Aldatan erkeğe nasıl ders verilir? Aldatan erkeğe nasıl davranmalı sıralı metotlarla anlattık. Uygulayın, kısa sürede dersini alsın! Yaşayacağı pişmanlığı kendi gözlerinizle görün.

Bu tip bir durumda kadın kişi iki şey arasında kalır. İlki; Ona hayli can acıtıcı bir ders vermek ve tekmeyi basmaktır. İkincisi ise; Onu pişman edip kıymetinizi anlamasını sağlamaktır.

Öncelikle bir seçim yapmanız gerekiyor, siz hangisini seçiyorsunuz? Aldatan erkeğe nasıl ders verilir konulu bu yazımızda bizim size tavsiyemiz ikinci şık olacak. Çünkü bu ikinci seçenek her açıdan sizin için daha faydalı olacak!

Aldatan Erkeğe Nasıl Ders Verilir En Mantıklı Tavır Nedir?

Aldatan erkeğe nasıl ders verilir sorunuza 20 madde ile cevap verdik. Bu 20 maddeyi aşağıdaki satırlarda göreceksiniz ama öncesinde şu satırları da okuyun lütfen. Çok önemli!

Sizi aldatmış erkeğe kocaya can acıtıcı bir ders verip, sonra da tekmeyi basacak olursanız bu durum o an için size haz yaşatacak ama geriye dönüp baktığınızda koca bir boşluk yaşayacaksınız. Kendinize içten içe şunu diyeceksiniz ‘Ben ilişkisini revize etmeyi becerememiş, ilişkisinin kontrolü sağlayamamış, aciz bir kadınım!’

Eş dost ise sizden ve ilişkinizden konu açıldığında arkanızdan ‘Sibel hala bu aldatma olayının etkisi altında. Bakmayın yüzünün güldüğüne. Kolay değil tabi. Yazık!’ diye söz ediyor olacak.

Yoksa, eşin dostun sizin arkanızdan şunu demesini mi tercih ederdiniz?

‘Hakan Sibel’e bir hata yaptı ama Sibel durumu öyle güzel idare etti ki Hakan şu an Sibel’in peşinde dört dönüyor. Onu el üstünde tutuyor. Anlayacağın kadının fendi erkeği yendi!’

Biz olsak bunu tercih ederdik. Sizin de kararınız buysa izlemeniz gereken 20 adımı mutlaka takip edin. Haydi başlayalım.

Aldatan Erkeğe Nasıl Ders Verilir Ne Yapmak Gerekir?

