Çapkın erkek nasıl yola getirilir bunun metotlarını maddeler halinde sıraladık. Bu metotlarla onu yola getirip pişman olmasını sağlayabilirsiniz.

Bundan sonra eskisinden farklı bir sizle karşılaşacak! Bazı erkeklerde çapkınlık kronik haldedir, bazılarında ise dönemsel gelişir. Sizinkisi hangi kategoride olursa olsun, bu metotlar sonrasında farkı fark edecek ve bir süre sonra yola gelecektir. Çapkın erkek nasıl yola getirilir bunla ilgili maddelere geçmeden önce şu konuda kararlı olun ve şunu deyin; ‘Asla sabırsız davranmayacağım ve onu yola getirene kadar profesyonel bir sabırla uygulamalarıma devam edeceğim.’

Çapkın Erkek Nasıl Yola Getirilir Ön Aşama

Çapkın erkek nasıl yola getirilir konusunda ön aşamada yapmanız gereken 7 adım bulunuyor.

  1. Sabrın önemini bir kere daha hatırlatmak için ilk sıraya koyalım. Sabırsız davranır ve hemen umutsuzluğa kapılacak olursanız, devamlı şekilde uygulamanız gereken metotlara olan konsantrasyonunuzu kaybedersiniz. Bu da hiçbir zaman istediğiniz sonuca ulaşamayacağınız anlamına gelir. Bunu unutmayın.
  2. Ne olursa olsun en ufak bir kıskançlık tavrı sergilemeyin.
  3. Zihninizde, size harika davranan bir erkeğiniz olduğunu canlandırın. Böylece üzerinizde güvensizlik değil aksine özgüven havası oluşacaktır. Bu hava çok önemli! Asla ezik, itilmiş, aldatılmış, mağdur bir havaya girmeyin.
  4. Kendinize eskisinden daha çok bakın. Bakımınızı artırın, gidin size en yakışacak saç kesimini yaptırın. Makyajınızı ihmal etmeyin. Moralinizi bozuyor diye giyiminizi dağıtmayın. Özetle, her açıdan iyi görünüyor olduğunuzdan emin olun! Böylece onun tavırları ne olursa olsun onun karşısında edilgen, sönük bir tip olmadığınızı göstermiş olacaksınız. Böylece vereceğiniz mesaj şu olacak; ‘Sen başka kadınlarla ne kadar ilgilenirsen ilgilen, ben burada gayet iyiyim. Çünkü bu senin ayıbın. Beni bir yere kadar bağlar. Bunun için kahr olamam!’
  5. Sosyal hayatınıza keyifle devam edin. İçiniz kan ağlıyor olsa bile bunu yapmalısınız. Unutmayın, planlı hareket edeceğiniz bir döneme girdiniz ve tıpkı sabır konusunda olduğu gibi diğer tüm detaylara da profesyonel bir yaklaşımla devam etmelisiniz. Hislerinizi bir süreliğine söküp atın, onların esiri olmayın. Sosyal hayatınıza her şey yolundaymış gibi devam edin. Arkadaşlarınızla buluşun, aktiviteler yapın. Bu anların fotoğraflarını sosyal medyanızdan paylaşın!
  6. Tüm bunları yaparken onu hiç umursamıyor gibi yapmakla, onun sizi üzmesine izin vermemek arasındaki ince çizgiyi koruyun. Ne halin varsa gör, hiç umurumda değilsin tavrına girmeyin. Şefkatli, saygılı ve özenli davranın ama onu ilgiye de boğmayın. Aradaki ince çizgiyi umarız anlatabilmişizdir.
  7. Onun hoşlanmadığı şeyleri iyi tespit edin. Sevmediği, hoşlanmadığı, nefret ettiği şeyler! Size yönelik olarak kast etmiyoruz. Hayatın her alanında sevmediği şeyleri kast ediyoruz. Çünkü çiftleri birbirine bağlayan şey budur. Nefret ettiğiniz şeyler aynı ise aranızdaki bağ hiçbir dış etkenle koparılamaz. Bu yüzden, nefret ettiği şeyleri iyi görmeye çalışın. Tabi iş sadece bunları görmekle bitmiyor. Sizin nefret ettikleriniz de onunkilerle aynı olmalı. Bunu ona gösterin. Örneğin; sizle ilgisi olmayan bir şeye kızıp tepki verdiğinde o an siz de aynı şeye aynı tepkiyi verin. ‘Hem arkamdan çapkınlık yapacak hem de kendimi ona göre mi uyarlayacağım?’ demeyin. Ne dedik, hislerinizi bir kenara bırakın ve profesyonel davranın. Amacınız onu yola getirmekse bazı şeyleri sineye çekmek zorundasınız.

Çapkın Erkek Nasıl Yola Getirilir Sonraki Adımlar

Yukarıdaki 7 madde asıl yapmanız gerekenlerin zemin hazırlığıydı sadece. Bu aşamadan sonrasında ise onu etrafınızda dört döndürecek özel metotları uygulamaya sıra geliyor.

“Çapkın erkek nasıl yola getirilir” konusunda yapmanız gereken metotları barındıran çok önemli e-kitap tavsiyelerimiz olacak. Aşağıdaki linklerden size uygun olanını seçin ve üzerine tıklayarak kitapları indirin. İçerisinde ki metotları erkeğiniz üzerinde uygulayın. Harika sonuçlar alacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz.