkat!

Sevdiğim kişiyi kendime nasıl aşık ederim diyen bir kişi öncelikle şuna dikkat etmeli. Mesela hiç düşündünüz mü kimi insanlar çok güzel/yakışıklı olmasalar bile nasıl oluyor da istediği kadını/erkeği kolaylıkla elde edebiliyor?

Cevabı biz söyleyelim. Doğru zamanda doğru şeyleri yapıyorlar ve bu doğrular tılsımı yaratmış oluyor!

Bilerek ya da bilmeyerek yapıyorlar ama doğru zamanda doğru şeyleri yapıyorlar. Onları çekici yapan bu. Yaptıkları şeylerle karşısındaki kişinin zihninde ve kalbinde olumlu bir tesir bırakıyorlar. İşte buna çekicilik ya da çekim gücü deniyor. Doğru zamanda doğru şeyleri yapmak otomatikman tılsım etkisi yaratan metotları oluşturmuş oluyor.

Sizin yapmanız gereken şey de bu! Nasıl mı?

Sevdiğim Kişiyi Kendime Nasıl Aşık Ederim İşte Taktikler

Sevdiğim kişiyi kendime nasıl aşık ederim diyen biri aşağıdaki egzersizlerle zihnindeki pek çok şeyi değiştirebilir. Onu elde edebilmek için daha önce aklınıza gelmemiş olasılıkları görmeye başlayacaksınız. Bir nevi, kör noktalarınız açılmaya başlayacak.

Adım adım ilerlemeniz gerekiyor.

Öncelikle, kendinizi değerlendirmelisiniz. Önerilen başlangıç, bir saat boyunca dışarıdan bir gözle bakar gibi kendinizi incelemektir. Tarafsızca incelemek! Karşı cins üzerinde bıraktığınız izlenim ve etkinin neden yeterli gelmediğini düşünün. Neden size ilgi duymuyor? Onda bıraktığınız etkiyi nasıl yükselteceğinizi, eksik yanlarınızı nasıl dolduracağınızı düşünün. Duygu durumunuzun ve de fiziksel durumunuzun karşı cins üzerinde olumlu bir etki bırakması için hangi noktalara odaklanmanız gerektiğini tespit edin.

Sonra, karşı cinsin yerine koyun kendinizi. Şu sorular üzerine düşünün;

  • Kadınlar Ne İster/Erkekler Ne İster?
  • Onun yerinde ben olsaydım kayıtsız kalamayacağım sözler ve hareketler neler olurdu?
  • Onun hayranlığını kazanacak harika (kadın/erkek) nasıl biri?

Kimileri için bu düşünme süreci zor olabilir ancak onu gerçekten elde etmeyi istiyorsanız henüz başlangıç seviyesi metotları olan bu egzersizleri yapmalısınız. Aşkın Anatomisi kitabını yazmış uzmanlar topluluğu, aşka bu açıdan bakmanızı tavsiye ediyor. ‘Aşkı alelade yaşamayın, tıpkı bir iş planı yapar gibi aşkınız üzerine beyin fırtınası yapın’ deniyor. Bir şeyleri oluruna bırakmak, ‘Beni sevecekse böyle sevsin!’ demek doğru bir yaklaşım değil. Çünkü siz bu şekilde düşünüp, bir kenarda öylesine dururken başka birisi kendi aşkı üzerine planlı davranıp onu sizden önce elde edebilir!

Yukarıdaki düşünce aşamasını geçtikten sonra, sevdiğiniz aşk duyduğunuz o kişiye yönelik uygulamanız gereken tılsım etkili metotlara sıra geliyor.

“Sevdiğim kişiyi kendime nasıl aşık ederim” sorusunun cevaplarını barındıran bu metotları okuyup öğrenebileceğiniz Onu Elde Et isimli e-kitabın linkini verelim. Okuyun ve barındırdığı taktikleri sevdiğiniz kişiye uygulayın. Kısa sürede alacağınız olumlu sonuçlara hayret edeceksiniz.

Kadın Okuyucular için Onu Elde Et

Erkek Okuyucular için Onu Elde Et Formen

onu elde et kitabı