 1. Aceleci davranmayın. Her daim sabırlı ve sakin kalın. Bu konuda kontrolü kaybedecek olursanız uygulamanız gereken metotları doğru şekilde ilerletemez ve amacınıza asla ulaşamazsınız. Hislerinizi bir kenara bırakın ve hedefe doğru şaşmadan ilerlemeyi kafanıza koyun.
 2. Kıskançlık, hırçınlık gibi tavırlarınızı yok edin. Artık bunlara yer yok. Gurursuz bir kadınmışsınız gibi hissetmeyin. Amacınıza ulaşmak için bu yolda her şey mubah olmalı. Profesyonel düşünün!
 3. Aldatma olayını bildiğinizden haberdarsa diğer kadın ya da kadınların lafını sakın etmeyin. Onlarla ilgili sorular sormayın. Haberdar değilse de her şey normalmiş gibi yaşamaya devam edin. Aldatmanın lafını şimdilik etmeyin.
 4. Asla edilgen bir kişilik olmayın. Yani moralinizin yükselmesini ya da düşmesini onun çapkınlıklarının belirlemesine izin vermeyin. Aldatılmış, sönük, mağdur bir kadın kılığını üzerinize asla giymeyin. Özgüvenli durun. Hem ayrıca bu onun ayıbı, sizin değil! Bunu unutmayın.
 5. Silkelenin ve eğer üzüntünüz nedeniyle kişisel bakımınızı ihmal etmişseniz, görüntünüz hafif derbeder bir hal almışsa bundan bir an evvel sıyrılın. Kendinize gelin! Her anlamda iyi görünmeye çalışın.
 6. Hayatınıza devam edin, hatta eskisinden daha hareketli olun. Evet, muhtemelen bu enerjiyi kendinizde bulmanız ilk zamanlar pek kolay olmayacak ama bunu yapmanız şart! Pes etmek yok onu pişman etmek var. Kıymetinizi anlayacak hale getirmek için enerjinizi toplamalısınız. Birlikte vakit geçirmekten keyif aldığınız kişilerle buluşun. Resim sergilerine gidin, güzel manzaralı bir yerlerde keyif yapın. Canınız ne istiyorsa onu yapın.
 7. Bu süreçte ona karşı umursamaz tavırlar sergilemeyin ama gereğinden fazla ilgili de olmayın. Farz edin ki dünyanın merkezinde siz varsınız ve etrafa yaydığınız saygı ve sevgiden eşit oranda ona da veriyorsunuz. Hepsi bu. Ona kul köle olmak yok ama onu tamamen yok saymak da olmamalı.
 8. Çapkınlığının nedenlerinin neler olabileceğini düşünün. Objektif şekilde düşünün. Tarafsızca! Sebep ne olursa olsun bu durum onu haklı çıkarmayacak elbette ama onu yola getirme konusunda size büyük ip uçları verebilir. Tespit ettiğiniz sebeplerden düzeltebilecekleriniz varsa gurur yapmayın ve bu detayları revize edin. Kendinizi güncelleyin.
 9. Yanınızda olmadığı bir an, ikinizin de hayata dair hoşlanmadığınız, sevmediğiniz şeyleri bir liste yapın. Onun hoşlanmadıkları ve sizin hoşlanmadıklarınız şeklinde ayrı ayrı yazın. Listeyi tamamladığınızda bunları karşılaştırın. Çiftleri birbirine bağlayan en önemli şey; Nefret edilen şeylerin aynı olmasıdır. Nefret edip, hoşlanmadığınız ortak şeylerin sayısı az ise bunları artırmanız gerekiyor. Yani onu kendinize bağlamak için onun nefret ettiklerinden sizin de nefret etmeniz gerekiyor ve en önemlisi de bunu ona göstermeniz gerekiyor. O bir şeye kızıp tepki verdiğinde siz de o an aynı şeye aynı tepkiyi verin.
 10. Seksi bir kadın olun. Evet, biliyoruz bu hayli klişe bir öneri oldu ama maalesef gerçek. Siz ne denli seksi olursanız erkeğinizin gözü de sizin üzerinizde olur. Her seksi kadın partneri tarafından aldatılmıyor diyemeyiz. Çünkü seksi olmak tek başına yeterli değil, başka pek çok bileşen de bulunmalı ama olması gereken en önemli şeylerden biri de bu. Seksi olun. Kaliteli bir seksapellik! Cinsel yaşamınızda onun yatağının kraliçesi olun. Şaşırtıcı şeyler yapın, haz alın, aldırın.
 11. Birlikte yaşıyorsanız ya da bu erkek kocanızsa evdeki kılık kıyafetinizin pijama ya da eşofmandan ibaret olmamasına dikkat edin. Evin içerisinde de ışıldayın.
 12. Onun sevdikleriyle iyi geçinin. Ailesi, arkadaşları…vs. kim olursa olsun diyaloğunuz onunki kadar iyi olmalı.
