Kadir Doğulu ile dünyaevine giren ünlü oyuncu Neslihan Atagül evlendikten sonra hayatı neden farklı görmeye başladı?

‘Beni çok seven, bana deli gibi aşık olan bir adam var. Keza ben de öyleyim. Kadir bana kendimi dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettiriyor’ diyen Neslihan Atagül’ün yaşadığı aşk dolu evlilikten ne denli memnun olduğu gayet ortada. Mutlu Gazete olarak mutluluklarının devamını diledikten sonra, Atagül’ün yaşadığı değişimlerden söz etmeye başlayabiliriz.

Özgürleştiğine dair açıklama yapan Atagül, birçoklarının aksine evliliği kısıtlayıcı bir durum olarak görmüyor. Aksine, Kadir Doğulu ile evlendikten sonra daha çok özgürleştiğini söylüyor. Birçok ilişki uzmanın dediği gibi; Diğer yarınızı bulduğunuzda kendinizi tamamlanmış hissetmekle beraber bir kuş gibi hafif ve özgür de hissedersiniz. Atagül’ün yaşadığı ruhsal durum da bu olsa gerek.

Dobra ve düşündüğünü hiç çekinmeden söyleyen yapıda bir insan olduğuna vurgu yapan Atagül aynı açık yüreklilikte olan kocası Kadir’in kendisini bu konuda da özgürleştiğini söylemek istemiş olabilir. Ne de olsa dobra bir insan ancak kendisi gibi dobra bir insanla uyumlu olabilir, öyle değil mi!

Sabah saatlerine kadar süren muhteşem bir düğünle evlenen çift, balayı tatili için Maldivler’i tercih etmişti.

Kadir doğulu, balayı tatilinde çektiği Neslihan’ın fotoğrafını sosyal medyasından paylaşarak ‘Maldivler’de güneşe ihtiyacım yok. Batmayan güneşim Neslihan Atagül Doğulu’ yazmıştı.