TÜYAP A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle gerçekleştirilen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı otuz beşinci yaşında Almanya’yı konuk ediyor.

Bu seneki onur konuğu ülke olan Almanya ve Uluslararası Salon kapsamında fuarın ilk 4 günü ‘Sözcüklerin Etkisi’ teması kapsamında etkinlikler düzenlendi. Almanya standında Almanya edebiyatı ve kültürüne yer verildi. Almanya’nın önde gelen yazarları, İstanbul Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluştu. Söyleşi, panel, yayıncılarla profesyonel buluşmalar ve çocuk etkinlikleri gibi pek çok etkinliğin düzenlendiği fuar 20 Kasım’a kadar devam edecek.

Felsefe ve İnsan temalı bölümde ise onur yazarı filozof ve akademisyen Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi oldu. Fuar boyunca yurt içinden ve yurt dışından yazarların katılımıyla yapılan çeşitli kültür etkinlikleri devam ediyor.

‘Hafta sonu güzel birşeyler yapayım ama ne yapayım?’ diye düşünenler için önerimizdir, bu fuarı kaçırmayın..! Ziyaret herkese açık. Hangi gün, hangi saatte, hangi etkinliğin yapılacağını öğrenmek isteyenler, aşağıda adres bilgisi altına koyduğumuz linke tıklayabilirler.

Ziyaret Saatleri

Hafta sonu : 10.00-20.00
Hafta içi :     10.00-19.00
20 Kasım :    10.00-19.00

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Cad. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul

Etkinlik Takvimi için tıklayın