 13. Şu maddeye kadar olanları bir süredir uyguluyor olduğunuz ana gelindiğinde zaten partneriniz olan erkekte de bazı değişimler başlamış olacak. Şimdi olaya biraz aşk heyecanı katabilirsiniz. Ara sıra ona kaçamak bakışlar atın ve bunu görmesini sağlayın. Sizi yakaladığında hafif utanmış gibi yapın. Bu durum ona ilişkinizin ilk ve en heyecanlı zamanlarını hatırlatacaktır. Hani şu en sevdiğimiz evre… El ve dizlerin titrediği, kalbin küt küt attığı o en tatlı anlar. Bu tavrınız o dönemleri ona hatırlatmakla beraber, ona karşı duyduğunuz aşkta bir yükseliş olduğunun da göstergesi olacak. Böylece onun zihninde de size karşı bir şeyler yeniden yeşerecek.
 14. Telefonuna ummadığı anda ummadığı mesajlar gönderin. Seksi ve aşk kokan mesajlar.
 15. Yalnız olduğunuz ve birileri tarafından rahatsız edilmeyeceğiniz anlarda hoş bir müzik, sevdiğiniz içecekler ve atıştırmalıklar eşliğinde ufak sohbetler yaratın. Bu sohbetlerde onun iç dünyasına inmeye çalışın. İleriki yıllar için düşündükleri, şu an için hissettikleri şeyleri konuşmaya çalışın. İlişkiniz hakkında değil, hayatın diğer alanlarıyla ilgili ne olursa onlardan konuşun.
 16. Onla ilişkinizin bugüne kadar ki zaman diliminde ara sıra kavga eden bir kadındıysanız bunu azaltmaya, hiç münakaşa etmeyen bir kadındıysanız da bunu biraz artırmaya çalışın. Kulağa tuhaf gelmiş olabilir ama bunun öncelikli nedeni sizdeki değişimi fark etmesini sağlamaktır. İkincisi nedeni ise şudur; Bazı erkekleri aldatmaya iten şey partneri olan kadının fazla dır dır yapması iken bazı erkekler hiçbir şeye itiraz etmeyen, münakaşası olmayan kadın nedeniyle aldatmaya yönelirler. Her şeyi kabul eden kadını kimliksiz bulur ve daha etken, ne istediğini bilen bir kadın arayışına girerler. Sizin de ilişkinizdeki sorunlardan biri buysa 16.madde ile bunu ortadan kaldırmış olacağız. Fakat bu aşamada olayı abartmamak gerektiğini belirtelim. Münakaşaların dozunu ve üslubunu iyi ayarlamalısınız. Ona yapacağınız itirazlarınızı bağırıp çağırmadan, saygılı kelimelerle yapmalısınız. Kavganız bile klas olmalı!
 17. En sevdiği erkek arkadaşlarıyla birlikte baş başa vakit geçirecekleri sürpriz bir gece ayarlayın. Siz sadece organizasyonu yapın. Organizasyona dahil olmayın. Bırakın erkek erkeğe takılsınlar. Bu durum onu hem şaşırtacak hem de ona yansıyacak özgüveninize hayran kalacaktır. Bunu neden yaptığınızı sorduğunda da ‘İçimden geldi, biraz eğlenmeni istedim’ türü şeyler söyleyebilirsiniz.
 18. Erkeğinizin zevkini iyi biliyor olmanız lazım. Onun kadın zevkinin güncel durumunu iyi bilmelisiniz. Güncel diyoruz çünkü zevklerimiz zamanla değişir. Geçen sene ne hoş bir adam dediğimiz adamı bu sene beğenmeyebiliriz. Erkekler de böyledir! Bir kadında ne gibi tavırlar sonrasında etki altında kaldığını iyi anlamaya çalışın ve bunları kendinize uyarlayın.
 19. Gerard Butler ve Katherine Heigl’in başrollerini oynadığı ‘Kadın Aklı-Erkek Aklı’ filmini mutlaka izleyin ve çapkın bir erkeğin kadından beklentilerinin neler olduğunu bu film vasıtasıyla görmeye çalışın.
 20. Her daim sakin, soğukkanlı, özgüvenli ve kendinizden emin olun. Bu uygulamalara sadık kalın ve sabırla devam edin. İnanın işe yarayacak. Kimi erkekte 3 ayda kiminde 5 ayda… ama eninde sonunda size olan ilgisi yükselecek, başka kadın/lara ilgisiz kalacak ve bu aşk savaşını siz kazanmış olacaksınız.

“Aldatan erkeğe nasıl ders verilir” konusunda daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, aşağıdaki linklerden indirip okuyabileceğiniz metotlar kitaplarına mutlaka göz atın. Çok faydasını göreceksiniz.

kocanın Kalbine Gir kitabı
Onu elde tut kitabı
Aldatan Erkeği yakalamak kitabın yazarı gamze divan